Dr.

Mykyta Gorokhov

Zubař

88 názorů +přidat

Pro online objednani pouzijte prosim web DobryDent. V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Zubni kaz

Navsteva u pana doktora Gorokhova byl stres. Sla jsem se svym synem, kteremu jsem objevila dirky na dvou zubech. Z pana doktora jsem citila, ze pospicha, se synem se moc neparal. Syn brecel, bal se. Kdyz jsem pozadala o lokalni anestezii, doktor rikal, ze je zbytecna. Oba jsme odchazeli vynervovani. S psychikou pacienta pan doktor Gorokhov tedy vubec nepracoval. Jeden plusovy bod davam za velmi milou sestricku a hezke prostredi. Puvodne jsme chteli otestovat, ze bychom presli od stavajiciho doktora cela rodina, ale budeme rozhodne hledat jineho zubare ci kliniku, kde umi pracovat i s detmi.

Mykyta Gorokhov2018-04-19

Je to škoda,že tady doktor ne muže ohodnotit hovaní a jednaní pacientu.
    Hezký den.

• R
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: zubni proteza

Musim velice pochvalit pana doktora ,rychle objednani ,casove se prizpusobi ,lidsky pristup ,poradi a hlavne proteza pro maminku byla hotova do dvou tydnu. Pri zanechani poslednich dvou zubu co maminka ma,ktere jeji byvala zubarka chtela vytrhnout a diky ktere mamca pres mesic jedla pouze jogurty a kase!!!!Opravdu jsem velice rada ze jsme k p.Gorokhovi sly .Vetsina ceskych zubaru by si z nej mela vzit priklad.Zila jsem dlouho v cizine takze mohu srovnavat a jeho pristup je hodne podobny tomu na co jsem byla zvykla. Takze krome maminky k nemu budu chodit i ja .Langrova Romana

• A
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Běžný termín

K panu doktorovi chodím se svými pětiletými dvojčaty a jsem za to ráda - je ochotný, milý, komunikativní, vše vysvětlí a s dětmi to umí. Budeme se těšit na další návštěvu :-)

• M
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Běžný termín

Výborné. Pan doktor jako obvykle s úsměvem jako na fotce. Vše provedeno kvalitně a v krátkém čase. U pana doktora jsem od 11/2016 a chodím pravidelně. Prováděl kontroly, čištění a několik plomb, vždy bez problémů.
    Velmi vítaná Platba kartou na místě.

• Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Doktor je velmi milý a emaptický. Zákrok proběhl bezbolestně, rychle a kvalitně. Zároveň dobře poradí co a jak dál. Vřele doporučuji.

• J
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: vyšetření čelistního kloubu

Pan doktor byl naprosto fantasticky pusoby mile vse mi vysvetlil rekl jak a co se ma sem rada ze sem nasla takoveho doktora

• Umístění: Mykyta Gorokhov

Pan Dr.Mykyta Gorokhov je nejlepší a nejhodnější zubař co jsem kdy zažila. Prostě profesionál ???? teď jsem šťastná že mám zase krásné zoubky a toho neeej zubaře!!! A za to vám moc děkuji!!!

• E
    Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: Běžný termín

K panu doktorovi jsem šla se synem, trhal mu horní špičáky, nové rostly za mléčnými, pak mu ušetřil malý kaz - všechno během chvilky a bezbolestně. Syn spokojený, já taky :)
    Taky nám napsal žádost o ortodontickou konzultaci, prostě všechno v pohodě.
    Děkuji.

• V
    Umístění: Mykyta Gorokhov

Musim pridat komentar i ja.
    Hledala jsem zubare pro sveho syna.
    Rozhodla jsem se diky recenzim na techto strankach a rozhodne jsem chybu neudelala.
    Pan doktor prijal i me a ted opravujeme postupne i moje zuby po mem byvalem zubari.
    Pan Gorokhov spolecne se svym bratrem jsou opravdu PANI doktori!!!!
    I prez moje nektere neprijemne zakroky, odchazim z ordinace nakonec s usmevem a spokojena.
    Jsou setrny, mily, precizni a hlavne lidsky!!
    Nikde jsem se nikdy nesetkala s takovym pristupem jako tady.
    Prvne v zivote, kdy se opravdu tesim k zubari.
    Muzu jedine doporucit !!!!

• Umístění: Mykyta GorokhovSlužby: extrakce zubu atd.

Pokud chcete si chcete nechat jakkoliv ošetřit zuby a od zubaře odejít spokojení a s dobrou náladou, tak mohu tohoto pana doktora jen doporučit. U vrtání jsem téměř usnul. U trhání jsem si skoro ani nevšiml, že už je zub venku.

Dotazy od pacientů (42)

Zkušenosti a dovednosti

• Pro online objednani pouzijte prosim web DobryDent.

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv.
    Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. V zásadě, nabízím minimálně dvě varianty léčení. Každá s nabízených variant má určité výhody, ať už po své finanční, medicínské nebo estetické stránce. Spolu s pacientem vždy vybereme tu variantu léčení nebo protetické práce, která nejvíce odpovídá představám pacienta a klinickým indikacím konkrétního případu.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy