Paní doktorka je výborný člověk , pečlivý dr. a kvalitní diagnostik. Už u ní nejsem, protože ordinuje jenom 3 dny a neměla jsem trpělivost dlouho čekat v čekárně . Velká chyba. Bez doporučení jsem přešla k její zastupující lékařce , kde mám špatné zkušenosti. Měla jsem u mudr.Augustové zůstat.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Chodím k paní doktorce už mnoho let. Paní doktorka je velmi milá a laskavá, pečlivá, vždy mi pomohla, určila diagnozu, napsala vhodnou léčbu. Dokonce mi jednou zachytila i včasné podezření na appendix, který se pak záhy i potvrdil. Velká profesionálka, ještě tzv."stará škola" v dobrém slova smyslu. Jsem za ní velmi ráda.:-)

Výborná paní doktorka, milá, vstřícná, stejně tak jako sestra. S oběma jsem velmi spokojená a mohu je jen doporučit.

Velmi milá,obětavá,trpělivá a odbornost na vysoké urovni.Jediná nepříjemnost je dlouhé čekání,ale to omlouvá její trpělivost s každým klientem.Sestříčka také moc hodná,jen je pomalejší,ale omlouvá to ta její pečlivost a vstřícnost a také trochu věk,ale není se co divit- zvládne toho moc- to už se dnes v ordinacích nezažije.CHodila jsem k ní mnoho let ale ted mám závodního lékaře a tam nespokojenost a vše v běhu,uvažuji,že budu prosit paní doktorku,at mě vezmou zpět.před 7lety jsem byla nechodící - sádra DK,paní doktorka mě vyšla ve všem vstříc a dokonce mi zajistila i sestřičku,které chodila za mnou domů na odběry krve.Dochází k ní i dosp.synové a spokojenost,jen hudrají na čekání-říkám at raději počkají,než se nechat léčit od lékaře,který nemá o klienta zájem.
Moc jim za vše děkuji a at ještě dlouho slouží svým klientům - jsou supr.

Olga Šeráková

I'm a Russian expat here with very poor Czech, but due to the kindness, patience and professionalism of pani Avgusotva I have absolutely no problems in the specific conversation, which is very important in the field. Highly recommended, one of the best therapists I ever had.

Skvělá paní doktorka. Bez výhrad.

Velice lidská, neuspěchaná, každému se maximálně věnuje, dobrá diagnostička.

pečlivka a hlavně,umí...

Paní MUDr. Augustová je skvělá; lidská, empatická. VZhledem k počtu pacientů, které musí denně vyšetřit, ošetřit, vyslechnout, ji opravdu obdivuji. DF

nejlepší :-)