Dr.

Mykyta Gorokhov

Zubař přijímá nové pacienty

82 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 60 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv. Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Dotazy od pacientů (42)

Zkušenosti a dovednosti

• V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
    Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

• zubní lékař - stomatolog

• angličtina
  • ruština

Hodnocení pacientů

• Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Dr.Mykyta Gorokhov je nejlepší a nejhodnější zubař co jsem kdy zažila. Prostě profesionál ???? teď jsem šťastná že mám zase krásné zoubky a toho neeej zubaře!!! A za to vám moc děkuji!!!

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Běžný termín

K panu doktorovi jsem šla se synem, trhal mu horní špičáky, nové rostly za mléčnými, pak mu ušetřil malý kaz - všechno během chvilky a bezbolestně. Syn spokojený, já taky :)
    Taky nám napsal žádost o ortodontickou konzultaci, prostě všechno v pohodě.
    Děkuji.

• V
    Umístění: Mykyta Gorokhov

Musim pridat komentar i ja.
    Hledala jsem zubare pro sveho syna.
    Rozhodla jsem se diky recenzim na techto strankach a rozhodne jsem chybu neudelala.
    Pan doktor prijal i me a ted opravujeme postupne i moje zuby po mem byvalem zubari.
    Pan Gorokhov spolecne se svym bratrem jsou opravdu PANI doktori!!!!
    I prez moje nektere neprijemne zakroky, odchazim z ordinace nakonec s usmevem a spokojena.
    Jsou setrny, mily, precizni a hlavne lidsky!!
    Nikde jsem se nikdy nesetkala s takovym pristupem jako tady.
    Prvne v zivote, kdy se opravdu tesim k zubari.
    Muzu jedine doporucit !!!!

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: extrakce zubu atd.

Pokud chcete si chcete nechat jakkoliv ošetřit zuby a od zubaře odejít spokojení a s dobrou náladou, tak mohu tohoto pana doktora jen doporučit. U vrtání jsem téměř usnul. U trhání jsem si skoro ani nevšiml, že už je zub venku.

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: extrakce zubu

Tak tohle je opravdu PAN ZUBAR. Dneska sem mela tu cest p. Gorokhova navstivit. Perfektni pristup , perfektni jednani atd atd ......nemam k tomuhle PANU ZUBARI zadnou vytku. Velice moc dekuji za Vas pristup a vse okolo.....

• A
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Implementierung

Хотелось бы выразить огромную благодарность Доктору Никите. Профессионал в своем деле.добрый, отзывчивый и внимательный. Зделал мне имплантацию трех зубов, очень быстро и не больно , без каких то ослажнений или высполений после имплотанции.Я очень сильно довольно и всем советую, даже пациентам из за границы, все чисто и на высшем уровне как и в Германии. Больше спасибо Никите и всей его команде

• Umístění: Mykyta Gorokhov

Naprosto výborný zubař!
    Vždy vysvětlí co bude dělat a hlavně pracuje rychle, pečlivě a bezbolestně.
    Zubaře jsem musel navštívit poté co se mi rozpadli horní jedničky a dvojky a už jsem se nemohl ani usmívat
    ale dnes vděčím za svůj úsměv panu doktorovi který mi dal vše do pořádku.
    Opravdu můžu doporučit každému, budete v těch nejlepších rukou!

• T
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: ošetření kořenových kanálků

Milý, usměvavý a hlavně šetrný. Snaží se pomoci a byl jsem velice spokojen. Zubaře jsem vždy tak trošku opomíjel a nechodil jsem, ale teď vím, že se o své zuby musím lépe starat a v rukou pana Gorokhova to půjde samo.

• S
    Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Doktor jedním slovem borec! Absolutně nic nebolí, vše vysvětlí. Vrtání zubu byl pro mne vždy šíleně bolestivý zážitek, ale u pana Doktora Goroghova absolutně nic. Vzhledově ani nepoznám, že ty zuby mám plombované. Jsem 4 hodiny po zákroku, piju pivo, žvýkám oříšky a ani teď nic nebolí. Díky tomuhle Doktorovi s velikým D již neplatí spojení zubař=bolest.

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: ošetření

Pan doktor je skvělý lékař. Moc mi pomohl s vyléčením toho, co jinde zanedbali. Jeho zákroky jsou bezbolestné. Je usměvavý a trpělivý. Mohu jen doporučit.