Olšanská poliklinika

Olšanská 2666/7

130 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Jaroslav Cesar

Zubař, MUDr.

• Velmi nedoporučuji. Před lety jsem odešel. Pana doktora evidentně práce netěšila: moje/jeho plomby vypadávaly - pan doktor se vztekal. Moje zuby se lámaly - pan doktor se vztekal. Ruce bez rukavic páchly cigaretami, dech bez roušky podobně. Závěr byl, že se s těmi mými zuby nedá nic moc dělat.
      Dnes jsem u jiné paní Dr., dala si se mnou roční práci a zuby mám perfektní.

• Díky za skvělou péči!

• Eva Rusová

• Nejlepsi zubar

• Š

Skvělý vztah k pacientovi, citlivě pracuje, mám jen nejlepší zkušenosti.

• Eva Šádková

Zubař, MUDr.

• U paní doktory jsme byla několikrát. Při každé návštěvě jsem nejprve musela odrážet její snahy o "Školení ústní hygieny", při kterém by mě za 500Kč naučila čistit si zuby. Ošetření jednoho zubu pak u ní trvá 2 - 3 návštěvy, i když jde pouze o vyvrtání kazu.
      Před poslední sérií návštěv u ní jsem telefonovala, že mám bolesti. Objednala mne až za 3 dny. Při kontrole mi řekla, že to opravdu vypadá na zánět a poslala na RTG. Při další návštěvě vyhodnotila RTG jako skutečný zánět o objednala mne na další den. Takto si opravdu léčbu aktutní bolesti nepředstavuji.

• Zuby skutečně nejsou dlažební kostky a když se vyvrtají, je lepší sklidnit nerv léčivou vložkou, než zub hned zaplombovat a čekat, zda to dobře dopadne, anebo se třeba nerv zanítí, zvlášť, když byl kaz hluboký a zasahoval blízko nervu. Paní zubařka postupuje při ošetření odborně správně, nepostupuje komerčně dle přání pacientů. Při ošetření je velmi profesionální, zručná a pečlivá a díky pravidelným RTG mi, myslím, zachránila několik zubů. Nechat si kvalitně ošetřit chrup vyžaduje holt trpělivost. Krátké objednací lhůty mohou někdy způsobit delší čekání v čekárně, není to však pravidlem.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Miloš Fašianok

• Doporučuji

• Doporučuji

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jiří Prágr

Zubař, MUDr.

• Dvacet let se mě stará o zuby, snaží se je léčit a netrhat. Na stará kolena se mohu bez obav smát a nestydět se za úsměv.

• Souhlasím, je to zubní umělec ale co se týče chování k pacientům mohl by si vzít příklad ze sestričky.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Magdalena Sedláčková

Zubař, MUDr.

• Když jsem se odstěhoval ze Žižkova, ztratil jsem paní doktorku z dohledu a tzn. přestal k ní chodit a nyní si to už 20let vyčítám - byla ta nejlepší zubařka!

• Jaroslava Rádlová

• dobré ošetření

• Paní doktorka je velice pečlivá,chodíme k ní již několik let celá rodina.
      Naše děti se nebojí a mají to v ordinaci moc rádi,sestřička nikdy nezapomene na odměnu,takže každá návštěva je prima zážitek.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Jitka Srpová Nahodilová

• J

Po první a druhé návštěvě celkem dobré, později jedním slovem hrůza. Než jsem zjistil, že ordinuje pod vlivem alkoholu, přišel jsem o tři zuby. Když se vůbec trefí vtačkou na zub, tak většinou ne na ten správný (a co potom s rozvrtanými zuby, které Vám mohly sloužit v pohodě dalších xx let?) Doporučuji: Pokud nejste silné nátury a chcete dožít se slušně vypadajícími zuby, porozhlédněte se raději po jiném lékaři, ušetříte si nervy a zdraví :o)

• K paní doktorce chodím už řadu let a jsem s ní spokojený. Pokud uzná za vhodné drobnou vadu plomby jen zabrousit a ne hned převrtávat, tak to doporučí. Oprava citlivých krčků keramickou hmotou proběhla bez problémů a drží už řadu let (12?).

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marie Vopatová

• H

Šikovná, pečlivá, jen ty dlouhé objednací doby...Asi by se všichni chtěli léčit jen u ní...

• Velmi dobrá, profesionální zubní lékařka. Chodím k ní skoro dvacet let a nikdy nebyly žádné problémy. Hned se mi věnovala v případě akutní bolesti.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Kateřina Krúpová

• J

My whole family is extremely happy that our teeth are cared for by Katerina Krupova. Her surgery is well equipped with the most up-to-date technology and she and her excellent Nurse, work quickly and professionally. Speaking English is also no problem for them, which when I first came to Prague, was essential for me. I would recommend this surgery to anyone who is serious about keeping their teeth in good shape!

• U pani doktorky jsem nebyla vubec spokojena. jeji jednani me velmi prekvapilo, diky hodnoceni na znamylekar.cz jsem cekala neco uplne jineho. neprobehla skoro zadna kontrola, a zda mam nebo nemam kaz mi sdeli az si u jeji sestry necham vycistit zuby (1000,-, ze to takhle nepozna. Pusobilo to na me, ze se jedna o byznys a ne o zdravotni peci... Po navsteve jineho zubare jsem zjistila ze vycisteni neni nutne a kaz tam take neni .... Po nekolika mesicich zjistuji ze nejsem jediny nespokojeny pacient, proto me zde jeji hodnoceni zarazi ...

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře