Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Doktorka ztratila mou kompletní lékařskou dokumentaci včetně rentgenu, zpráv z operací atd. atp., kterou jsem donesla od svého předchozího praktického lékaře. Na vysvětlenou mi řekla, že není ze zákona povinna ji zodpovědně uchovávat a při přestupu jinam mi ji dát. Přišla jsem o dokumentaci za posledních 20 let. Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji.

K paní doktorce jsem přestoupila po několikaletém pobytu v Praze, když se u mě znovu projevily epileptické záchvaty. V té době ještě bez diagnózy mě ihned nahnala na odběr krve a EKG a doslova mě donutila jít na neurologii, kde my samozřejmě diagnózu epilepsie potvrdili. I po roce od poslední návštěvy ihned poznala o koho se jedná a první, co po mně chtěla, byla zpráva od mé epileptoložky o aktuálním stavu. Poznámkám o nezájmu tedy nerozumím. Na maximální hodnocení si netroufám, k lékaři obecně chodím minimálně.

Paní doktorka mi moc pomohla s mojí vážně nemocnou maminkou. Je velice ochotná, hodná a přátelská. Jsem rád, že mohu využívat její odbornost a služby.

K paní doktorce Bradnové chodím od 80.let, stejně, jako moje rodina. Máme jen dobré zkušenosti, je výborná lékařka, jak po její profesní stránce, tak i lidské. Je velmi pečlivá a o stav pacienta má enormní zájem. Když slyším od svých známých, k jakým praktickým lékařům chodí, jak jim neudělají ani nejzákladnější odběry, vyšetření apod., tak jen můžu děkovat, že mám paní doktorku Bradnovou. Již několikrát mě, čí mým blízkým pomohla od zdravotních problémů a to díky svým znalostem a zájmem o pacienta a jeho zdravotní stav. Moc si jí vážím, kéž by lékařů těchto kvalit bylo u nás hodně.

Mám s paní doktorkou nejlepší zkušenost.

S paní doktorkou nemám moc dobré zkušenosti, zejména v poslední době. Stalo se mi několikrát, že mě paní doktorka dost odbyla, už už abych byla z ordinace pryč. Nepamatuje si, co mi sama radila při minulé návštěvě a když to připomenu, nezná se k tomu. O vstřícnosti nemůže být řeč. Také mě zarazilo, že jsem poplatek musela platit i když jsem šla na kontrolu. A že v poslední době, kdykoliv tam jdu, zeje čekárna prázdnotou, též o něčem svědčí...

Jsem pacientem paní doktorky Bradnové a musím říct, že mě nesmírně těší, že po mých spíše negativních zkušenostech s lékaři, jsem se dostal do její ordinace. Nejen, že má velice vstřícný a empatický přístup k pacientům, ale je i velice erudovaná. Je to lékařka, která dokáže léčit nejen farmaky, ale i svým pozitivním a příjemným přístupem k pacientům.

Maminka ANNa Tousková velmi spokojená

Nemohu si v žádné případě stěžovat, s paní doktorkou mám zatím nejlepší zkušenosti.

Chodim k pani doktorce spoustu let a ja i moje rodina byla vzdy s peci spokojena. Pani doktorka je velmi pecliva i co se preventivnich prohlidek tyce. Vzdy se zajima o zdravotni stav pacienta. Je velmi profesionalni a vstricna. Kez by nase zdravotnictvi melo vice takovych erudovanych, profesionalnich lekaru.