Dr.

Zubař Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 32 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Posuzuji-li konkrétní klinicky případ,…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den, můj bratr měl zubní můstek, který mu vypadl a potřeboval by nový, ale není v ČR, lze mu udělat nový můstek, aniž by osobně musel navštívit zubaře, pokud má zubař jeho otisk a už mu ho dělal?
    Děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Mykyta Gorokhov

Dobry den.to není možně. s pozdravem

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Mykyta Gorokhov

Dobrý den. Nejčastěji projev v Usteh jsou afty.z toho důvodu nedoporučoval bych snímací náhrady . Co se týká implantátů a řešení situaci v ústech , potrebuji uvidet situace a zrengenovat a zkontrolovat… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
    Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

• zubní lékař - stomatolog

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Mykyta Gorokhov

Naprosto výborný zubař!
    Vždy vysvětlí co bude dělat a hlavně pracuje rychle, pečlivě a bezbolestně.
    Zubaře jsem musel navštívit poté co se mi rozpadli horní jedničky a dvojky a už jsem se nemohl ani usmívat
    ale dnes vděčím za svůj úsměv panu doktorovi který mi dal vše do pořádku.
    Opravdu můžu doporučit každému, budete v těch nejlepších rukou!

• T
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: ošetření kořenových kanálků

Milý, usměvavý a hlavně šetrný. Snaží se pomoci a byl jsem velice spokojen. Zubaře jsem vždy tak trošku opomíjel a nechodil jsem, ale teď vím, že se o své zuby musím lépe starat a v rukou pana Gorokhova to půjde samo.

• S
    Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Doktor jedním slovem borec! Absolutně nic nebolí, vše vysvětlí. Vrtání zubu byl pro mne vždy šíleně bolestivý zážitek, ale u pana Doktora Goroghova absolutně nic. Vzhledově ani nepoznám, že ty zuby mám plombované. Jsem 4 hodiny po zákroku, piju pivo, žvýkám oříšky a ani teď nic nebolí. Díky tomuhle Doktorovi s velikým D již neplatí spojení zubař=bolest.

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: ošetření

Pan doktor je skvělý lékař. Moc mi pomohl s vyléčením toho, co jinde zanedbali. Jeho zákroky jsou bezbolestné. Je usměvavý a trpělivý. Mohu jen doporučit.

• S
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: extrakce zubu

Velmi Vám děkuji pane doktore, že jste mě vmáčkl do svého pracovního dne s akutní bolestí zubu, kdy byl můj zubař na dovolené. Moc si toho cením. Ať se vám daří. HS :)

• Pan doktor je pán. Byl jsem u nej trhat bolestivou osmicku a s injekci jsem byl hotov za 10 minut. Bezbolestne, ani jsem nevedel ze je po zakroku. Pane doktore moc dekuju. Budu vedet ze se nemusim bat k Vam chodit.

• Pan doktor Gorokhov je opravdu specialista na svém místě!
    Na doporučení od kamarádky jsem se k němu objednala na vstupní prohlídku. Ještě před jejím termínem jsem se ale probudila s hroznou bolestí zubu moudrosti. Zavolala jsem do ordinace, pan doktor mě k mému překvapení přijal ještě ten den po své pracovní době!!! a zub bezbolestně vytrhl. Od té doby jsem u něj absolvovala několik dalších zákroků a kvalita a preciznost ošetření se s mým bývalým zubařem absolutně nedá srovnávat. Pan doktor je ke všemu velice příjemný čelověk, každou chvíli hodí nějaký vtip :) a během zákroku se průběžně ptá jestli to příliš nebolí, přesně vysvětlí co zrovna dělá, proč to dělá a jak dlouho to ještě bude trvat.
    Rozhodně každému doporučuji, u pana doktora budete v dobrých rukou!

• Dr. Mykyta Gorokhov naprosto výborný zubař, má lidský a citlivý přistup, jako výsledek je perfektní práce. To je první zubař, kterému úplně důvěřuju. Doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem byl nadmíru spokojen. U předchozí doktorky jsem byl "zvyklý", že mi při vrtání kazu létají zbytky po ústech a někdy jsem málem začal dávit z toho odporného pachu spáleniny.

Pan doktor Gorokhov mne přesvědčil, že toto není běžné. Kaz odvrtal velmi pečlivě a tak, že jsem to málem necítil. V ordinaci panovala velmi klidná a uklidňující atmosféra.

Neříkám, že budu chodit na zubní s radostí, ale rozhodně už nebudu muset sbírat duševní síly na to, abych se odhodlal tam jít.

díky

PS: také mne potěšilo, že na plomby ap. nemusím s sebou nosit velkou hotovost a mohu zaplatit kartou. Nikdy jsem nepochopil, proč toto u zubaře, kde se běžně platí velké částky, toto nešlo.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jaký bych asi měla mít komentář k úplně úžasnému, profesionálnímu přístupu pana doktora!? Jenom a jenom kladný! Nebyla jsem u zubaře několik let, strach byl větší než potřeba. Vybrala jsem si pana doktora nejprve pro syna (6 let) a poté, co jsem viděla ho poznala osobně, rozhodla se jít i sama a rozhodně jsem učinila správně. Doporučuji a chválím :-)