Praktický lékař
Vítězné náměstí 9, Praha

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan Lazak mi predepsal leky na vysoky tlak po jednom zmereni tlaku v ordinaci. Protoze i jako lajkovi se mi to nezdalo a po lecich se mi casto tocila hlava, zmenil jsem doktora. Novy lekar leky okamzite vysadil a tlak mam i bez nich naprosto v poradku (je to uz 6 let). Kvuli absolutni neprofesionalnosti pana lazaka jsem zbytecne rok uzival toxicke leky, ktere mi zatezovaly ledviny a jatra a kazdou chvili se mi tocila hlava, protoze tlak jsem mel naopak nizky. Nejhorsi na tom je, jak se pan lazak tvari vzdycky suverenne a presvedcive, proto tu asi ma tolik dobrych hodnoceni. Nekolik lekaru od te doby mi reklo, ze to je na zalobu a absolutne neomluvitelny postup pana doktora. Vyhnout se.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Byla jsem dnes u pana doktora a je opravdu perfektní jak on tak jeho milá paní.... Začal mě léčit na rozdíl od mé lékařky, která mě nechala trpět a pomoc žádná.....mohu všem jen doporučit jak po lidské tak po profesionální stránce.... takových skvělých lékařů a úžasných sestřiček co nejvíce.... mockrát děkuji....

Umístění: Praktický lékař

Skvělý lékař s širokým přehledem. Vše srozumitelně vysvětlí, bez problémů pošle pacienta za specialisty. Je na něm vidět, že má skutečně o pacienty zájem. Nebere nové, aby měl čas se věnovat stávajícím. Sestřička je také velmi příjemná, vřele doporučuji.

Umístění: Praktický lékař

Doktora Lazáka všemi deseti doporučuji, neboť je velmi důsledný, pečlivý, vstřícný a důvěryhodný praktický lékař. Pracuje profesionálně a jedná s pochopením. Vždy mně a mému synovi ochotně a srozumitelně vysvětlí zdravotní problém a jeho příčinu. Léčí ve spolupráci s pacientem, což přináší brzké uzdravení. Je radost se s ním a jeho zdravotní sestřičkou setkat. Děkuji.

U

Jsem s panem doktorem velmi spokojen, i když ho nenvštěvuji často (2x do roka, ca 10 let). Zejména oceňuji jeho pečlivost a ochotu naslouchat pacientovi, vše vysvětluje srozumitelně. Někdy má jeho pečllivost za následek delší čekání...ale když jde o zdraví, jsem ochoten i počkat. Velmi také oceňuji ochotu jeho ženy - sestřičky. Vždy se mile směje a nabuzuje pocit pohody.

S panem doktorem Lazákem jsem velmi spokojena, i když ho nenavštěvuji často. M.Lancová

Mudr Lazáka znám 15 let, nemám jedinou výhradu. Je to PAN DOKTOR......
Minčev

Doporučuji ,, nejlepšííííí lékař
filip

OK

Je to profesionál, ochotný skutečné potíže řešit a pomoci, vždy se vyjadřuje přesně a precizně, je velmi otevřený, jeho přímost se může projevit u simulantů a pseudonemocných, se kterými se asi nemazlí, jeho pani je příjemná a ochotná, vždy mi vyšli vstříc, cítil jsem se u nich dobře.
Petr