Mykyta Gorokhov, zubař Praha

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• Zubní kaz
  • Protézy
  • Zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Profesionál na svém místě. Pan doktor vždy vysvětluje jaká je situace a jaké jsou možnosti. Není co dodat.

Umístění: Mykyta Gorokhov Jiný

Pan doktor je SKVĚLÝ. Kdykoliv jsem měla problém, tak mi pomohl a nenechal mě čekat a objednal mě hned. Je milý, pečlivý a hlavně za mě borec, protože, jsem k němu přišla skoro s neřešitelným problěmem, který za necelý rok vyřešil tak, že bych mohla jít dělat modelku na úsměv. Pane doktore, klobouk dolů a díky za Váš přístup.
Zahrádkova Zdenka

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Pán Doktor je profesionál.
Rýchlosť akou mi vyčistil kaz a zub donastavil bola neskutočná,zub vyzerá skvele. Zákrok je vždy bezbolestný a pán doktor milý.
Jednoznačne odporúčam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Nejlepší zubař. Precizní a příjemný pan doktor. Zákrok téměř nebolí.
Jsem spokojená a neměnila bych.

Umístění: Mykyta Gorokhov chirurgická extrakce zubu

Včerejší extrakce zubu proběhla neuvěřitelně rychle a bezbolestně . Pan doktor je skvělý. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Velmi ochotný a příjemný zubař, vždy vše trpělivě vysvětlí a snaží se najít co nejlepší řešení. Určitě velmi doporučuji i lidem co se bojí chodit k zubaři, tady Vás nic nebude bolet :)

Umístění: Mykyta Gorokhov Běžný termín

Nejlepší zubař široko daleko!!! Jestli váháte a hledáte kam se objednat, tak na nic nečekejte :) K panu zubaři chodím už několik let a létám za ním dokonce i ze zahrančí. Kdysi mi Dobry Dent doporučil kamarád, protože jsem měla šílený strach z křesla i zákroků a stres i měsíc před termínem. Děkuji za nadstandardní péči, vždy všechno proběhlo bez bolesti a to včetně ošetření zubních kanálků u kolegy. Strach se rychle změnil v těšení se na každou další návštěvu. Nemůžu si Dobry Dent vynachválit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Skvělý a příjemný lékař, který má zájem léčit, rychlý a správný úsudek při léčení, precizní práce, dostupnost místa- téměř centrum, jsem naprosto spokojena,

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Příjemná návštěva v nové ordinaci, začátek přesně v objednaný čas. Snadné objednání po internetu. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Veľmi príjemná konzultácia s pánom doktorom. Jeho odborný názor mi pomohol rozhodnúť sa, ako postupovať v mojom prípade.Pán doktor má ľudský prístup a popri tom je vynikajúci odborník.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Dobrý den,
Vážený pane doktore,
Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
Hezky den.

• Zubní kaz