Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka

(30 názorů)

Zubní ordinace, zubní klinika Praha, zubař Praha Vítám Vás na prezentaci soukromého zubního centra - zubní ordinace. Chtěli bychom Vám představit moderní zubní kliniku, kterou jsme pro Vás otevřeli... Více

Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka

Školská 22

11000, Praha, hl. město Praha

Zubní ordinace, zubní klinika Praha, zubař Praha

Vítám Vás na prezentaci soukromého zubního centra - zubní ordinace. Chtěli bychom Vám představit moderní zubní kliniku, kterou jsme pro Vás otevřeli v roce 2005. Zubní klinika se nachází se v centru Prahy, ve špičkově vybaveném prostředí, kde centrem dění budete VY. Naše zubní ordinace jsou útulné a náš přístup k Vám je vždy vstřícný a profesionální a tak žádný zákrok nebude pro Vás nepříjemnou situací.

Chceme Vám nabídnout komplexní péči o Vaše zuby se zřetelem na dentální hygienu, prevenci a estetiku. Jsme schopni pokrýt téměř celou škálu zubních výkonů dnešní moderní stomatologie až po komplexní protetické rekonstrukce a zubní implantáty.
V našem centru pracujeme s dentálním mikroskopem, práce je tak mnohem přesnější, preciznější a má dlouhodobější prognózu.

Samozřejmostí je náš osobní přístup ke každému z Vás k pacientovi - partnerovi.
První návštěva zubní ordinace

Naším prvním krokem bude přátelský profesionální pohovor nad Vašimi problémy, podrobné vyšetření zubů s použitím zvětšovací techniky - mikroskopu či lupových brýlí. Zhotovení moderních nezatěžujících digitálníchRTG snímků a diagnostických fotek. Následovat bude sestavení podrobného léčebného a cenového plánu ošetření, a seznámení Vás s námi navrhovanými postupy. Vy moderujete svou léčbu a vstupujete do ní. První kroky léčby budou směřovat k prevenci, předcházení dalším problémům, k dentální hygieně. Jsem přesvědčen, že téměř 100 procent problémů, bolestí, kazů, krvácení, ztrát zubů, zápachu... vzniká z nedokonalé ústní hygieny, z plaku a zubního kamene, tudíž z bakterií.

Ošetřujeme i děti (dětský zubní lékař) a chceme se stát Vašimi rodinnými lékaři.
Jsme schopni vyřešit téměř veškeré Vaše problémy od prevence, konzervační stomatologie, estetiky (jako je například bělení zubů) až po náročné protetické rekonstrukce, zubní implantáty. Zajistíme Vám následnou ortodontickou péči. Spolupracujeme s mikroendodontistou a čelistním chirurgem.

Věřím, že na konci léčby budete bez problémů, se zdravými dásněmi a pěknými zdravými zuby a budeme se vídat jen při preventivních prohlídkách. Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu a dlouhodobější úspěšnou spolupráci

Váš MUDr. Jakub Smrček a tým
Snažíme se akutně ošetřit bolesti našich i nových pacientů ten samý den a nabízíme i Vám tuto nadstandartní zubní pohotovost.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Vanda Švábová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• T

Sestřička moc šikovná a milá, taková lidská. Z dentální hygieny jsem měl vždycky hrůzu, ale tady to bylo fajn! Zuby čistý, určitě se vrátím. Doporučuji! T

• I

Sestřička Vanda je velice milá, vstřícná a profesionální. Já sama jsem s ní moc spokojená a neměnila bych. Doporučuji :-)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ondřej Přikryl

Zubař, MDDr.

• J

Po doporučení kamaráda jsem zde byl se spodní 6, kde bylo nutné vyčistit a zaplnit kanálky. Zpočátku mne vyděsila cena, která však byla vzhledem ke zcela precizně odvedené, neuspěchané práci a později i zjištěným cenám u konkurence spíše nízká, což jsem v tu chvíli netušil. Ošetření proběhlo ve třech návštěvách a ani po jedné se neobjevil žádný problém, nepotřeboval jsem ani tabletku na bolest. Pár dní po dokončení už jsem ani nepoznal, který zub to přesně byl - i výplň je pocitově k nerozeznání od původního povrchu. Opravdu špičková práce, jakou jsem nikde jinde nepoznal. Vše ostatní v pořádku, komunikace i celkový přístup k pacientovi bez chyby. O měsíc později jsem byl u mého původního stomatologa, který daný zub zrentgenoval a několikrát téměř překvapeně konstatoval, že tak dokonale vyplněné kanálky nevídá často. Chystám se objednat na vstupní prohlídku a pokud nebudu muset, nikam jinam už nejspíš nepůjdu. Děkuji!

• Jedním slovem - skvělý. Vše je již výše popsáno a musel bych se opakovat, platí to 100%.
      Jiří (3. května 2016)

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jakub Smrček

Zubař, MUDr.

• J
      Umístění: Zubní centrum MUDr. Jakuba SmrčkaSlužby: prevence zubního kazu

V první radě dekuji své kamarádce,která mi ordinaci doporučila.
      Za druhé je mi smutno,ze tak ,jak se o Vás starají u doktora Smrčka není standardem i jinde.prisla jsem na prevenci v přesvědčeni,ze mě zuby jsou perlicky ošetřováne vždy pečlivě - už mam za sebou 4 navstevy a další před sebou..
      Nevim co je to bolest,vyhovuje mi profesionalita a lékařské umění pana doktora.sestricka,zubní hygiena,ostatni personal-dekuji.????
      A s každou další návštěvou mě baví i jako lidi-není to o nekomunikaci a strohosti-ktera je zmiňována-kdybych nemela v ústech x nástrojů- těšila bych se i na drby.

• Ordinaci pana doktora Smrčka jsem poprvé navštívila před pár měsíci.
      Hned od první návštěvy jsem si všimla jeho individuálního přístupu ke klientovi, profesionality a vstřícnosti.
      Mé velké díky patří i přátelskému personálu pod jeho vedením.
      Moderní vybavení ordinace a skvělá dopravní dostupnost mi přišla velkou výhodou.
      S jeho prací jsem velmi spokojená a můžu ho jen doporučit.
      Měl s mými zuby spoustu práce, ale díky své preciznosti mi vykouzlil úsměv, o kterém jsem vždy snila.
      Od teď se již návštěv u zubaře nebudu bát, naopak ho budu nadále ráda navštěvovat.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře