Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 1, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Velmi dobrý, pečlivý, svědomitý lékař, velmi dobrý diagnostik. Předepisuje léky dle potřeb pacienta a ne dle doporučení dealerů, vše potřebné vždy detailně vysvětlí. Někomu se může zdát jeho přístup k pacientovi poněkud svérázný, ale to musí každý posoudit sám. Vždy se spíše při návštěvě jeho ordinace dobře pobavíme :-) Mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti.

W
Ověřeny pacient

Je to velmi zodpovědný a výborný lékař.Mě osobně zachránil i život,Rád vše dokonale vysvětlí a poradí.Mám k němu naprostou důvěru.

P
Ověřeny pacient

Věnuje se pacientovi, hledá řešení, konzultuje své poznatky.

S
Ověřeny pacient

Spis 3 a 1/2 hvezdicky, ale to tady nejde zadat.
Pan doktor je takovej sveraz, a ne kazdemu to sedne. Dodnes nevim, co si o nem mam myslet. V nekterych aspektech je to takovej Rudolf Hrusinskej ve Vesnicko ma, strediskova. (Takovej ten doktor, co ma vzdycky pravdu... a vetsinou i ma)

Co se mi libi:
- peclivy, a to velice
- zadny zlatokop, nemoci za kazdou cenu vam hledat nebude
- pratelsky, pamatuje si (on i sestra) me i moji zenu. I kdyz mi ta ostentativni pratelskost prijde az vlezla a trochu elitarska (pane inzenyre sem, pane inzenyre tam...)
- je ochotny vsechno vysvetlit (ale pripravte se, ze si nenecha skakat do reci)
- sestra Darja... ta uz k nemu taky patri.

Co se mi nelibi:
- mirne samoliby, nema rad kdyz se s nim diskutuje
- cekarna i ordinace jsou tak trochu z minuleho stoleti (ale co cekat, kdyz to neni zadnej zlatokop)
- hrozne se vykecava a rad se posloucha :) coz ma vliv na cekaci doby
- kdyz posila ke specialistum, tak jsou to casto tak trochu podivini jako on (nekdy jsou dobri, nekdy hrozni debilove)

O
Ověřeny pacient

Žiji mnoho let mimo ČR a tak mohu srovnávat úroveň lékařů v Německu, Itálii, UK, Austrálii. MUDr. Jílek, jehož služeb využívám při pobytu v Praze já i moje manželka, se podle mých osobních zkušeností zcela vyrovná a často předčí lékaře s nimiž jsem se setkal v zahraničí, at už v zemích kde se za zdravotni peci neplatilo (Velka Británie) nebo zemích kde platíme v okamžiku vstupu do ordinace (Austrálie). Jeho přístup profesionální, otevřený a upřímný. Zcela schvaluji, že se nepřetvařuje a nazývá věci (a lidi jak se ostatne můžete dočíst v těch par negativních názorech) pravymi jmény bez falešné snahy se pacientovi zalíbit. Těm, kteří potřebují pofoukat psyché doporučuji se obrátit na psychiatra či psycho analytika :-)

Jsem s panem doktorem spokojená. Nedával mi zbytečně antibiotika. Při jedné z mých prvních prohlídek u něj se mu nelíbily ozvy na srdci a poslal mě za specialistou. Díky němu mi ve třiceti letech našli poruchu na srdeční chlopni.
Huhlá, to je pravda, ale není to tak zlé. Jsem lajk, tedy si poslechnu nejdříve, co doporučuje a proč a pak se případně ozvu. Nikdy se mi nestalo, že by mě urážel nebo že by se mi jeho jednání nelíbilo.

Velmi dobrý diagnostik.

Velmi dobrý diagnostik, bohužel někdy nevhodný způsob komunikace (možná spíše se ženami), ale na druhou stranu diagnózu i léčbu podrobně pacientovi vysvětlí - to mnoho lékařů ani dnes ještě nedělá.

Ověřeny pacient

Jeden z mála lékařů, který se snaží problémy řešit celostně. Velmi důkladný, zainteresovaný do své práce, velmi přátelský přístup. Pokud se někdy odstěhuju z Prahy, bude mě nejvíc mrzet, že takového druhého doktora už jen tak nenajdu.

B

skvělý diagnostik

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti