Vítězné náměstí 9, Praha
Praktický lékař

Umístění: Praktický lékař

Skvělý lékař s širokým přehledem. Vše srozumitelně vysvětlí, bez problémů pošle pacienta za specialisty. Je na něm vidět, že má skutečně o pacienty zájem. Nebere nové, aby měl čas se věnovat stávajícím. Sestřička je také velmi příjemná, vřele doporučuji.

Umístění: Praktický lékař

Doktora Lazáka všemi deseti doporučuji, neboť je velmi důsledný, pečlivý, vstřícný a důvěryhodný praktický lékař. Pracuje profesionálně a jedná s pochopením. Vždy mně a mému synovi ochotně a srozumitelně vysvětlí zdravotní problém a jeho příčinu. Léčí ve spolupráci s pacientem, což přináší brzké uzdravení. Je radost se s ním a jeho zdravotní sestřičkou setkat. Děkuji.

U

Jsem s panem doktorem velmi spokojen, i když ho nenvštěvuji často (2x do roka, ca 10 let). Zejména oceňuji jeho pečlivost a ochotu naslouchat pacientovi, vše vysvětluje srozumitelně. Někdy má jeho pečllivost za následek delší čekání...ale když jde o zdraví, jsem ochoten i počkat. Velmi také oceňuji ochotu jeho ženy - sestřičky. Vždy se mile směje a nabuzuje pocit pohody.

S panem doktorem Lazákem jsem velmi spokojena, i když ho nenavštěvuji často. M.Lancová

Mudr Lazáka znám 15 let, nemám jedinou výhradu. Je to PAN DOKTOR......
Minčev

Doporučuji ,, nejlepšííííí lékař
filip

OK

Je to profesionál, ochotný skutečné potíže řešit a pomoci, vždy se vyjadřuje přesně a precizně, je velmi otevřený, jeho přímost se může projevit u simulantů a pseudonemocných, se kterými se asi nemazlí, jeho pani je příjemná a ochotná, vždy mi vyšli vstříc, cítil jsem se u nich dobře.
Petr

Podle toho co jsem si zde od Vás všech přečetla, soudím, že oblíbenost a neoblíbenost pana doktora je tak zhruba půl na půl. Já osobně si myslím, že je to dobrý a vzdělaný doktor, a úplně jasně si umím představit lidi, kteří jsem psali opak. Sociálama, kteří k němu ve velkém množství rádi chodí začínaje, a hysterkama a hysterikama konče.

Já jsem s panem doktorem naprosto spokojená. Jednou mi pomohl opravdu hodně.