Praktický lékař
Bieblova 6, Praha

Umístění: Praktický lékař Jiný

Skvělá paní doktorka, profesionální svým přístupem. Stejně tak sestra. Rozhodně lidé na svém místě.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka Soukupová je velmi profesionální, zkušená a otevřená novinkám v medicíně! Nezůstává na místě a neustále se vzdělává, i v oblastech mimo klasickou západní medicínu. To jí dává neskutečný přehled. Je pečlivá, nic nenechává náhodě. Zároveň je velmi lidská, dobře komunikuje, necítíte se, že ji otravujete, nebo že jste hypochondr. I přes obrovský nápor na obvodní lékaře, zůstává milá a nad věcí. Jsem moc ráda, že nás cesty svedly dohromady a já mám teď svou obvodní lékařku konečně v Praze. Doporučuji!

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, hodně věcí si o Vás pamatuje, aniž by koukala do karty, to je podle mého super znamení kvalitního praktika. Sestřička je milá a příjemná. Za mě určitě doporučuji.

Umístění: Praktický lékař

Dobrý den, paní doktorka je kovaná ve svém oboru, velice šikovná, příjemná, usměvavá, připomíná termíny očkování, prostě skvělá.

Ale jo, jde to. Moc tam nechodím a když tam jdu tak je vidět, že je to doktorka.

Do doby než jsem poznala paní doktorku Soukupovou jsem se obvodním lékařům vyhýbala, protože mne nejvýš napsali doporučení k odborným lékařům. Proto jsem to považovala za zbytečné zdržení a chodila rovnou za odborníky. Speciálně po revoluci to jde. Paní doktorka ale svou vstřícností a zájmem mne přesvědčila, že dobrý praktický lékař má své opodstatnění a dokáže v mnohém pomoci. Je velmi příjemná, navíc odhadne okamžitě pacienta a odhalí i to, o čem vůbec neví.
Samozřejmě vyšetření odborné provedou jako dřív v nemocnici, ale přijít včas na to, že člověku něco je i když si na nic nestěžuje a jde jen na preventivní prohlídku, to je velmi cenná vlastnost. Mj. odhalila i to, že 50 let jsem nebyla očkovaná na tetanus. Nic jí prostě neujde, prostuduje si vše o člověku a to je k nezaplacení.
Při návštěvě u ní se mi vždy vybaví anglické filmy, kde domácí rodinný lékař má přehled o pacientech po všech stránkách. To se mi nikdy u praktického českého lékaře nestalo. Nemám pocit, že ji obtěžuji a i když bych lhala, že k doktorovi jdu ráda, tak se dá říci, že na setkání s ní se těším.

Tato doktorka mi zcela vyléčila bércový vřed, o což se marně pokoušela doktorka na specializovaném oddělení, odhalila a vyléčila otoky nohou, které marně léčili v nemocnici v Motole. Nemohu si stěžovat. Snad mi vadí jen to, že často navrhuje odborná vyšetření, ale to mohu snadno odmítnout.

Nemohu s negativními názory souhlasit, paní doktorku znám dlouho, vždy je milá,
snaží se pomoci a je velmi empatická.Nová Marta

Není to člověk na svém místě,arogantní,nepříjemná,jsem rád,že už do její ordinace nechodím a nikomu to nedoporučuji