ordinace praktického lékaře
Vítězné náměstí 9 Praha 6, Praha

Umístění: ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka je skvělá, vždy vyslechne, poradí a snaží se najít řešení, které vám dlouhodobě nezhuntuje tělo. Děkuji

Umístění: ordinace praktického lékaře

Kdyz jsem k ni zacinal chodit, tak byla docela v pohode. Komunikativni. problemy resila. Ale ted uz jse to jiny kafe. Nekomunikuje, ani si nevyslechne nazor, kdy mi nevyhovoval lek, tak ho predepise znovu, i kdyz ma spostu dalsich moznosti. Jen rekne jak si dovoluji chtit jiny lek, kdyz jsem neprisel za mesic pro novou davku jak jsem mel. No a nakonec mi navrhne, ze by bylo lepsi abych se lecil jinde. Za me spatna doktorka, kterou nemuzu nikomu doporucit.

Umístění: ordinace praktického lékaře zdravotní péče

Paní doktorka je po všech stránkách výborná, jsme u ní s manželem cca 10 let a nikdy jsme se nesetkali s neochotou nebo špatnou péčí, právě naopak. Paní doktorka je milá, zajímá se, poradí a vyléčí, případně pošle na specializované pracoviště. A sestřičku má také hodnou a milou, člověk od nich odchází s dobrou náladou, i když mu zrovna není do smíchu. DOPORUČUJI.

Paní doktorka patří mezi ty, kteří stanoví hned na začátku diagnózu a pacient může jen doufat, že ji stanovila správně, protože chybu pak už nepřipustí. Naopak pokud se k ní vrátíte po týdnu nemocenské s tím, že vaše problémy setrvávají, tak vás doslova odpálkuje, s tím že to musíte rozchodit. K paní doktorce jsem se při protahujících problémech raději už nevracel a vyhledával jsem odborníky s vlastní iniciativy. Od té doby jsem již musel podstoupit jednu operaci a teprve po několika měsících mi byla stanovena správná diagnóza způsobující chronické záněty dutin a nosohltanu. Kdybych byl paní doktorkou poslán na odborné pracoviště ihned po opakované návštěvě mohlo by všechno vypadat jinak a nehrozilo by mi trvalé poškození jícnu. Hlavně bych si ušetřil rok svého života, kdy jsem byl společensky absolutně odrovnaný. Podle zdejších názorů vidím, že nejsem výjimka.

Paní doktorka mě převzala do své péče ve velmi špatném stavu a jen díky ní jsem dnes schopna aspoň přijatelné úrovně života.Vždy je velmi vstřícná a milá.Individuální přístup je u ní samozřejmost.Pro moji léčbu byla vždy ochotná udělat maximum a spolupracuje i s odbornými lékaři,kteří mě léčí.Ona i sestra se snaží,aby pro mě návštěva lékaře nebyla jen stresující záležitost a za to jsem jim moc vděčná.Já u paní doktorky zůstávám i po přestěhování do jiného města.Doporučuji ji všem.Janečková Mirosava

k pani doktorce jsem prisel s akutni bolesti, ktera mi znemoznuje spanek i beznou cinnost. Nejdrive jsem dostal vynadano, ze jsem nenahlasil zmenu zdravotni pojistovny, nebot ona tim prichazi o nemale penize. Poslala mne na rentgen a at si zavolam za dva dny. Zadne lejy proti bolesti, zadna injekce. Za dva dny se telefonicky dozvidam, ze mi muze napsat rehabilitaci a mam si zajistit neurologa, ale jelikoz odjizdi zitra na konferenci a dnes jiz ma jen objednane pacienty, musim cekat dalsich 5 dni, nez mi rehabilitace napise. Na to, ze jsem ji vysvetlo9val, ze v nicu brecim bolesti, dost ignorujici pristup.

Mimořádně vstřícná a pečlivá lékařka. Navíc je schopná uznat, že si třeba není jistá a pošle ke specialistovi. Velice si vážím, že k ní mohu chodit.

Paní dokorka je především špatný diagnostik. U všeho se pouze ,,domnívá" nebo ,,si myslí"... Odběry krve nečekejte-to podle paní doktorky není třeba a to i v přpadě vážnějších potíží. Jinak naprosto nevnímá, cokoli jí řeknete dělá, že to neslyší. O sestře nemluvím, ta mi příjde už vyloženě jako trhovkyně. Pořvává na vás na chodbě, evidentně s radostí.Vchol všeho je,že si s paní doktorkou nezapomenou říct, jaký je pacient blbec- a to jsem v ordinaci o ostatních, čekajících pacientech na chodbě slyšela nejednou. Opravdu NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!

Paní doktorka je sice milá( to ovšem taky jen někdy), ale jako lékařka je velmi, ale velmi špatná. Byla jsem u ní s bolestí břicha, ani mi neudělala žádné testy-rovnou se ROZHODLA, že to je cosi s vředama a dala mi nějaké léky(příšerně drahé, celé jsem je hradila sama). Druhý den mne odvezli do nemocnice- akutní zánět močáku. Kdyby paní doktorka nebyla tak ukrutně laxní mohla jsem se ušetřit příšerné bolesti. Takže děkuji pěkně. A to tedy bohužel není vše. Nevím proč jsem u paní doktorky zůstala i na dále-to už je jen má chyba. Šla jsem k p. Lhoťanové s bolestí hlavy- nic to není dle jejich slov, asi nějaká viroza, samo to odezní :-D Už jen toto mi přišlo opět divné. Dnes mne opět musel známý dovést do nemocnice. Nemohla jsem se skoro hýbat. Jde o velmi zablokovanou krční páteř, hned mě krk opíchali jehlami a léčba bude dále pokračovat. Nedoporučuji ani tomu největšímu nepříteli!!!!! Pokud chcete aby na Vás byl lékař milý a stačí Vám to, tak Vám paní doktorka bude vyhovovat, ale pokud chcete léčbu,opravdu si raději najděte jiného lékaře.

Velice vstřícná paní doktorka, chodíme k ní celá rodina. Je ochotná pomoci i po telefonu, nebo po ordinačních hodinách přijet. Jsem velmi ráda, že jsme k ní přešli a mohu doporučit. Jen škoda, že se tam tak dlouho čeká a to i v případě, že se objednáte na určitý čas. Ale chápu, že se těžko odhadne, jak dlouho tam pacienti budou. Chtěla jsem po ní nestandadní vyšetření a všechny mi nechala udělat. Neměnila bych.