Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (34)

Obecné skóre

  V
  Ladislav Terich Jiný

  Vážený pan doktor Terich, je nejlaskavější a nejohleduplnější lékař, který má pro pacienty to největší pochopení. Děkuji mnohokrát za ošetření a lidský přístup. Vaše pacientka Věra Petrušková.

  J
  Ladislav Terich Jiný

  Přišel jsem s akutním těžkým stavem alergickým exemem. Přestože jsem nebyl objednan, lékař me přijal a zahájil léčbu.

  F
  Ladislav Terich Jiný

  Normální lekař i sestra,jestli má někdo problém, běžte jinam,není potřeba pomlouvat na internetu, my jsme spokojeni


  O
  Ladislav Terich Jiný

  Zarazil mne problém s eReceptem (všude jinde to funguje skoro ihned). Tady bylo řečeno, že toho má doktor haldy a budu se muset ozbrojit trpělivostí! Naštěstí jsem uspěl jinde.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  D
  Gabriela Pospíšilová Jiný

  Přišel jsem s bouli v podpazdi… paní doktorka umrtvila rizla a ještě jsme se spolu zasmáli Určitě doporučuji


  K
  Ověřený profil
  Ladislav Terich Jiný

  Nejhorší kožní ordinace dr. Tericha. Arogantní a neschopní lékař i sestřička. Bez odborných znalostí, na dermatologii stále pacientům předepisuje kortikoidy, i když tím ještě škodí. Nejsou ochotní ani posílat recepty, protože se jim prostě nechce, nedovoláte se do ordinace v pracovní dobu! a když dorazíte osobně, tak Vám protivná sestra zabouchne dveře před nosem. Chování k pacientům katastrofální !.. Pacienti zde vůbec nejsou prioritou. Nedoporučuji kožní ordinaci ! Dr. Terich by měl jít do důchodu, když ho jeho práce obtěžuje! Hlavně že máte čas řešit konspirační bláboly!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Ladislav Terich Jiný

  Děkuji MUDr.Terichovi , že se mi věnuje a vždy vyslechne mé zdravotní problémy se suchou pokožkou v zimním období, poradí a předepíše mi mast, která mi zmírní mé obtíže.


  J
  Ověřený profil
  Ladislav Terich Jiný

  Pan doktor je profesionál, který mi pomohl s dlouholetými kožními problémy. S jeho přístupem a léčbou jsem naprosto spokojen. Poradí, doporučí vhodnou medikaci. Je to člověk na svém místě. Sestřička je rovněž milá.


  E
  MUDr. Helena Benešová Jiný

  Včera som bola na cievnom vyšetrení u p.dr. Už pri vstupu do jej ordinacie bola velmi nepríjemná, počas vyšetrenia ma okrikovala, že nohy nedavam podla jej pokynov kričala, nikdy som sa s takym chovaním u dr. nestretla zatial som mala tie najlepšie skusenosti. Celý život som pracovala v zdravotníctve, nezaslužila som si také chovanie. Po odbornej stránke nemožem pochybovat snád je odborníčka na svojom mieste. Nikdy by som už nenavštívila jej ordináciu a nedoporučujem, p. dr si neuvedomuje, že prístup pacientov je doležity na uzdravenie.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  Ladislav Terich Jiný

  Děkujeme panu doktorovi za přístup a účinnost léčby,jeden z mála kožních lékařů který své práci rozumí,a sestřičku tam má moc milou a hodnou,díky!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Sokolovská 304, Praha 19061 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání