GYN-STOM Chodov
Květnového vítězství 123/2A, Praha 4-Chodov, Praha

Velmi uctivý a velmi ochotný pan doktor sem rád, že jsem ho opět našel na nové adrese. Pane doktore kdyby takových jako vy bylo víc bylo by to super.
Pavel Murár

Pan doktor je clovek i lékař na svém místě. Je profil ve svém oboru a nechybí mu lidskost. Osobně doporučuji.

Pana doktora Kramného mohu vřele doporučit! Je to profesionál na svém místě, zároveň oceňuji jeho lidský přístup k pacientům. Nic nezanedbá, ochotně vyslechne i poradí. Kéž by takových lékařů bylo víc...

Opravdu ráda chodím k praktickému lékaři :).
Když mám vás pane Doktore:)
Vzpomínky z dětství od dětské lékařky moc krásné nemám.

Nejlepsi doktor! Ma zkusenosti , není naladovy, VZDY !!! me poslal na vysetreni krve nebo ke specialistovi a to vite jake je to dnes tezke když VZP nechce platit a chce lecit az když umirate a ne prevencii. Sel jsem ze moji rodice mají cukrovku a ja mam vykyny hladu a podobne-vzal mi krev bez kecu ! Mel jsem problém se svým manželem a on to nekomentoval ze manzel byl cubka a poslal me na testy. Proste dela prevenci ! Je ochotny je laskavy a jako clovek i hra na gitaru . Neznam na nem charakterove ani odborne minusy! (jasne buh vi jaky je doma :-)))

Jsem moc rád, že se můj pan doktor vrátil na Jižní Město a od 1.12.2011 opět ordinuje na uvedené adrese.
Jelikož své pacienty musel zanechat v předchozím zdravotnickém zařízení, ve kterém působil, v současnosti si buduje novou klientelu na novém pracovišti. Jeho návštěva (resp. registrace) je momentálně absolutně bez čekání, ale předpokládám, že to nebude dlouho trvat a jeho kartotéka bude opět "praskat ve švech" :-)
Pan doktor primárně aplikuje běžnou západní medicínu, ale zároveň se částečně zabývá homeopatií a dokáže se na zdravotní stav pacientů dívat i z úhlu alternativní a celostní medicíny - to je pro mě důvod, proč mu dávám hodnocení NEJLEPŠÍ.