k této doktorce chodim, svym zpusobem je pecliva, ale take umi neprijemne prekvapit. Rekne ze pujdete na operaci s nejakym problemem aniz by to bylo nutne. Pak mam dojem, ze asi zije hodne v minulosti a ze si neuvedomuje ze kazdy ma pravo si svou kartu vzit a vymenit doktora. Kdyz jsem po ni chtel nejake doklady pro urazove pojisteni tak to vypadalo ze chce za to od pojistovny nejake penize. To me hodne zarazilo. Bohuzel je svym ordinovanim uz hodne staromodni!

Jsem pacientkou doktorky Weiserové již cca 20 let a jsem přešťastná, že mne vede ve své evidenci jejího vskutku zaslouženého odchodu na zasloužený odpočinek se bojím jako čert kříže. Zažila jsem ve svém životě obvodní doktory, kteří měli na pacienta 7minut úhrnem a celou dobu strávili zapisováním do počítače - tedy bez lidského pohledu na pacienta. Nezbývá mi než popřát těm, kteří si stěžují na to, že paní doktorka píše na stroji, aby jednoho dne nemuseli zažít mnou výše popsané "modernější přístupy". Co se týče "chyb v diagnoze". Splést se může lékař nejrůznějšího věku a stupně "modernosti". Obvodní lékař je ve stresu "rozlišit" příznaky a je první "v řadě". Myslím, že každý rozumný člověk musí jako první věc zhodnotit pečlivost a vstřícnost obvodního lékaře. A v této oblasti jsou kavlity paní doktorky Weiserové abslutně neoddiskutovatelné. Nikoho lepšího si nedovedu představit.

Ano, PÍŠE NA STROJI!!! Mojí vstupní zprávu na 1/4 A4 psala 1 hodinu!!!
Mám dotaz ohledně jejího věku. Mě se zdá tak na 80 let. Jak je možné, že ještě ordinuje?
Je možná někdy hodná (podle toho co se po ní žádá), ale jinak šnek, nic nevysvětlí, neřekne možné příčiny... Utekla jsem od ní!!!!!!!

K paní doktorce jsem chodila několik let a opustila jí jen proto, že jsem se přestěhovala. Měla jsem jí velmi ráda, kdysi mi dost pomohla při problémech po návratu z exotiky (kdy mi má stávající lékařka, MUDr. Kvítková, na rovinu řekla, že se mnou nechce nic mít a že Češi by do Asie prostě jezdit neměli). Bohužel už je paní doktorka hodně v letech a tak určitě nestíhá sledovat nejnovější trendy, píše na stroji atd. Obecně jí ale hodnotím velmi kladně, je empatická, velmi pečlivá a člověk k ní má vztah jako k vlastní babičce :-)

K paní doktorce už nechodím. Proč? To by bylo opravdu na dlouhé povídání, ale poslední tečku bych zmínit mohla... Vycucala si z prstu diagnózu, která se mi OPRAVDU nezdála a nic víc mi k tomu neřekla. Šla jsem tedy do laboratoře (všem tento postup doporučuji)a zeptala se na to. Pan Magistr mi ochotně všechno vysvětlil a řekl, že se paní doktorka asi spletla (diametrálně). Jemně jsem jí s touto skutečností seznámila (zřejmě jde o nedorozumění paní doktorko) a reakce? Otřesná. Vyporoučela mne s tím, ať se držím toho, co mi řekla a nazdar. Vše je o to smutnější, že žiju s přítelem a měli jsme doma dva dny docela dusno (ale nejsme spolu 14 dní a tak jsme vše v pohodě ustáli), diagnóza zněla pohlavníí nemoc a spletla si to prosím pěkně se zánětem na plicích - dle krevního obrazu.
OPRAVDU NEDOPORUČUJI!

Nemám moc možností srovnání, ale mohu potvrdit: velmi pečlivá, ochotná a milá dáma. Zrovna se k ní chystám... :-)

Paní doktorka je dle mých zkušeností velmi ochotná a zkušená, je to člověk na svém místě. Chodím k ní již přes 10 let a vždy mě pomohla a nikdy nic nepodcenila ani nezanedbala. Pravda je, že nemám a neměla jsem nikdy vážnější nebo nevysvětlitelné problémy, ale věřím, že i s tím by věděla za kým mě poslat. Jsem s ní velmi spokojená a když to porovnám se zkušenosti jiných-třeba co má kamarádka nebo manžel jiné praktické lékaře-tak tato dáma v letech-je pořád nejlepší! Já ji chválím a přeji stále hodně zdraví ať ještě může ordinovat-i když jsem slyšela, že už tam občas ordinuje za ní její dcera-také lékařka. (Fronty v čekárně samozřejmě někdy jsou, ale už jsem také několikrát byla v čekárně sama-takže tak...)

Paní doktorka Weisserová je velmi zkušená, pečlivá a má velký zájem o každého pacienta.

Daniela Hajzlerová

Osobní přístup a zájem o pacienta

Všechno dlouho trvá, je neochotná.