Rodinná psychoterapie Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„S Mgr. Ahmadom sme viedli spoluprácu online asi 7 mesiacov. Za týchto 7 mesiacov som urobil neuveritelný progress vo veľa aspektoch života. Naučil som sa byť na seba milý, rozpoznať lepšie pocity, žiť v prítomnosti a užívať si veci. Niekedy sme z terapie prešli na "coaching" v mojom pracovnom živote, a Pán Ahmad mi dal veľa rád aj mimo terapie. Více

Vlhká 25, Brno Mapa

Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

od 2 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Moc děkujeme panu Doležalovi za rodinné sezení. Bylo vedeno ve velmi pozitivním duchu i přes některé naše negativní zážitky uvnitř rodiny. Pan Doležal je opravdu odborník. Skvěle naslouchá, vše krásně vysvětlí a pomůže člověku pochopit, proč se v životě dějí různé situace, které někdy nechápeme. Podívat se svět jinýma očima. Pochopit své reakce a taky to, jak můžou působit na okolí. Sezení probíhaly velmi spontánně, chvílemi jsem si připadala jako s kamarádem na kafíčku :-) Více

Hilleho 4, Brno Mapa

Mgr. Petr Doležal

1 700 Kč

Online konzultace k dispozici

„S paní Míšou jsem začala spolupracovat po velmi těžké životní ztrátě, před rokem a půl a neustále s ní jsem a snad i do budoucna budu v kontaktu. Bylo to v době, kdy jsem už nevěřila, že mi někdo dokáže porozumět. Míša nikdy neodsoudila moje myšlení, smutek, stavy.... ba naopak ubezpečovala mě, že je to přirozené a lidské. Je neuvěřitelně empatická, lidská, pozorná... Terapie probíhaly vždy podle mých představ, nikdy nebyly zkráceny naopak spíš jsme prodlužovaly. Paní Míša vždy chtěla mít jistotu, zda si z terapie odnáším to co potřebuji. Vždy byla perfektně připravená. Terapie u paní Míši Klímové vřele doporučuji všem, kdo řeší citlivé životní situace a komu je sympatické, že terapeut přispěje i svými osobními zkušenostmi, což ve mně vzbudilo velkou důvěru. Více

Renneská třída 42, Brno Mapa

Michaela Klímová - psychoterapie

Konzultace online

Online konzultace k dispozici

„S terapiemi jsem začínala poprvé a díky paní Petře jsem si odnesla dobrou zkušenost. Dala mi pocit pochopení a pomohla mi si uvědomit, co se v mé situaci děje. Působila profesionálně a zároveň lidsky, což velice oceňuji. Jsem moc ráda za tuto zkušenost. Více

Hilleho 5, Brno Mapa

Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s

Individuální psychoterapie (50 minut)

700 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Zachránila mi život v nejtemnějších chvílích mého života. Skvělá psychoterapeutka, skvělý člověk. Naučila mě pracovat se svou myslí a obohatila tak můj život. Šárce patří velké díky za to co a jak dělá. Více

Jamné 45, Tišnov Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková

1 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U pana doktora jsem absolvoval přibližně 8 sezení během posledních několika měsíců. Progres, který si od své první návštěvy postupně uvědomuji je opravdu markantní. K řešení problémů a témat, jaká jsem přinášel, jsme společně s panem Pokludou přistupovali s jistou systematičností a díky jeho rozvážnému, klidnému postoji i se správnou mírou nadhledu. Nejen toto jsem velmi oceňoval, pan doktor zároveň v průběhu diskusí přicházel se zajímavými, užitečnými vhledy, které velmi šikovně a citlivě nabízel k zamyšlení a které mi dopomohly k výraznému přerámování dřívějších zkušeností a zkostnatělých pohledů na moje starosti. Celkově mohu říct, že seznámení a práci s panem Pokludou vnímám jako výbornou zkušenost a něco, co mne ve stěžejním životním období hodně pomohlo a posunulo dál. Více

Palackého třída 8, Brno Mapa

Psychologické poradenství, Hypnoterapie

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní psycholožka Eliška je velmi empatická, naslouchající a dokáže podpořit. Z každého sezení odcházím nabitý a cítím úlevu. Je vidět, že ji práce baví. Moc ji děkuji za to, co pro mě udělala. Více

Brno Mapa

Psychologické poradenství

od 700 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Výborná, vlastně jsem u ní byla jen několikrát, ale diky návštěvám u paní Ivy jsem si uvědomila zásadní věci, které mi pomohly poprat se se syndromem vyhoření. Dodnes mám v hlavě pár vět, které mi rekla a pomohly mi a pomáhají. Více

Pernštejnská, Brno - Žabovřesky, Brno Mapa

Psycholog a psychoterapeut Brno

Brno - Žabovřesky, Brno Mapa

1 názor

„Paní Nečasová je velmi empatická, dává dobré otázky, přitom pozná rychle jádro problému, nebála se ani párové terapie v neobvyklé konstelaci. Pomohla mi i po návštěvě. Pokud bych se rozhodla pro dlouhodobější terapii, obrátím se na ni. Více

Gorkého 11, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

1 200 Kč

• „Paní magistra působí velice mladě, což bylo velkým pozitivem v přístupu k mému synovi. Je silně empatická a naslouchající! S termínem ochotná vyjít vstříc. Děkujeme! Více

Koláčkovo nám. 727, Slavkov u Brna Mapa

CE-DI-RO, z.s.

od 600 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Nehybkovou jsme oslovili s akutní partnerskou krizí. Díky jejímu skvělému přístupu, vstřícnosti a empatií se nám společně povedlo nají východisko a zachránit vztah. S odstupem přidávám ještě jedno díky a jednoznačně doporučuji! Více

Branka 3, Brno Mapa

Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

od 1 500 kč

• „Maximální spokojenost ,milá a příjemná. Vždy pomohla, poradila, rozebrala daný problém .Moc mi v životě pomohla těšila jsem se, na každou návštěvu a vždy jsem se po setkání cítila lépe . Více

Brno, Brno Mapa

Psycholog

• „Moje zkušenost je vynikající, chodila jsem k JR tři roky každý týden. Byla to zábava i dost práce, provedl mne mým nejturbulentnejsim obdobím s nadhledem, empatií i humorem a naučil mne se sebou lépe pracovat. Byla to sranda, i když někdy to bylo na dřeň. Rozhodně nekonformní, překvapoval mne svými silnými emocemi, reakcemi, pojmenováním zážitých situací. Čas, který jsem s ním strávila považuji za velmi plodný a ještě dnes cca rok a půl po ukončení terapie z něho těžím. Přála bych tuto zkušenost každému: možnost porozumět zažitým situacím, vlastním reakcím a mechanismům a naučit se s tím pracovat. Více

Sukova 4, Brno Mapa

Psychologické poradenství

800 Kč

• Psychoterapeut, Ostatní, Dia… gnostik Více

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí - terapeutické centrum, z. s.

• Psychoterapeut

Drobného 1835/3, Brno Mapa