Pooperační rehabilitace Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • „U slecny Elisky je skvele, ze ma o cloveka uprimny zajem, vypta se ho velmi profesionalne na veskere informace, ktere potrebuje pro lecbu. Chodim k ni jiz pres rok, a nemuzu si ji vynachvalit. Vzdy vse ochotne a s usmevem vysvetli, ukaze, klidne i vickrat. Zaroven cloveka motivuje i k tomu, aby cvicil i doma. Konkretne mi pomaha s bolesti hlavy, a s poranenym ramenem a kotnikem. Nezbyva nez ji doporucit vsema deseti. Více

od 750 kč

• „Velmi dobrá zkušenost. Navzdory mládí paní fyzioterapeutky, celostní náhled na problém, včetně práce s jizvou. Oproti předchozí návštěvě u jiného terapeuta jsem měla skutečně dojem, že jsem v dobrých rukou! Velmi doporučuji a děkuji. Více

Vranovská 19, Brno Mapa

ordinace

Pooperační rehabilitace

700 Kč

• „Paní magistra je jednoduše skvělá - perfektně mi vždy uvolní záda, trpělivě vysvětluje cviky a po každé návštěvě se cítím jako znovuzrozená. Terapie ušitá na míru mi účinně pomáhá proti dlouhodobé bolesti zad. Výhodou je také příhodná lokalita ordinace a příjemné prostředí. Doporučuji! :) Více

180 Kč

• „Skvělá a erudová specialistka, fyzioterapii zvládá výborně. Moc mi pomohla, hybnost operované ruky se výrazně po 5 návštěvách zlepšila. má můj velký vděk vřele doporučuji Více

Fyzioterapie

750 Kč

1 názor

„Skvělý odborník a velmi příjemný fyzioterapeut, moc mi pomohl při rozcvičování nohy po úrazu doporučuji.

Žižkova 600, Bílovice nad Svitavou Mapa

Rehabilitace - Bílovice

• „K paní fyzioterapeutce chodím pouze občas, ale rád, vždy pomůže, poradí. Čas strávený v ordinaci je vždy plně využit. Více

Jana Babáka 11, Brno Mapa

Palackého třída 2522/137, Brno Mapa

Slovákova 11, Brno Mapa

Fyzioterapi Mgr. Markéta Matoušková

Vranovská 19, Brno Mapa

Ordinace fyzioterapeuta v rámci Gynekologického centra ŠÁRKA s.r.o.

Merhautova 1070/224, Brno Mapa

Fyzioterapie Brno - SM systém, Yoga, Pilates - Fyzio5