Zobrazit lékaře

DIPTE s.r.o.

Písnická 761/7

14200, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 24...

Nejbližší zařízení

• Nasli Naim

Praktický Lékař, MUDr.

• Nejlepší doktor na světě! Milý, svědomitý, lidský!

• výborný lékař,svědomitý,dokáže pacienta uklidnit a také nemoc vysvětllit.
      sestřička absolutní špíčka

Medrarová Alexandra

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Josef Erban

Internista,

• Vynikající pan doktor s příjemným přístupem k lidem.Čtyři roky jsem měla problémy s kašlem a dýchání(pracovala jsem v malé herně,která byla neustále zakouřená a ten sklepní prostor se dal velice těžce vyvětrat),obvodní doktorka mě téměř pokaždé málem vyhodila,když jsem o svém problému mluvila,až jsem zjistila,že není potřeba si nechat napsat žádanku a přijela jsem k panu doktorovi sama.Začal mě léčit a po čtyřech měsících jsem měla testy na spirometrii jako zdravý člověk.Děkuji,PANE DOKTORE.DS

• Chodím k panu doktorovi 4 roky a jsem s ním velmi spokojená. Příjemné ordinační prostředí, pacienty bere na čas (což se mi málo kdy u jiných doktorů stávalo, ale možná jsem měla jen smůlu), prostě doktor jak má být.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Irena Šustrová

Internista, Praktický Lékař,

• M

Bohužel, naprosto souhlasím s tím, co napsal p. Karl von Bahnhof. Paní doktorka pro mě byla přínosem, když jsem ještě chodila na střední školu, a nutně jsem potřebovala omluvenku. To se mě rovnou zeptala na diagnózu a hned jsem mohla být 2 týdny doma. :-)) Ale teď, když potřebuju skutečně lékaře, tak tady ho nenajdu. Je to škoda, sestřička je ale moc milá.

• M

U této lékařky jsem dnes byla naposledy. Ze začátku se mi zdála sice studená jak psí čumák, ale působila, že chce pomoci. Od první návštěvy jsem u ní byla několikrát a vždy mi připadá, že se tváří povýšeně a ať jdu za ní s čímkoliv, kouká na mě jako na hypochondra. Po dnešní návštěvě mi ale došla trpělivost - na dotazy ohledně problémů, které mám několik let, mi sdělila, že to je tedy nepříjemné a evidentně se dobře bavila, vyloženě se mi smála do obličeje! Na přímý dotaz, co s tím a kam se obrátit jen krčila rameny. Kde to jsme proboha? Lékař s takovou arogancí a neprofesionálním přístupem nemá v lékařství co dělat. Už se registruji jinde.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Marie Bašeová

Pediatr, MUDr.

• H

Velice vstřícná paní doktorka.A léta praxe jsou znát:-)
      O děti/pacienty má opravdu zájem. Za péči její i dětské sestry děkujeme.

• V

U paní doktorky Bašeové jsme byly poprvé, naše doktorka nebyla přítomna, takže jsme musely s dcerkou do ordinace p. Bašeové. Jak paní doktorka, tak i sestřička mají velmi vřelý a vstřícný přístup. Snažily se být na mou uřvanou dcerku milé, chválily ji jak jen mohly. Nemám co vytknout, možná jen to, že paní doktorka měla za to, že je zbytečné dělat dceři CRP test, ačkoliv měla večer před návštěvou dr. teplotu 38, myslím, ale, že by stačilo říct a problem by v tom neměla. Jak jsem výše četla, prý často nasazuje ATB, u nás tedy nikoliv, naopak doporučila i bylinky. Pokud se dcerce nemoc nerozjede, ráda paní doktorku doporučím dál.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Taťjána Mokrá

Zubař, MUDr.

• T

Velice nepříjemná a neprofesionální stomatoložka. Zákroky bolestivé, arogantní. Jsem rád, že už jsem jinde.

• D

Nikdy jsem se nesetkala s horším, arogantním, neprofesionálním a zlým lékařem, jako je MUDr. Mokrá. Syn měl asi ve třech letech úraz, urazil si přední zuby. Ty po čase zčernaly a p. doktorka je odmítla vyndat i přes mé prosby. Jediné co udělala, vytahala z nich nervy. Myslím, že to není příjemný zákrok, přesto na tříleté dítě křičela, proč brečí. Chodili jsme pravidelně každý půlrok na kontrolu, vždy MUDr. Mokrá konstatovala, že je vše v pořádku. Po několika návštěvách, kdy byla opravdu zlá jsem změnila stomatologa. Nová paní doktorka se mě 3x za sebou nevěřícně ptal, zda byl opravdu v péči stomatologa. Zkoumala chrup syna a konstatovala, že tak zanedbaný chrup ještě neviděla. Syn musel na zákrok v celkové anestezii (trvala 2 hodiny), protože měl 10 kazů a černé odštíplé zuby musela paní doktorka okamžitě odstranit. Nová paní doktorka je opravdu profesionál, se synem si vždy mile povídá, vysvětluje mu co a jak bude dělat. To jsem o MUDr. Mokré nikdy nezažila. Takový člověk, jako je MUDr. Mokrá by neměl vůbec pracovat s lidmi natož s jejich zdravím!

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Dagmar Kramerová

Zubař, MUDr.

• D

Bohužel jsem musela po 12 letech tuto doktorku vyměnit za jinou. Za celé ty roky mi udělala jediný rentgen a to na začátku, kdy jsem k ní přišla a poté už nic. Přes to, že jsem jí říkala, že mi zuby občas zabolí při skusu, bylo mi řečeno, že je mám zdravé, krásné a nic tam není. Obtíže při skusu mě neopustili, tak jsem pro jistotu navštívila jinou zubařku a jen jsem zírala. Mám již pěkně rozjetou paradentózu a musí mi být akutně vytrženy obě viklající se osmičky a budu ráda, pokud mi budou zachráněny vedlejší stoličky. Teď jen lituji, že jsem neodešla dříve. :( :/

• D

Paní doktorka mě velice zklamala. Vystupováním je sice milá, ale poslední dobou se mi zdálo, že nám opravuje jen to, co jsme jí řekli, že nás bolí. Rozhodli jsme se změnit lékaře (já a moje rodina) a nestačili jsme se divit. I když jsme chodili na pravidelné půlroční prohlídky a paní doktorka nás vždy chválila, u nové paní doktorky jsme si připadali, jako když jsme nikdy u zubaře nebyli. Až jsem se styděla. Nová paní doktorka nám uděla rentgen a nestačila se divit. (To paní doktorka Kramerová za celých deset let neuděla). Teď chodíme k lékaři každý týden, trpíme a také nás to stojí dost peněz.
      Mrzí mě, že jsme paní doktorku Kramerovou neopustili dříve.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Ivanka Bočanová

Pediatr, MUDr.

• M

Dobrý den, paní doktorka je při osobním setkání velmi milá, vstřícná, nicméně jí nemůžu dát dobré hodnocení.
      Odůvodnění:
      Přihlásila jsem k ní mého syna kvůli velké blízkosti od našeho bydliště. Paní doktorka na první prohlídce po příchodu z porodnice přišla se zpožděním. Přitom po telefonické domluvě slíbila, že přijde o 10 min. dříve, abychom s tak malým miminkem nečekali s nemocnými detmi v čekárně. Paní doktorka nakonec dorazila 15 min. po začátku své ordinační doby, syna prohlédla, ale nezapsala ani čárku do očkovacího průkazu (dodnes tam nemáme záznam).
      Na druhou prohlídku (ve 2 týdnech věku miminka) jsme se domluvily na konkrétní čas. Paní doktorka však do práce vůbec nedorazila a ani se neobtěžovala vyvěsit na dveře své ordinace, ke kterému lékaři mají její pacienti jít v době její nepřítomnosti. Co mě zarazilo: na dveřích ordinace nebyla ani její jmenovka s ordinační dobou!?! Nakonec se nás ujala paní doktorka z vedlejší ordinace a jsme velmi spokojeni.
      Takže za mě: NEDOPORUČUJI kvůli nespolehlivosti.

• Naší paní doktorku máme moc rádi! Vždy dobře poradí a je hlavně milá. Syn se nebojí a odcházíme vždy s úsměvem! Paní doktorku vřele doporučuji!!! A.R

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře