Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha
Mykyta Gorokhov (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
774 12.....

Ošetření zubního kazu

Chirurgická extrakce zubu

Protézy +4 Více

Zirkonová korunka

Prevence zubního kazu

Běžný termín

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li...

• zubní kaz
  • protézy
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Donetsk 2007

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Pana doktora Gorokhova moc doporučuji. Takhle skvěle a s legraci mě zuby ještě nikdy nelečili! S bolavým zubem byla jsem objednana pani sestřičkou dost rychle, i když vím že volných termínů moc není. Měnily mě 12 let starou plomby za novou, původně zub byl v špatném stavu, kaz byl vidět i pod plombou . Proběhlo to bez bolesti a strachu, když mě p.doktor ukázal svou práci, nemohla jsem věřit že je to ten samý zub! Nová plomba vůbec není vidět a zub je bílý a zdravý! Léčba trvala pouze 15-20 min a bylo znát že p.dokor se sestrickou vedi co dělái, jsou moc dobře sehrané, žádný zbytečný pohyb. Taky p.doktor mě poradil ohledně dalších zubů a tak, že jeho radam člověk prostě poslechne.
Taky chci poděkovat paní doktorce, byla jsem za ní na hygienu, a takovou důkladnou hygienu jsem ještě neměla! Hodně pečlivě a delikátně p.doktorka vyčistila každý zub ! Zuby teď vypadají krásně jako po belení, při tom belení nebylo. Taky p.doktorka moc dobře poradila jas se starat o zuby a je hodně příjemná a milá.
Natalia Chaloupkova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - noví pacient

Protože zubní lékař ke kterému jsem chodil téměř třicet let je dlouhodobě nemocen a do práce již nenastoupí, nezbylo mi nic jiného, než se někam přehlásit. Byl jsem překvapen jak je to velký problém. Až jsem na internetu objevil Vaše stránky Známý lékař. Pak už to bylo celkem snadné. K panu doktorovi jsem se objednal na vstupní prohlídku. Po vysvětlení mého problému (vylomená korunka zubu) mi navrhl tři alternativy způsobu řešení. Do ničeho mě nenutil, mám se rozhodnout sám. Byl příjemný. Dnes jsem se objednal na extrakci kořene zubu.

Umístění: Mykyta Gorokhov

Pán doktor je jednoznačne najlepší. Super starostlivosť, profesionalny pristup k pacientum. Dobrá souhra se sestřičkou. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov zubní nástavba

Maximální spokojenost: K panu doktorovi jsem přešel asi před půl rokem. Zatím mi opravil dva zuby a třetí budeme dokončovat za týden.
Práce je provedena velice profesionálně a tak jak je zmiňováno i v předešlých hodnoceních jiných pacientů, vše je důkladně s pacienty konzultováno tak, aby bylo vše v pořádku a dle představ pacientů.

Perfektni pristup, prijemny lekar, snadna dostupnost, max spokojenost, doporucuji vsem, konecne po dlouhe dobe spokojenost u zubare

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov prevence zubního kazu

Jsem přišel k panu doktorovi z důvodu bolesti v předním zubů, po udělení snímku jsme zjisti že mám tam kaz, pan doktor mě to ukazal a nabidnoul odstranit kaz a dát foto - kompozitní výplň , v průběhu léčby pan doktor mě všechno vysvětlil a uteklo to velmi rychle a skoro bez bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov vstupní prohlídka - nový pacient

Přijemná návštěva zubaře. Vstupní prohlídka proběhla rychle a cíleně včetně věcné komunikace. Objednávám se určitě znovu i na příště.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Trhání osmičky + vrtání kazu

Pana doktora moc doporučuji! Ve zkratce, jsem strašný plašan a opravdu jsem se strašně návštěvy a jakéhokoliv úkonu hrozně bála. Jelikož jsem před tím nikdy neměla žádný zubní zákrok. Pan doktor mě uklidnil, měl teda se mnou svatou trpělivost :) ale vše mi popsal, co bude dělat a paráda. Dokonce mě vůbec nebolela aplikace injekce! A to je co říct. Takže vše proběhlo bez BOLESTI a naprosto v klidu. Hojení proběhlo také bez problémů. (je to týden od návštěvy). Takže abych to shrnula, k jinému zubaři chodit již nebudu a pana doktora moc doporučuji! Děkuji za super péči a trpělivost :D

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Veliká spokojenost, doporučuji, krásně opravený zub, sedmička dole, hlavně bezbolestně, pečlivě, je to už přes 2 roky od ošetření a stále bez potíží. Nemusíte se vůbec ničeho bát a navštivte pana doktora s klidem.

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov a p. Danylo Gorokhov), mají moc dobrou a šikovnou sestřičku. Větší zkušenost mám s p. Doktorem Mykytou Gorokhovym. To, že je hodný, milý atd. - ano, ale není to první a nejdůležitější kritérium. Důležité je to, že Profesionálem ve svem oboru, kterému se nebojím svěřit zdraví svých zubů. Pomohl mi se spousta problémy. Vždy vysvětlí problém, dá vhodná doporučení a odpoví na otázky.
Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

Ošetření zubního kazu

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov Trhání osmičky + vrtání kazu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mykyta Gorokhov ošetření zubního kazu

Umístění: Mykyta Gorokhov Zubní kaz, gingivektomie

Budu i nadále chodit k p. doktorovi. Vřele doporučuji.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

ráda bych se zeptala, jestli je řešením slabých a Tetracyklinem, užívaným v dětství, oslabených zubů potažení keramikou (jakoby novou sklovinou) a tím dosažení nejenom bělejšího odstínu, ale i pevnosti a vyladění tvaru. Navrhla mi to moje lékařka, avšak nyní je dlouhodobě nemocná a tak si hledám novou ordinaci. Bylo by možné se registrovat u vás a absolvovat mimo jiných i tento zákrok?
    Děkuji.

dobry den.ano je to spravne cesta upravy tetracyklinovych zubu. muzete objenat se na vstupni prohlidku a spolecne probereme plan osetreni.Hezky den

Dr. Mykyta Gorokhov

• Dobrý den,
    Vážený pane doktore,
    Mám prosbu, je mi 23 let a nemám založené druhé zuby (chybí mi 12 a 22), 11 a 21 se mi sunou na levou stranu, špičáky 23 a 13 mám, ale hodně špičaté a každý má jiný tvar či tloušťku, ale problém je v tom, že jsou na místě (12 a 22). Chtěla bych to vyřešit zubním můstek, rovnátka nechci a implantáty už vůbec ne, nejde o finanční stránku....Proto bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám mohu objednat a budete to semnou řešit, neboť co jsem byla v Praze u zubařů, přesvědčují mě o implantátech. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den.dekuji za otázku .objednejte se prosím on-line na konzultaci a vyrišeme to spolu.
    Hezky den.

Dr. Mykyta Gorokhov