Psychoterapie Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • Psycholog, Dětský psycholog

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Starobrněnská 3, Brno Mapa

Mgr. Kateřina Zhorná

od 1 500 kč

1 100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

700 Kč

• „U paní terapeutky nebyl problém s objednáním. Je velmi milá a empatická, s problémem mi dokázala pomoct během pár sezení. Můžu jen doporučit. Více

Poradenství, Psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

Individuální psychoterapie

600 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Moc děkujeme panu Doležalovi za rodinné sezení. Bylo vedeno ve velmi pozitivním duchu i přes některé naše negativní zážitky uvnitř rodiny. Pan Doležal je opravdu odborník. Skvěle naslouchá, vše krásně vysvětlí a pomůže člověku pochopit, proč se v životě dějí různé situace, které někdy nechápeme. Podívat se svět jinýma očima. Pochopit své reakce a taky to, jak můžou působit na okolí. Sezení probíhaly velmi spontánně, chvílemi jsem si připadala jako s kamarádem na kafíčku :-) Více

Hilleho 4, Brno Mapa

Mgr. Petr Doležal

1 200 Kč

• „S paní Míšou jsem začala spolupracovat po velmi těžké životní ztrátě, před rokem a půl a neustále s ní jsem a snad i do budoucna budu v kontaktu. Bylo to v době, kdy jsem už nevěřila, že mi někdo dokáže porozumět. Míša nikdy neodsoudila moje myšlení, smutek, stavy.... ba naopak ubezpečovala mě, že je to přirozené a lidské. Je neuvěřitelně empatická, lidská, pozorná... Terapie probíhaly vždy podle mých představ, nikdy nebyly zkráceny naopak spíš jsme prodlužovaly. Paní Míša vždy chtěla mít jistotu, zda si z terapie odnáším to co potřebuji. Vždy byla perfektně připravená. Terapie u paní Míši Klímové vřele doporučuji všem, kdo řeší citlivé životní situace a komu je sympatické, že terapeut přispěje i svými osobními zkušenostmi, což ve mně vzbudilo velkou důvěru. Více

Renneská třída 42, Brno Mapa

Michaela Klímová - psychoterapie

900 Kč

• „Pan doktor je clovek na svem miste. O pacienta ma skutecny zajem, nepise pouze leky, ale snazi se pochopit i vysvetlit, co za problemy stoji. Je to bezpochyby nejvetsi odbornik s lidskym pristupem, jakeho jsem potkala. Velmi mi zlepsil kvalitu zivota. Dekuji za vse. Více

Martinkova 253/7, Brno Mapa

Mimamed

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní magistra působila empaticky a se zájmem pomoci. Na terapiích jsem se cítil příjemně a uvolněně. Měl jsem pocit, že se můžu svěřit s čímkoliv. Více

Malinovského náměstí 4, Brno Mapa

Mgr. Klára Pitlachová

• Psychoterapeut, Psycholog

„Za mě paráda. Nějak jsem se ztratil v pracovních povinnostech. Citlivý přístup, otázky, které bych si sám nepoložil nebo se jim vyhnul, vědecký přístup, pomohlo... Více

Gorkého 44, Brno Mapa

Psychoterapie a psychologické poradenství pro mládež, dospělé, páry a rodiny. Osobní rozvoj, koučování.

od 800 kč

• „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Kotlanova, 1a, Brno Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• Psychoterapeut, Psycholog, K… ouč Více

„Paní psycholožka má nejen odborné znalosti, ale zároveň je také velice milá, empatická a sezení dokáže odlehčit svým smyslem pro humor. Už v krátkém čase jsme se dostali k jádru problému a po prvním sezení jsem si odnášela spoustu podnětů k přemýšlení. Určitě můžu doporučit a zároveň děkuji za pomoc. Více

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

750 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana Mgr. Ženku jsem kontaktovat v situaci, kdy na mě velmi dolehla pandemie a i s tím spojené výrazné zhoršení vztahů v širší rodině. Byl jsem na tom psychicky velmi špatně, nic mě nebavilo, šel jsem od ničeho k ničemu, což hodně negativně ovlivňovalo i můj vztah se ženou a dítětem. Pravidelné konzultace s panem Ženkou, který byl velmi empatický, naslouchal, ale hlavně mě nakonec provedl tím "peklem" tak, že se cítím o mnoho lépe a mohu normálně existovat. Velmi mi pomohlo i to si uvědomit, že se člověk nemusí vždy cítit perfektně, že nemusí vše perfektně fungovat a také, že člověk sám nemusí být perfektní. Více

Zelný trh 11, Brno Mapa

TerapieProVas.cz

od 1 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Za svůj život jsem již pár psychologů navštívila a i když všichni byli fajn, paní Bardynová je ve srovnání s nimi opravdu skvělá. Je velmi empatická a lidská, žádná strojenost ani prazdné fráze. Mluví o věcech tak, jak jsou, vysvětlí, pojmenuje, co je potřeba pojmenovat, poradí jak s tím pracovat, podpoří, ale také ukáže i jiný úhel pohledu. Cítím se v bezpečí a v pořádku taková jaká jsem. Dostávám vhledy do mé situace, díky kterým se z vnitřního zmatku tvoří pořádek, nadhled, čím dál větší pohoda a síla jednat v životě tak, aby mi v něm bylo konečně dobře. A to mám za sebou zatím jen pár sezení a v dalších budu ráda pokračovat, protože už teď se ve mně dějí úžasné změny, které za to stojí a tak chci možnost pracovat na sobě s tak skvělou terapeutkou využít naplno a do hloubky. A už teď paní Bardynové s hlubokou vděčností moc děkuji. Více

Kounicova 10, Brno Mapa

psychologické poradenství a psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog, O… statní Více

„Veroniku mi doporučila kamarádka v době, kdy jsem řešila rozchod s partnerem. Tehdy jsem cítila, že se chci posunout, a už jsem nevěděla kudy dál sama. Hledala jsem cestu a manuál na sebe a během terapie se mi dostalo pochopení, nacítění, podpory, bezpečí, svobodného prostoru i zrcadlení, abych si tu cestu i ten manuál mohla začít tvořit. :) V prostředí citlivého profesionálního napojení, podpory a bezpečí jsem se odvážila následovat řetízky symbolů vedoucích hluboko do mé vlastní tmy, abych uviděla, ojbevila, pochopila, od-pustila, procítila a prožila to, co tam zrovna bylo. Citlivě pobídnuto v tomto pevném bezpečném prostoru mé tělo vyjevovalo svá trápení a já je mohla poléčit, mysl uslyšela svá přesvědčení a já je mohla změnit a představivost získala svobodu tvořit a vlastní sílu podpořit. A výsledek? Jako když přidáte do těsta dost mouky, takže už si bochník sám udrží tvar. Ví, kde má střed a jaký je, ví, kde má kůrku a k čemu je, ví, že má těžiště a že se k němu dá vrátit. U Veroniky mi zejména vyhovovala na míru volená paleta přístupů (povídání, imaginace, práce s tělem, práce s dechem) a pozorné rozvíjení vznikající linky. Děkuji a doporučuji! Taky vám, kdo nevíte a/nebo máte obavy. Můžete je zkusit přetvořit ve vlastní navigaci, jako jsem se to učila já. Více

Mgr. Veronika Klempová

od 700 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Aleksandra is simply amazing! After four consultations, I can already say that she is really helping me tremendously. She is pleasant to talk to, communication is easygoing but also professional. As a great psychologist, she knows how to ask the right questions, and she made me think about my problems and see them from a different perspective. I can recommend her to everyone, and I am really looking forward to our next session! Více

Malinovského nám. 603/4, 60200 Brno-střed, Mapa

Psychotherapy Brno

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní terapeutku mohu jen doporučit. Je velice milá a empatická a zároveň je velkým odborníkem na lidskou psychiku a využívá k tomu četných odborných znalostí a zkušeností z praxe. Čas strávený u ní mi nesmírně pomohl a zlepšil můj život, a to ne tím, že bych dostala rady, jak mám co v životě dělat a nedělat (což jsem původně čekala, že mi psychoterapeut řekne), ale tím, že jsem si na sezeních s pomocí paní Killarové sama došla k příčinám některých potíží v mém životě a pochopila, proč se dějí. Tato cesta nebyla sice úplně lehká, ale paní Killarová mi vždy byla velice nápomocna ke zvládnutí některých těžce překousnutelných skutečností a hlavně - výsledky jsou pak pevné a trvalé. Čas strávený na těchto sezeních s paní Killarovou považuji za jeden z nejlépe využitých chvil mého života a dodnes z nich čerpám. Více

Kounicova 10, Brno Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„S Mgr. Pavlíkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je pozorná, vnímavá a lze v jejím přístupu ocenit profesionalitu s lidským rozměrem. Práce ji očividně baví, a projevuje zájem o své pacienty. Děkuji za její empatii, porozumění a podporu. Více

Brno Mapa

Psychologické poradenství

od 700 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Docházel jsem rok k panu Amerrovi. Jsem opravdu rád že jsem se odhodlal řešit problém který jsem měl.Pan Ammer je velmi příjemný člověk který mi opravdu velmi pomohl. Více

Psychoterapie Jiří Ammer

600 Kč