V ordinaci jsou dlouhé čekací doby a nepříjemné jsou pozdní příchody paní doktorky do ordinace. Na způsob léčení si zcela stěžovat nemohu, protože při viroze mi nasadila léky, které opravdu hned na poprvé zabraly. nejsem lékař, takže toto ani hodnotit nemohu.
Pomalé tempo paní doktorka má, ale to přikládám spíše věku, s tím už asi nic udělat nejde.
Zlepšit by bylo možné organizaci ordinaci, např. když opakovaně čekáte na zprávu, protože v ordinaci nemají toner v tiskárně, je poměrně snadno řešitelný problém.
Objednané pacienty by mohli brát v čase objednání. To je jen o plánování času.

Kdyby jen tempo,čekat dvě hodiny v čekárně už je jakýsi standart u ní.Trhla jsem i rekord 4 hodiny,nebylo vyjímkou když přišla z oběda a řekla kdo není akutní at příjde zítra.A když je člověk akutní tak jakoby nebyl,čeká stejně dlouho..Mladej člověk rovná se simulat!!!když člověk potřebuje někam poslat tak si to musí zařídit sám! A když nic nepotřebuje už ho posílá a je jí podezřelé že je zdravej ... Nejraději léči homeopatikama,paralenem,a bylinkovim čajem.což nevyléčí nic (a nemusí k ní chodit,to si lze koupit i v lékárně)a člověk pak končí na antibiotikách.Poplatek platíte i když nemáte..Zítra k ní jdu po dlouhé době a jsem zvědavá na změnu :-D

U

Velmi, ale velmi pomalý tempo.