Adresa

Olšanská 2666/7, Praha
Olšanská poliklinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je výborný člověk , pečlivý dr. a kvalitní diagnostik. Už u ní nejsem, protože ordinuje jenom 3 dny a neměla jsem trpělivost dlouho čekat v čekárně . Velká chyba. Bez doporučení jsem přešla k její zastupující lékařce , kde mám špatné zkušenosti. Měla jsem u mudr.Augustové zůstat.

K
Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Chodím k paní doktorce už mnoho let. Paní doktorka je velmi milá a laskavá, pečlivá, vždy mi pomohla, určila diagnozu, napsala vhodnou léčbu. Dokonce mi jednou zachytila i včasné podezření na appendix, který se pak záhy i potvrdil. Velká profesionálka, ještě tzv."stará škola" v dobrém slova smyslu. Jsem za ní velmi ráda.:-)

*
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, milá, vstřícná, stejně tak jako sestra. S oběma jsem velmi spokojená a mohu je jen doporučit.

Š
Ověřeny pacient

Velmi milá,obětavá,trpělivá a odbornost na vysoké urovni.Jediná nepříjemnost je dlouhé čekání,ale to omlouvá její trpělivost s každým klientem.Sestříčka také moc hodná,jen je pomalejší,ale omlouvá to ta její pečlivost a vstřícnost a také trochu věk,ale není se co divit- zvládne toho moc- to už se dnes v ordinacích nezažije.CHodila jsem k ní mnoho let ale ted mám závodního lékaře a tam nespokojenost a vše v běhu,uvažuji,že budu prosit paní doktorku,at mě vezmou zpět.před 7lety jsem byla nechodící - sádra DK,paní doktorka mě vyšla ve všem vstříc a dokonce mi zajistila i sestřičku,které chodila za mnou domů na odběry krve.Dochází k ní i dosp.synové a spokojenost,jen hudrají na čekání-říkám at raději počkají,než se nechat léčit od lékaře,který nemá o klienta zájem.
Moc jim za vše děkuji a at ještě dlouho slouží svým klientům - jsou supr.

Olga Šeráková

A
Ověřeny pacient

I'm a Russian expat here with very poor Czech, but due to the kindness, patience and professionalism of pani Avgusotva I have absolutely no problems in the specific conversation, which is very important in the field. Highly recommended, one of the best therapists I ever had.

J

Skvělá paní doktorka. Bez výhrad.

Velice lidská, neuspěchaná, každému se maximálně věnuje, dobrá diagnostička.

Ověřeny pacient

pečlivka a hlavně,umí...

Paní MUDr. Augustová je skvělá; lidská, empatická. VZhledem k počtu pacientů, které musí denně vyšetřit, ošetřit, vyslechnout, ji opravdu obdivuji. DF

nejlepší :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti