Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Olšanská poliklinika

Olšanská 2666/7

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  D
  Ověřená osoba
  Lékař: MUDr. Irena Chrástecká Jiný

  Když se mi paní doktorka zeptala z čeho bych mohl mít ty kožní problémy , pak mi bylo jasné že nejsem na správném místem . Ne doporučuji

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Lékař: MUDr. Lenka Pavlíková Jiný

  K paní doktorce chodíme dlouhá léta celá rodina a jsme moc spokojení po odborné stránce i s jejím přístupem k pacientům. Díky ní se děti nikdy nebály jít k zubaři. Jsme velice rádi, že máme lékařku, které můžeme věřit.

  J
  Lékař: MUDr. Tereza Nováčková Jiný

  Nejlepsi pani doktorka a sestricky co znam. Nas malej se k nim vzdycky tesi. Je videt, ze je to vsechny bavi a berou praci jako poslani.
  Pani doktorka je opravdovy profik, co ma pro nas vzdy radu, at uz osobni nebo po emailu.

  F
  Lékař: MUDr. Lenka Pavlíková Jiný

  K paní doktorce jsem docházela od malička, letos mě začaly bolet zuby a hlava, paní doktorka mě poslala domů, že je vše v pořádku. Ať zvážím návštěvu fyzioterapie. Po přetrvávávacích bolestech návštěvy neurologa, očního, fyzio jsem vyhledala jiného zubaře, kde mám rozepsaný plán léčby a za sebou již 6 opravených výplní, pod kterými byly ohromné kazy, kde bylo potřeba i čištění kanálků. Před sebou ještě minimálně 4 návštěvy . Upozorňuji, že jsem docházela pravidelně na prevenci!!!
  Zuby mě teď stojí za prvé dost bolesti a v druhé řadě hodně peněz!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  V
  Lékař: Doc. MUDr. Jiří Chomiak Jiný

  Pan docent je odborník ve svém oboru. Operovali mi kotník a umožnil lepší chůzí. Ještě mi bude operovat koleno po dvou nezdařených operací. Vše vysvětlí.Jsem mu velmi vděčná. Moc děkuji.

  Š
  Ověřená osoba
  Lékař: MUDr. Irena Zadáková Jiný

  Paní doktorka Zadáková,je opravdu odborník na svém místě.Je to milý, lidský a starostlivý človíček.Chodim k paní doktorce 20let,a vždy i přes bolesti, odcházím spokojen,a s pohlazením na duši, děkuji paní doktorko.Štefan Kováč

  K
  Lékař: MUDr. Marie Augustová Jiný

  Chodím k paní doktorce už mnoho let. Paní doktorka je velmi milá a laskavá, pečlivá, vždy mi pomohla, určila diagnozu, napsala vhodnou léčbu. Dokonce mi jednou zachytila i včasné podezření na appendix, který se pak záhy i potvrdil. Velká profesionálka, ještě tzv."stará škola" v dobrém slova smyslu. Jsem za ní velmi ráda.:-)

  J
  Ověřená osoba
  Lékař: MUDr. Jiří Jandl Jiný

  Pan Doktor Jandl je perfektní specialista, který se chová lidsky a odvede svou práci dokonale. Tato těžká práce ho baví a byla radost mu svěřit svou špatně narostlou osmičku. Děkuji Vám pane Doktore

  J
  Ověřená osoba
  Lékař: MUDr. Marie Vopatová Jiný

  Skvělá lékařka, jsem ji věrná přes 30 let. Vždy pečlivě vysvětlí, co bude dělat, vymyslí nejideálnější řešení. Je velmi lidská, pečlivá, profesionální. Děkuji za přístup a péči.

  A
  Ověřená osoba
  Lékař: MUDr. Jiří Meluzín Jiný

  Pan doktor nema vubec lidsky pristup, na pacienta se ani nepodival. Jenom chrlil poucky jako ve skole. Hruza, uplne zbytecna navsteva. Nedoporucuji vubec. Vedomosti mozna ma , ale pristup k pacientovi zadny. A to je ordinace pro deti. Takze tahat je tam jenom kuli tomu aby vam doktor rekl nejake poucky je zbytecne. A to ze se na pacienta ani nepodiva je vrchol mediciny. To muze rovnou delat home office. Pouze diskuze nestaci a uz vubec ne u ortopeda.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání