Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5 , Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Běžný termín

Chirurgická extrakce zubu

Ošetření zubního kazu +4 Více

Prevence zubního kazu

Protézy

Vstupní prohlídka - noví pacient

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz

Protézy

Vstupní prohlídka - noví pacient

Zirkonová korunka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Vše v pořádku, byl jsem objednán a hned přijat na čas. Zubař je příjemný a vstřícný. Už jsem u něj 3. rokem

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Preventivni prohlidka

S navstevou jsem spokojena. Prijembe prostredi a vstricny pristup personalu a pana doktora. Doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov

Po dnešní návštěvě jsem se zbavila panického strachu ze zubařů :) Pan doktor je moc hodný, trpělivý, vše proběhlo naprosto bezbolestě. V celé ordinaci jsou všichni moc milí a vládne tam pohodová atmosféra. Moc děkuji! Budu se těšit na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Milý pan doktor!!!! Zodpoví dotazy a dává relevantní rady. Výhodou objednání přes internet na časy vhodné i pro pracující.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pana doktora jsem si vybrala na základě hodnocení. A vybrala jsem dobře. Patřím ke starší generaci.
Bylo nutné udělat několik razantních zákroků. Vše proběhlo bez bolesti a pečlivě. Výsledek - jsem naprosto spokojena s prací a péčí pana doktora. Protetické práce - též spokojena. Pan doktor je vnímavý k pocitům pacienta, má příjemné a korektní jednání. Poděkování patří i sestřičce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Potřebovala jsem vytrhnout osmičky, pan doktor Mykyta to udělal rychle a bez bolesti.
To je opravdu nejlepší zubař co jsem kdy viděla!
Profesionální, zkušený a navíc krásný a usměvavý :)
Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov

Velice příjemný i k dětem,šikovný, rychlý a hlavně bezbolestný veškeré zákroky. Se vším spolu konzultujete a vyhledává nejlepší alternativy. Opravdu doporučuji všem i těm co se zubařů bojí, protože tady strach přejde.

Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Ošetření u pana doktora bylo rychlé a bezbolestné. Doporučuji i pro dětské pacienty. Velmi milý a šetrný přístup k dětem. Perfektně odvedená práce. Pan doktor komunikuje, radí, vysvětluje. Maximální spokojenost!

Musím jedině doporučit. Přešla jsem k panu doktorovi teprve nedávno a moc mne mrzí, že jsem to neudělala už pár lety. Mám vyrovnané jedničky a dvojky a je pro mne radost se usmívat. Ještě mne čeká nějaká zubní práce, ale vůbec se nebojím možná i naopak. Opravdu precizní práce.
Radost chodit k zubaři. Fakt.

C
Umístění: Mykyta Gorokhov ošsetřrení zubního kazu

Jako obvykle - naprostá spokojenost s ošsetrenim i s pristupem pana doktora k pacientovi - tentokrát se jednalo o malou dcerku. Obdivuji, s jakou vstricnosti a laskavosti pan doktor s detmi jedna i to, ze neprovadi zadne zbytecne zakroky. Dekujeme!!!!

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Dr. Mykyta Gorokhov

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

Dr. Mykyta Gorokhov