Odstranění zubního kamene Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

od 50 kč

• „Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu. Více

Pelušková 1405, Praha Mapa

Denté Clinic Prague, s.r.o.

od 890 kč

• „Byla jsem perfektně ošetřena v ambulabci pana doktora Musila-čistění zubních kanálků. Pan doktor i jeho sestřička byli velice profesionální a nepředstavuji si lepší přístup. Moje obavy z výkonu byly zbytečné. Mnohikrát děkuji Astrid T Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

MDDr. Jakub Musil

• „K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli. Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji. Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

1 500 Kč

• „Naprosto skvělá zkušenost i když důvod návštěvy nebyl až tak moc příjemný - extrakce osmičky. Skutečná profesionalita s velkou empatií. Doporučuji! Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

od 1 500 kč

• „Domnívám se, že pan doktor je velký odborník, který má zájem o pacienty a snaží se odvádět pouze kvalitní práci. V této ordinaci nelze najít nadřazenost, neochotu, lhostejnost k pacientovi. Pan doktor působí skromně (přestože je jistě špičkový odborník), přistupuje na dialog s pacientem ohledně daného problému, vysvětlí způsob ošetření apod. Profesionální, ale současně lidský přístup, jak ze strany lékaře, tak i sestřičky, které je velmi příjemná. Je velký problém najít kvalitního zubního lékaře a já mám to štěstí, že jsem ho našla. Kéž by bylo takových lékařů více! Více

Jeseniova 1151/55, Praha Mapa

Řízekdent, spol. s r.o.

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„My experience is after just two visits, however I left very happy with MDDr. Aula Shahidi every time. She took her time and give me the feeling that she did all she could for my well-being. On top of that she comunicted everything clearly and was very gentle :) I'll be coming back. Více

Sokolská 1662/35, Praha Mapa

Laila Clinic

• Zubař, Ostatní, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pana doktora musím doporučit! Šla jsem na extrakci zubu moudrosti. Bála jsem se jako nikdy, ale pan doktor má velmi lidský přístup a vůbec to nebolelo, takže mé obavy byly zbytečné! Se sestřičkou tvoří skvělý tým a je s nimi legrace! Rozhodně doporučuji i pokud plánujete návštěvu s malými dětmi. Více

Dukelských Hrdinů 10, Strossmayerovo náměstí, Praha Mapa

Manhartova ZUBÁRNA

• „Velice příjemná paní doktorka, nikdy u ní nic nebolí a je neuvěřitelně pečlivá. Cena dle mého názoru odpovídá kvalitě péče a vybavení ordinace, které je na nejvyšší možné úrovni. Rozhodně doporučuji. Více

Kischova 5, Praha Mapa

Prodental

• „V první radě dekuji své kamarádce,která mi ordinaci doporučila. Za druhé je mi smutno,ze tak ,jak se o Vás starají u doktora Smrčka není standardem i jinde.prisla jsem na prevenci v přesvědčeni,ze mě zuby jsou perlicky ošetřováne vždy pečlivě - už mam za sebou 4 navstevy a další před sebou.. Nevim co je to bolest,vyhovuje mi profesionalita a lékařské umění pana doktora.sestricka,zubní hygiena,ostatni personal-dekuji.???? A s každou další návštěvou mě baví i jako lidi-není to o nekomunikaci a strohosti-ktera je zmiňována-kdybych nemela v ústech x nástrojů- těšila bych se i na drby. Více

Školská 22, Praha Mapa

Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka

od 1 020 kč

• „Paní doktorka je perfektní profesionál s lidským přístupem. Chodím k ní již několik let a byla jsem vždy spokojena s preventivní péči i s případným ošetřením a zákroky, při kterých využívá vždy nejmodernější řešenía techniku. Díky tomu nejsou zuby problém. Více

Bělohorská 257/45, Praha Mapa

my DENT cz, s.r.o.

od 800 kč

• „Příjemné prostředí, příjemný personál, špičková péče. Upřímně mohu s klidným srdcem doporučit. Doktor si vede evidenci nejen v psané formě. Po zákroku mi ukazoval fotky z průběhu zákroku. Před umrtveni injekci aplikoval takový sprej takže jsem ani vpich injekce necítil. Před začátkem zákroku mi přetahli přes ústa takovou gumovou fólii, která mi obejmula ošetřovaný zub a zbytek úst zakryla, tím jsem nemusel mít po celou dobu odsávání. Což bylo opravdu úžasné. Jediné, co bych konstatoval jako “negativa”, ze zákrok trval přes hodinu. Na druhou stranu si doktor opravdu vyhrál s plombou a pokaždé když si přejedu jazykem přes ošetřovaný zub přijde mi jako kdyby to byl ten stejný zub, který tam byl předtím. Opravdu mi spadla brada z celého procesu, v pozitivním smyslu, jelikož jsem to za cely můj život nezažil. Jsem velice rád, že jsem se odhodlal k panu doktoru Čarnýmu zajít. Vřele doporučuji. Více

Ruská 1526/112a, Praha Mapa

MCDental

• „Měl jsem velice špatné zkušenosti se zubaři a s bolestí.Pan doktor Vlasák mě zbavil jak problémů se zuby tak i se strachem ze zubaře.Konecne po několika letech chodím na preventivní prohlídky a úplně beze strachu. Nebýt jeho , trpěl bych dále. děkuji Více

Tachovská 609/8, Praha Mapa

Praktický zubní lékař

Keramické korunky

od 7 000 kč

• Zubař, Ostatní, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pan doktor me po prvni navsteve zbavil strachu ze zubaru, ktery trval pres 20 let. Velmi mily, vstricny, vse vysvetli a samozrejmosti je precizni prace bez bolesti. Ochotne zkontroloval zuby i synovi (20 mesicu) po urazu v ramci moji prohlidky, s detmi to umi. Více

Sokolská 1662/35, Praha Mapa

Laila Clinic

• „Pan doktor je vynikající. Chodím k němu již od roku 2015. Při každé návštěvě vše vysvětlil, velmi pečlivě zkontroloval všechny zuby a provedl rentgen, doporučil nejlepší léčbu, např. výplň amalgámovou nebo bílou plombou (za velmi slušnou cenu). Zvládl udělat bezchybně i komplikované věci jako bílou plombu na jedničce (řezáku), která vypadá tak, že člověk nepozná rozdíl oproti zdravému zubu. Pan doktor mi rovněž provedl extrakci všech čtyř osmiček, opět naprosto profesionálně a bez následných komplikací. Pan doktor je navíc velmi milý, ochotný a empatický. Více

Pod Krejcárkem 975/2, Praha Mapa

Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno

• „paní doktorka byla naprosto úžasná, ještě jsem nezažila tak skvělý přístup. Už se těším na další návštěvu

Varšavská 488/23, Vinohrady, Praha Mapa

A Cappella Dental s.r.o.

• „Pani doktorka i sestřička jsou skvělé, vždy poradí, vysvětlí, paní doktorka je pečlivá a umí to také s dětmi :).

Stomatologická ordinace Kosmická 537, Praha 4 , Praha Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

1 000 Kč

• „Co nelze upřít, tak je dar od boha. Velice šikovný, takový rázný a vzbuzuje důvěru. S ničím se nemaže, ale vždycky se stará o to, aby ošetření bylo bezbolestné, to je dosti priorita. Jinak zuby trhá skvěle a já byla na chirurgickém zakrytí krčku. Mohu doporučit. Na to, jak je mladý, opravdu moc šikovný. Nebojí se jít do ničeho, co je bezpečné a co jiní zubaři odmítají. Více

Rohanské nábřeží 5, Praha Mapa

Dentální klinika Jan Stuchlík

• „Velká spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí, je příjemný - o pacienta se zajímá a při práci je pečlivý a zručný.

Masarykova 699/9, Liberec Mapa

Synchrodent

• „Best Dentist I ever known :-) Very kind and professional, me and my all family recommend Dr.Oganessian.

Ukrajinská 900/11, Praha Mapa

ProfiDent - stomatologické centrum s.r.o.