O nás

Zubní ordinace, zubní klinika Praha, zubař Praha

Vítám Vás na prezentaci soukromého zubního centra - zubní ordinace. Chtěli bychom Vám představit moderní zubní kliniku, kterou jsme pro Vás otevřeli v roce 2005. Zubní klinika se nachází se v centru Prahy, ve špičkově vybaveném prostředí, kde centrem dění budete VY. Naše zubní ordinace jsou útulné a náš přístup k Vám je vždy vstřícný a profesionální a tak žádný zákrok nebude pro Vás nepříjemnou situací.

Chceme Vám nabídnout komplexní péči o Vaše zuby se zřetelem na dentální hygienu, prevenci a estetiku. Jsme schopni pokrýt téměř celou škálu zubních výkonů dnešní moderní stomatologie až po komplexní protetické rekonstrukce a zubní implantáty.
V našem centru pracujeme s dentálním mikroskopem, práce je tak mnohem přesnější, preciznější a má dlouhodobější prognózu.

Samozřejmostí je náš osobní přístup ke každému z Vás k pacientovi - partnerovi.
První návštěva zubní ordinace

Naším prvním krokem bude přátelský profesionální pohovor nad Vašimi problémy, podrobné vyšetření zubů s použitím zvětšovací techniky - mikroskopu či lupových brýlí. Zhotovení moderních nezatěžujících digitálníchRTG snímků a diagnostických fotek. Následovat bude sestavení podrobného léčebného a cenového plánu ošetření, a seznámení Vás s námi navrhovanými postupy. Vy moderujete svou léčbu a vstupujete do ní. První kroky léčby budou směřovat k prevenci, předcházení dalším problémům, k dentální hygieně. Jsem přesvědčen, že téměř 100 procent problémů, bolestí, kazů, krvácení, ztrát zubů, zápachu... vzniká z nedokonalé ústní hygieny, z plaku a zubního kamene, tudíž z bakterií.

Ošetřujeme i děti (dětský zubní lékař) a chceme se stát Vašimi rodinnými lékaři.
Jsme schopni vyřešit téměř veškeré Vaše problémy od prevence, konzervační stomatologie, estetiky (jako je například bělení zubů) až po náročné protetické rekonstrukce, zubní implantáty. Zajistíme Vám následnou ortodontickou péči. Spolupracujeme s mikroendodontistou a čelistním chirurgem.

Věřím, že na konci léčby budete bez problémů, se zdravými dásněmi a pěknými zdravými zuby a budeme se vídat jen při preventivních prohlídkách. Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu a dlouhodobější úspěšnou spolupráci

Váš MUDr. Jakub Smrček a tým
Snažíme se akutně ošetřit bolesti našich i nových pacientů ten samý den a nabízíme i Vám tuto nadstandartní zubní pohotovost.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MDDr. Ondřej Přikryl Jiný

Pan doktor i sestřička jsou úžasní. Po roce usilovné práce mám konečně úsměv, za který se nestydím . Moc vám děkuji, ze jste mi dokázali takto zlepšit život Jste úžasní

MUDr. Jakub Smrček Jiný

Pan doktor Smrček je zřejmě po odborné stránce výborný, využívá nenovější metody a technologie. Velké mínus ale je, že když má pacient opravdu akutní problém, přehodí jej na kolegu. Nemá čas zřejmě proto, že na své klinice nemá hodiny pro ambulantní pacienty. Sestra na recepci byla velmi překvapena, když jsem něčím takovým argumentovala v situaci, kdy zub ošetřený panem doktorem opravdu hodně bolel od pátku. V pondělí ráno jsem prosila o ošetření, ale celé dopoledne se mi pan doktor neozval, pouze recepční mi volala s tím, že buď ke kolegovi pana doktora nebo že nic. Ve 12 h jsem to vzdala a objednala se k jiné, doporučené lékařce. Kolegy pana doktora, který je mladý, byť od pohledu velmi sympatický, jsem se s ošetřením kanálků přece jen bála. Proto jsem si koneckonců vybrala pana doktora Smrčka. Pan doktor Smrček pro mě byl ale v ordinaci dosažitelný pouze na prevence a plánované výkony. Chodila jsem k němu cca 1 rok, vybrala jsem si ho dle skvělých referencí. Toto byla první akutní záležitost, druhou u něj již riskovat nebudu. Když mě něco bolí, chci jít k někomu, kde mám již vybudovaný vztah a důvěru. Kdo danou práci začal. Neempatický, nadřazený přístup, buď jdi ke kolegovi, nebo si klidně trp... žádná domluva typu vezměte si prášek, zítra ráno Vám zavolám a zkusím najít místo. A to nemluvím o tom, že zejména v pondělí by měl být na akutní pacienty plánován ambulantní čas. Přece jen je mi skoro 60 let a nějaké zubaře jsem již zažila - takovýto přístup, navíc v situaci, kdy pan doktor nemá smlouvy s pojišťovnami a vše si pacient hradí sám, byl pro mě obrovským překvapením a jak se tak říkává "Kdybych to byl věděl, tak bych tam byl nechodil"... Toto je první hodnocení lékaře, které jsem kdy psala. Důvodem je, aby pacienti, kteří se rozhodnou k MUDr Smrčkovi docházet věděli, do čeho jdou: dobrý doktor, zcela vytížený, bude-li pacienta něco bolet a nebude objednaný, těžko se k němu dostane.

MDDr. Ondřej Přikryl Jiný

U pana doktora jsem v péči zhruba 6 let. Bohužel nespadám do sorty bezproblémových pacientů, tak se mnou měl pan doktor spoustu práce (re-endodoncie, zubní váčky, ošetrení zastaralých vyplni atd). Předtím jsem obešla několik zubních ordinací a musím říct, že na lepšího zubaře jsem jinde nenarazila. Pan doktor je naprosto precizní, vstřícný a postup navrhované péče dopodrobna vysvětlí. Nestalo se mi, že by se problém s ošetřovaným zubem vrátil. I samotné preventivní prohlídky probíhají velmi důkladně. Za mě tedy naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Denisa Krychtalkova

MUDr. Jakub Smrček prevence zubního kazu

V první radě dekuji své kamarádce,která mi ordinaci doporučila.
    Za druhé je mi smutno,ze tak ,jak se o Vás starají u doktora Smrčka není standardem i jinde.prisla jsem na prevenci v přesvědčeni,ze mě zuby jsou perlicky ošetřováne vždy pečlivě - už mam za sebou 4 navstevy a další před sebou..
    Nevim co je to bolest,vyhovuje mi profesionalita a lékařské umění pana doktora.sestricka,zubní hygiena,ostatni personal-dekuji.????
    A s každou další návštěvou mě baví i jako lidi-není to o nekomunikaci a strohosti-ktera je zmiňována-kdybych nemela v ústech x nástrojů- těšila bych se i na drby.

Kontakt

Školská 22, Praha 11000 Zobrazit v Goole Maps