Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Olšanská poliklinika

Olšanská 2666/7

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  V
  Lékař: Doc. MUDr. Jiří Chomiak Jiný

  Pan docent je odborník ve svém oboru. Operovali mi kotník a umožnil lepší chůzí. Ještě mi bude operovat koleno po dvou nezdařených operací. Vše vysvětlí.Jsem mu velmi vděčná. Moc děkuji.


  Š
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Irena Zadáková Jiný

  Paní doktorka Zadáková,je opravdu odborník na svém místě.Je to milý, lidský a starostlivý človíček.Chodim k paní doktorce 20let,a vždy i přes bolesti, odcházím spokojen,a s pohlazením na duši, děkuji paní doktorko.Štefan Kováč


  K
  Lékař: MUDr. Marie Augustová Jiný

  Chodím k paní doktorce už mnoho let. Paní doktorka je velmi milá a laskavá, pečlivá, vždy mi pomohla, určila diagnozu, napsala vhodnou léčbu. Dokonce mi jednou zachytila i včasné podezření na appendix, který se pak záhy i potvrdil. Velká profesionálka, ještě tzv."stará škola" v dobrém slova smyslu. Jsem za ní velmi ráda.:-)


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Jandl Jiný

  Pan Doktor Jandl je perfektní specialista, který se chová lidsky a odvede svou práci dokonale. Tato těžká práce ho baví a byla radost mu svěřit svou špatně narostlou osmičku. Děkuji Vám pane Doktore


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marie Vopatová Jiný

  Skvělá lékařka, jsem ji věrná přes 30 let. Vždy pečlivě vysvětlí, co bude dělat, vymyslí nejideálnější řešení. Je velmi lidská, pečlivá, profesionální. Děkuji za přístup a péči.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Meluzín Jiný

  Pan doktor nema vubec lidsky pristup, na pacienta se ani nepodival. Jenom chrlil poucky jako ve skole. Hruza, uplne zbytecna navsteva. Nedoporucuji vubec. Vedomosti mozna ma , ale pristup k pacientovi zadny. A to je ordinace pro deti. Takze tahat je tam jenom kuli tomu aby vam doktor rekl nejake poucky je zbytecne. A to ze se na pacienta ani nepodiva je vrchol mediciny. To muze rovnou delat home office. Pouze diskuze nestaci a uz vubec ne u ortopeda.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Irena Zadáková Jiný

  Pacientkou paní doktorky jsem už dlouhou dobu, je to odborník na svém místě, snaží se pomoci , pacienta nebere jako "kus materiálu" vše v klidu vysvětlí, poradí, doporučí, což je v dnešní době ojedinělý jev. Paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné a milé, za což jim oběma patří dík a mohu je s čistým svědomím doporučit.


  J
  Lékař: MUDr. Irena Zadáková Jiný

  Paní doktorka Zadáková je velmi sympatická, vstřícná a po odborné stránce na vysoké úrovni. Takových lékařů je třeba více, byla jsem moc spokojená a vyslovuji velký dík. Umí vyslechnout a vysvětlit problém. J. Drahokoupilová


  P
  Lékař: MUDr. Ivana Otavová Jiný

  Paní doktorka Otavová je velmi milá a vždy mě skvěle ošetřila. Svědomitě o můj chrup pečuje. Hlídá, abych chodila na pravidelné prohlídky.


  C
  Lékař: MUDr. Martina Olenič (Slavíčková) Jiný

  Paní doktorka je velmi lidská, profesionální a vše velmi podrobně vysvětlí, pacientovi věnuje aktivně svůj čas. Je velmi sympatická, úsměvavá a dává cenné rady. Děkuji za pomoc s léčbou :)


  Došlo k chybě, zkuste to znovu