Gen. Janouška 902/17, Praha

Sokolovská 304, Praha
CLINICUM a.s.

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Černý Most Nemoc,bolest v krku

Byla Jsem v době kdy má doktorka mela dovolenou a musim hodnotit jak sestru tak paní doktorku na výbornou.. přístup jaky jsem dlouho neviděla ooravdu obe skvěle. Moc nechápu jak může tady někdo tak zle hodnotit sestru byla usměvavá ochotná a jak již psala jedna slečna, mozna se chová tak jak se kdo chova k ní... ! Za me opravdu spokojenost ☺

Paní doktorku i sestru navštěvuji od svých 18-ti let. Jsou to nejlepší tým, jaký znám. Paní doktorka je pečlivá, velice milá. Vysvětlí vše co potřebujete. Super žena a hlavně je na svém místě. Ten, kdo není spokojen se sestrou, nechť se nejprve zamyslí nad svým vystupováním. Ano, sestra umí být nepříjemná, ale nikdy ne na ty, kdo si to nezaslouží. Pokud přijdete a budete se na ni povyšovat, má si to nechat líbit? Já jsem s ní spokojená. A to, co vidím v čekárně, jak se k ní někteří "pacienti" chovají.....zasloužila by svatozář. Takže za mě 100% péče.

Píšu sem z jednoho jediného důvodu a to kvůli sestře ordinace, která se chová jako ,,pán světa". Je arogantní, drzá a povýšená. Myslím si, že této ordinaci velmi škodí. Nedoporučuji!! Jako by si na lidech mladších než je ona léčila své komplexy. Na druhou stranu, paní doktorka je velmi milá. Ale co naplat, když musím nejdřív projít přes tuto dámu, která mi vždy perfektně zkazí celý den.

Paní doktorka je velice pečlivá, nicméně sestra stojí za zmínku... důležitá, arogantní. poslala mě dokonce místo k paní doktorce na ORL, způsobem že "A co vám je?" a když jsem jí řekla, že mám podezření na angínu, a ona mě vyprovodila ze dveří se slovy "támhle máte ORL, takže tam"

O

K paní doktorce chodíme celá rodina dlouhá léta.Je výborná a velice milá.Sestřička je také na jedničku.Kéž by to v lékařství bylo jen takhle.Všem vřele doporučuji.

Paní doktorka je velká odbornice, je velmi pečlivá a navíc vtipná a milá. Sestra má občas špatnou náladu, ale jinak je také velmi schopná. Doporučuji.

Č

Já osobně hodnotím kladně, sestru i paní doktorku obě se o pacienta starají a dělají svou práci dobře.
Já na paní doktorku nedám dopustit protože jeto super doktorka a sem rád že takovou doktorku mám.
Václav Čelikovský

Pani doktorka je velmi dobrá, bohužel ordinaci vládne sestra, která tak hodnocení otočí opačným směrem. Sestra si hraje na pani doktorku. Navíc se mi 2x stalo, že jsem byl domluven s paní doktorkou na přesný termín, protože jsem jen potřeboval potvrzení pro zaměstnavatele. Poslušně jsem se zapsal do knihy, poté když vyšla sestra, jsem jí řekl, že jsem domluven s paní doktorkou, že mě přednostně vezme, abych nemusel čekat mezi nemocnými. Na to mi sestra odsekla, že jí to nezajímá, že pořadí určuje ona. Do ordinace jesem se dostal po hodině a čtvrt. Vrcholem bylo, když se paní doktorka divila, že jsem tak dlouho čekal, když jsme měli domluvený přesný čas a na stranu sestry řekla, že je dobrá ale "svá". Poté jsem hned změnil lékaře a jsem spokojen.

Paní doktorka je výborná, vždycky poradí vše. I výborná komunikace mezi neslyšící. Zdravotní sestra je dobrá.

doktorka je skvělá a výborná komunikace, že jsem neslyšíci. Jakékoliv zdravotní problém vždycky poradí dobře. Má výbornou praxe. I zdravotní sestra je dobrá, vidím některé názory lidé píšou, že je divná, nemusí být pravda záleží jak chovají pacienty k sestře.