Adresa

Písnická 761/7, Praha
DIPTE s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

Nejlepší doktor na světě! Milý, svědomitý, lidský!


výborný lékař,svědomitý,dokáže pacienta uklidnit a také nemoc vysvětllit.
sestřička absolutní špíčka

Medrarová Alexandra


Ověřeny pacient

Pan doktor má lidský, osobní přístup ke každému. Je znát snaha cítit pacientovy obtíže, má pochopení, dokáže vysvětlit situaci a vždy doporučí odpovídající vyšetření a terapii. Nikoho nepřecpává medikamenty. Prostě doktor jak má být, který vám dá pocítit, že vás vnímá jako člověka a ne jako kus, který je třeba vyřešit. Doporučuji.h


Ověřeny pacient

Nevím, jak začít, ale já s panem doktorem nemám žádný problém a myslím si, že občasné vyčekání v ordinaci za to stojí, protože každý kdo tam je tak rád řekne ty své malé a velké neduhy. A ono popravdě bolesti s e řeší panadolem i ibalginam, tam s easi moc nic dělat nedá. Ale pokud jsem měla jaký koliv závažný problém s kterým se sluší a patří chodit k doktorovi ( samozřejmě že nemyslím chřipku, kerou si je schopen vyléčit každý sám doma, a ne čekat že vám pan doktor nasadí antibiotika... že ano... pak jsou bakterie a viry imuní proti nim a nic nepomáhá..)tak mi vždycky pomohl a vyřešil můj zdravotní problém.není nadto mít doktora který vykonává svojí práci nejen z pohledu zdraví, ale i toho který vás pochopí a nebere vás jen jako další kus... proto si i příště ráda počkám :)


J

podle mne je pan doktor velice dobrý. u mne bez rentgenu stanovil diagnozu, které nikdo v nemocnici nevěřil a teprve operace mu dala za pravdu, protože ani rentgen skutečnost neodhalil. Vždy mě pečlivě vyšetřil i když věděl, že pravidelně chodím na kontroly do nemocnice.


Jasně ,Ibalgin má různé účinky,takže pokryje mnoho obtíží.Supr doktor,roztomilý.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti