Dr.

Zubař přijímá nové pacienty

Objednat se 62 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Mykyta Gorokhov

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Mykyta Gorokhov

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Zkušenosti a dovednosti

• V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
    Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

• zubní lékař - stomatolog

• protézy
  • krvácení z dásní
  • nemoci zubů
  • implantace
  • celokeramický fazety a korunky

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: extrakce zubu

Tak tohle je opravdu PAN ZUBAR. Dneska sem mela tu cest p. Gorokhova navstivit. Perfektni pristup , perfektni jednani atd atd ......nemam k tomuhle PANU ZUBARI zadnou vytku. Velice moc dekuji za Vas pristup a vse okolo.....

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Implementierung

Хотелось бы выразить огромную благодарность Доктору Никите. Профессионал в своем деле.добрый, отзывчивый и внимательный. Зделал мне имплантацию трех зубов, очень быстро и не больно , без каких то ослажнений или высполений после имплотанции.Я очень сильно довольно и всем советую, даже пациентам из за границы, все чисто и на высшем уровне как и в Германии. Больше спасибо Никите и всей его команде

• Umístění: Mykyta Gorokhov

Naprosto výborný zubař!
    Vždy vysvětlí co bude dělat a hlavně pracuje rychle, pečlivě a bezbolestně.
    Zubaře jsem musel navštívit poté co se mi rozpadli horní jedničky a dvojky a už jsem se nemohl ani usmívat
    ale dnes vděčím za svůj úsměv panu doktorovi který mi dal vše do pořádku.
    Opravdu můžu doporučit každému, budete v těch nejlepších rukou!

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: ošetření kořenových kanálků

Milý, usměvavý a hlavně šetrný. Snaží se pomoci a byl jsem velice spokojen. Zubaře jsem vždy tak trošku opomíjel a nechodil jsem, ale teď vím, že se o své zuby musím lépe starat a v rukou pana Gorokhova to půjde samo.

• Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Doktor jedním slovem borec! Absolutně nic nebolí, vše vysvětlí. Vrtání zubu byl pro mne vždy šíleně bolestivý zážitek, ale u pana Doktora Goroghova absolutně nic. Vzhledově ani nepoznám, že ty zuby mám plombované. Jsem 4 hodiny po zákroku, piju pivo, žvýkám oříšky a ani teď nic nebolí. Díky tomuhle Doktorovi s velikým D již neplatí spojení zubař=bolest.

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: ošetření

Pan doktor je skvělý lékař. Moc mi pomohl s vyléčením toho, co jinde zanedbali. Jeho zákroky jsou bezbolestné. Je usměvavý a trpělivý. Mohu jen doporučit.

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: extrakce zubu

Velmi Vám děkuji pane doktore, že jste mě vmáčkl do svého pracovního dne s akutní bolestí zubu, kdy byl můj zubař na dovolené. Moc si toho cením. Ať se vám daří. HS :)

• Pan doktor je pán. Byl jsem u nej trhat bolestivou osmicku a s injekci jsem byl hotov za 10 minut. Bezbolestne, ani jsem nevedel ze je po zakroku. Pane doktore moc dekuju. Budu vedet ze se nemusim bat k Vam chodit.

• Pan doktor Gorokhov je opravdu specialista na svém místě!
    Na doporučení od kamarádky jsem se k němu objednala na vstupní prohlídku. Ještě před jejím termínem jsem se ale probudila s hroznou bolestí zubu moudrosti. Zavolala jsem do ordinace, pan doktor mě k mému překvapení přijal ještě ten den po své pracovní době!!! a zub bezbolestně vytrhl. Od té doby jsem u něj absolvovala několik dalších zákroků a kvalita a preciznost ošetření se s mým bývalým zubařem absolutně nedá srovnávat. Pan doktor je ke všemu velice příjemný čelověk, každou chvíli hodí nějaký vtip :) a během zákroku se průběžně ptá jestli to příliš nebolí, přesně vysvětlí co zrovna dělá, proč to dělá a jak dlouho to ještě bude trvat.
    Rozhodně každému doporučuji, u pana doktora budete v dobrých rukou!

• Dr. Mykyta Gorokhov naprosto výborný zubař, má lidský a citlivý přistup, jako výsledek je perfektní práce. To je první zubař, kterému úplně důvěřuju. Doporučuji!

Nejblížší termíny:

další dny