Klára Borovičková, zubař Praha

Zubař

Stomatologické centrum Bakon s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 2 Více

Běžný termín

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření zubního kazu +2 Více

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Absolvent LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové obor Zubní lékařství. Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, ...

• zubní kaz

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Stomatologické centrum Bakon s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologické centrum Bakon s.r.o. Kompletní oprava chrupu

Paní Doktorka Borovičková , ke které jsem začal chodit ze svým zanedbaným chrupem se mne ujmula a za to jí chci poděkovat.
Desítky návštěv během jednoho roku.Trhání kořenů , předělání starých plomb, můstek , dostavba zubů. Ano,dnes po roce práce zaznělo : tak se stavte na kontrolu za půl roku...
Za sebe můžu Paní doktorku rozhodně jen doporučit,je prostě bezva.
Samozřejmě i sestřička je fajn.

Paní doktorko Borovičková moc Vám díky a přeji Vám jenom spokojené pacienty.

Vladimír Gerši

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka aj sestrička sú úplne super... človek sa k zubárovi normálne teší a ešte sa tam aj zasmeje. Fajn ordinácia. F.G.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Borovičková je naprosto úžasná, profesionální, chápavá. Vše vysvětlí srozumitelně i se svým doporučením. Nikomu nic nevnucuje, rozhodnutí nechá na zvážení pacienta. Doporučuji všem, i těm, kteří se bojí zubaře, stejně jako já.

Dobrý den,
Paní doktorka Borovičková je naprosto úžasná......samozřejmě i sestřička. Moc, moc děkuju :)))

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Borovičková je velice vstřícná a profesionální,jsem maximálně spokojený. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky zatím jednou, ale ještě jsem se nesetkala u jiného zubaře s takovou jemností a propacientským přístupem. Vše ráda vysvětlí a doporučí, co by podle se podle ní mělo dělat. Navíc jsem se dostala na řadu hned v čas objednání. Doporučuji!

Jsem maximálně spokojený a paní doktorku doporučuji celé mé rodině. K zubaři se obvykle člověku moc nechce, ale sem budu chodit rád.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je mila, bez problemu mne zaevidovala, udelala kompletni prohlidku meho zniceneho chupu, prokonzultovala se mnou nejlepsi moznost pece o problemovy zub-nenuti mne jednostranne cpat zbytecne penize do neceho co jiz smysl nema, navrhla postupnou opravu vsech ulomku a kazu S OHLEDEM NA FINANCE, doporucila mi dentalni hygienu A NELITUJU ZE JSEM VYMENILA PUVODNIHO LEKARE! DOPORUCUJI !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Před pár dny jsem navštívil ordinaci paní doktorky Borovičkové po doporučení od mojí partnerky a také jsem se předem podíval na uveřejněné hodnocení lékaře.
Byl jsem velmi spokojen s přístupem lékaře a průběhem pečlivé vstupní prohlídky.
Připojuji se k ostatním recenzentům a MDDr. Borovičkovou doporučuji !
Miloš H.

Paní doktorka Borovičková je velice příjemná , vstřícná s profesním vystupováním a zájmem. Ochotná, vše vysvětlí
Vřele doporučuji,

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chci se zeptat, zda-li přijímáte i děti od 1.roku?

Předem děkuji za odpověď
    Hezký den
    K.

Dobrý den, děti od 1 roku bereme.
    S pozdravem
    Borovičková

MDDr. Klára Borovičková

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké druhy plomb v jakých cenových relacích používáte či máte k dispozici? děkuji.

Dobrý den, amalgámové ( tmavé) výplně jsou od 600kč, záleží na velikosti dané výplně a fotokompozitní bílé výplně od 1300kč - opět podle velikosti. provizorní bílé výplně jsou od 600kč opět podle velikosti. Hezký den přeji.

• zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně