Psychologické konzultace Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Výborná paní psycholožka, doporučuji. Snaží se vše vysvětlit a najít způsob pomoci. Jsem spokojená.

Jezuitská 13, Brno Mapa

Psychologická poradna Brno

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály. Více

Červinkova 2472/1, Brno Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

900 Kč

• „Paní psycholožka v několika sezeních velmi pomohla synovi (16 let), který na tom byl psychicky dosti špatně, a i nadále spolu pracují dál. Využili jsme její služby i s manželem pro rozbor temperamentu a osobnosti, což nám pomohlo i v našem vztahu. Oceňuji naslouchání, normální lidský přístup, pečlivost, ale i to, že sezení má pevně ve svých rukou, dává velmi pěknou zpětnou vazbu a nenechá klienty "utíkat" od tématu. Velmi děkuji a doporučuji. Více

Masarykova 506/37, Brno Mapa

Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka

Psychologické poradenství

od 800 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„Sedenia u Petra boli mojou prvou skúsenosťou s psychoterapiou, a musím povedať, že toto rozhodnutie som nikdy neoľutovala. Na odporúčanie som k nemu začala chodiť na terapie po prvom covidovom lockdowne, kedy ma s náhlou zmenou životného štýlu dobehli nespracované veci z minulosti a životná neistota a nespokojnosť. Aj napriek tomu, že pre mňa nebolo jednoduché sa zo začiatku na sedeniach otvoriť, Peter dokázal vytvoriť bezpečnú atmosféru a počas našej 18 mesačnej spolupráce mi veľmi pomohol. Môžete sa mu zveriť s čímkoľvek a bude vám trpezlivým a láskavým sprievodcom. Za seba môžem skonštatovať, že za tú dobu, čo som k nemu chodila, sa mi výrazne zvýšila životná spokojnosť, zlepšili vzťahy s rodinou a podarilo sa mi spracovať traumu z bývalého vzťahu, takže som si našla nového partnera. Vrele odporúčam. Více

Soběšická 151, Brno Mapa

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno

od 800 kč

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

Individuální psychoterapie

600 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Paní psycholožka vytváří velmi příjemnou atmosféru. Nebere se děsně vážně, což jsem už v minulosti zažila u předchozího terapeuta. Zároveň profík – uvážlivá, vysvětlí. Přišla jsem za ní s náběhy na panické ataky, úplně jsem ztrácela půdu pod nohama. Paní psycholožka mi vysvětlila, co se při panice děje a velmi jemně a citlivě jsme během našich rozhovorů (zajímavé byly sny a hra na písku) probraly důležité souvislosti. Jaké mám vlastně pocity a neřeším je, jak jednám s lidmi, což bylo někdy nelehké si uvědomit, ale paní psycholožka byla klidná, stála u mě a mě nakonec mnohá sebepoznání dost osvobodila. Úzkosti jsem zvládla bez léků, za což jsem na sebe pyšná a paní psycholožce vděčná. Eva Více

Trávníky 31, Brno Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

1 000 Kč

• „S paní Míšou jsem začala spolupracovat po velmi těžké životní ztrátě, před rokem a půl a neustále s ní jsem a snad i do budoucna budu v kontaktu. Bylo to v době, kdy jsem už nevěřila, že mi někdo dokáže porozumět. Míša nikdy neodsoudila moje myšlení, smutek, stavy.... ba naopak ubezpečovala mě, že je to přirozené a lidské. Je neuvěřitelně empatická, lidská, pozorná... Terapie probíhaly vždy podle mých představ, nikdy nebyly zkráceny naopak spíš jsme prodlužovaly. Paní Míša vždy chtěla mít jistotu, zda si z terapie odnáším to co potřebuji. Vždy byla perfektně připravená. Terapie u paní Míši Klímové vřele doporučuji všem, kdo řeší citlivé životní situace a komu je sympatické, že terapeut přispěje i svými osobními zkušenostmi, což ve mně vzbudilo velkou důvěru. Více

Renneská třída 42, Brno Mapa

Michaela Klímová - psychoterapie

Konzultace online

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní magistra působila empaticky a se zájmem pomoci. Na terapiích jsem se cítil příjemně a uvolněně. Měl jsem pocit, že se můžu svěřit s čímkoliv. Více

Malinovského náměstí 4, Brno Mapa

Mgr. Klára Pitlachová

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Paní psycholožka dokáže ochotně rozebrat jakýkoliv problém, nebere nic na lehkou váhu. Mohu vřele doporučit. :)

Dvořáková 13, Brno Mapa

Soukromá pschologická praxe Mgr. Viera Kratkoczka

od 900 kč

Psychoterapie

900 Kč

• „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Kotlanova, 1a, Brno Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• Psychoterapeut, Psycholog, K… ouč Více

„Paní psycholožka má nejen odborné znalosti, ale zároveň je také velice milá, empatická a sezení dokáže odlehčit svým smyslem pro humor. Už v krátkém čase jsme se dostali k jádru problému a po prvním sezení jsem si odnášela spoustu podnětů k přemýšlení. Určitě můžu doporučit a zároveň děkuji za pomoc. Více

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

750 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana Mgr. Ženku jsem kontaktovat v situaci, kdy na mě velmi dolehla pandemie a i s tím spojené výrazné zhoršení vztahů v širší rodině. Byl jsem na tom psychicky velmi špatně, nic mě nebavilo, šel jsem od ničeho k ničemu, což hodně negativně ovlivňovalo i můj vztah se ženou a dítětem. Pravidelné konzultace s panem Ženkou, který byl velmi empatický, naslouchal, ale hlavně mě nakonec provedl tím "peklem" tak, že se cítím o mnoho lépe a mohu normálně existovat. Velmi mi pomohlo i to si uvědomit, že se člověk nemusí vždy cítit perfektně, že nemusí vše perfektně fungovat a také, že člověk sám nemusí být perfektní. Více

Zelný trh 11, Brno Mapa

TerapieProVas.cz

od 1 000 kč

• „Paní Gondžová má moc hezký přístup k dětem, dcera s ní hezky spolupracovala a vyšetření proběhlo v pořádku. Dostala jsem podrobnou, pečlivě zpracovanou a dobře srozumitelnou závěrečnou zprávu. Zjistila jsem vše, co jsem potřebovala vědět, i další informace navíc. Určitě doporučuji. Více

Sukova 49/4, Brno Mapa

Theraplay.cz

• Psychoterapeut, Psycholog

„Poprvé v životě jsem hledal odbornou pomoc kvůli problému s alkoholem. Dříve se mně samotnému nepodařilo s alkoholem přestat. Petra mi pomohla najít cestu a jak o tom přemýšlet. Povzbudit, když bylo třeba a najít vnitřní sílu i víru v sebe a to mi hodně pomohlo. Takže poslední rok byl jeden z nejlepších v životě. Je profesionálka a za to jí moc děkuji. Více

Štefánikova 63a, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe Mgr. Petra Fialová

800 Kč

Individuální psychoterapie (50 minut)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Za svůj život jsem již pár psychologů navštívila a i když všichni byli fajn, paní Bardynová je ve srovnání s nimi opravdu skvělá. Je velmi empatická a lidská, žádná strojenost ani prazdné fráze. Mluví o věcech tak, jak jsou, vysvětlí, pojmenuje, co je potřeba pojmenovat, poradí jak s tím pracovat, podpoří, ale také ukáže i jiný úhel pohledu. Cítím se v bezpečí a v pořádku taková jaká jsem. Dostávám vhledy do mé situace, díky kterým se z vnitřního zmatku tvoří pořádek, nadhled, čím dál větší pohoda a síla jednat v životě tak, aby mi v něm bylo konečně dobře. A to mám za sebou zatím jen pár sezení a v dalších budu ráda pokračovat, protože už teď se ve mně dějí úžasné změny, které za to stojí a tak chci možnost pracovat na sobě s tak skvělou terapeutkou využít naplno a do hloubky. A už teď paní Bardynové s hlubokou vděčností moc děkuji. Více

Kounicova 10, Brno Mapa

psychologické poradenství a psychoterapie

Psychologické poradenství

• Psychoterapeut, Psycholog

„Aleksandra is simply amazing! After four consultations, I can already say that she is really helping me tremendously. She is pleasant to talk to, communication is easygoing but also professional. As a great psychologist, she knows how to ask the right questions, and she made me think about my problems and see them from a different perspective. I can recommend her to everyone, and I am really looking forward to our next session! Více

Malinovského nám. 603/4, 60200 Brno-střed, Mapa

Psychotherapy Brno

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní terapeutku mohu jen doporučit. Je velice milá a empatická a zároveň je velkým odborníkem na lidskou psychiku a využívá k tomu četných odborných znalostí a zkušeností z praxe. Čas strávený u ní mi nesmírně pomohl a zlepšil můj život, a to ne tím, že bych dostala rady, jak mám co v životě dělat a nedělat (což jsem původně čekala, že mi psychoterapeut řekne), ale tím, že jsem si na sezeních s pomocí paní Killarové sama došla k příčinám některých potíží v mém životě a pochopila, proč se dějí. Tato cesta nebyla sice úplně lehká, ale paní Killarová mi vždy byla velice nápomocna ke zvládnutí některých těžce překousnutelných skutečností a hlavně - výsledky jsou pak pevné a trvalé. Čas strávený na těchto sezeních s paní Killarovou považuji za jeden z nejlépe využitých chvil mého života a dodnes z nich čerpám. Více

Kounicova 10, Brno Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Docházel jsem rok k panu Amerrovi. Jsem opravdu rád že jsem se odhodlal řešit problém který jsem měl.Pan Ammer je velmi příjemný člověk který mi opravdu velmi pomohl. Více

Dvořákova 13, Brno Mapa

Psychoterapie Jiří Ammer