MDDr.

Zubař Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 32 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové obor Zubní lékařství. Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomato... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Roční dítě

Dobrý den,
    chci se zeptat, zda-li přijímáte i děti od 1.roku?

Předem děkuji za odpověď
    Hezký den
    K.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Klára Borovičková

Dobrý den, děti od 1 roku bereme.
    S pozdravem
    Borovičková

• Tmavý přední zub

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V předním zubu mám vytahané nervy již nějaký rok a nyní zub začal tmavnout. Vím že jso různá řešení tohoto problému chtěla jse se zeptat kolik by u Vás stálo vyřešení tohoto problému. Vím že lze zub vybělit, udělat fazetu či korunku. Mohla by jste mi napat orientační… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Klára Borovičková

Dobrý den, cena fasetky je od 3500kč, metalokeramické korunky od 4500kč a celokeramnické korunky od 6000kč. Hezký den přeji. S pozdravem Borovičková

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Absolvent LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové obor Zubní lékařství.
    Člen České stomatologické komory
    Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie.

Certifikace firmy Curaprox o absolvování kurzu dentální hygieny 2011
    kurz HDVI Fixní protetika 2015
    Pražské dentální dny 2015, 2016

• zubní lékař - stomatolog

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka aj sestrička sú úplne super... človek sa k zubárovi normálne teší a ešte sa tam aj zasmeje. Fajn ordinácia. F.G.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Borovičková je naprosto úžasná, profesionální, chápavá. Vše vysvětlí srozumitelně i se svým doporučením. Nikomu nic nevnucuje, rozhodnutí nechá na zvážení pacienta. Doporučuji všem, i těm, kteří se bojí zubaře, stejně jako já.

• Dobrý den,
    Paní doktorka Borovičková je naprosto úžasná......samozřejmě i sestřička. Moc, moc děkuju :)))

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Borovičková je velice vstřícná a profesionální,jsem maximálně spokojený. Mohu jen doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky zatím jednou, ale ještě jsem se nesetkala u jiného zubaře s takovou jemností a propacientským přístupem. Vše ráda vysvětlí a doporučí, co by podle se podle ní mělo dělat. Navíc jsem se dostala na řadu hned v čas objednání. Doporučuji!

• Jsem maximálně spokojený a paní doktorku doporučuji celé mé rodině. K zubaři se obvykle člověku moc nechce, ale sem budu chodit rád.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je mila, bez problemu mne zaevidovala, udelala kompletni prohlidku meho zniceneho chupu????, prokonzultovala se mnou nejlepsi moznost pece o problemovy zub-nenuti mne jednostranne cpat zbytecne penize do neceho co jiz smysl nema, navrhla postupnou opravu vsech ulomku a kazu S OHLEDEM NA FINANCE, doporucila mi dentalni hygienu A NELITUJU ZE JSEM VYMENILA PUVODNIHO LEKARE! DOPORUCUJI !!!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Před pár dny jsem navštívil ordinaci paní doktorky Borovičkové po doporučení od mojí partnerky a také jsem se předem podíval na uveřejněné hodnocení lékaře.
    Byl jsem velmi spokojen s přístupem lékaře a průběhem pečlivé vstupní prohlídky.
    Připojuji se k ostatním recenzentům a MDDr. Borovičkovou doporučuji !
    Miloš H.

• Paní doktorka Borovičková je velice příjemná , vstřícná s profesním vystupováním a zájmem. Ochotná, vše vysvětlí
    Vřele doporučuji,

• F

Paní doktorka Borovičková je svědomitá, pečlivá a s profesionálním přístupem. Její ordinaci navštěvuji bez jakýchkoliv obav. Stejně jako předešlé recenze, mohu jpaní doktorku doporučit.

Petr Vondráček