Dbejte o své zdraví

Sokolovská 304

19061 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Helena Benešová Jiný

Paní doktorka velice nepříjemná. Kritika na předchozí doktory. Šla jsem s maminkou přes 90 let, hubovala, že máme mít jen jednoho lékaře, ale my chodíme jen tam, kam nás pošle obvodní lékařka. Po návštěvě maminka úplně na dně.

Lékař: Ladislav Terich Jiný

Bohužel pana lékaře doporučit nemůžu. Je to strata času a po návštěvě klesne Vám nálada.
    A příjem pacientů podle času objednání se nedodržuje.
    Když jdu k lékaři, tak čekám že uslyším to je za choroba a co mám s tím dělat.
    Pán lékař neřekl co mám (název problému) a pro srandu řekl ať se podívá sestřička na můj strašný problém. Díky Bohu nemám velký problém ale nebylo to vhodný.
    Sestřička je dobrá, chová se profesionálně a vysvětlila mi, že mám se objednat do salonu a odstranit to co mám.

Lékař: MUDr. Helena Benešová Jiný

Jsem nikdy ne potkala horši lekazku. Byla neprijemna,a když rekla at se nadechnu a neudělala to spravně tak začala kričet a žekla že ji to nezajma a nevyšetri to dobře. Je to hrozne chovani do svech pacijentu.

Lékař: Gabriela Pospíšilová Jiný

Přišel jsem na ambulanci s rozseklou hlavou, rána velmi krvácela.Byl jsem okamžitě ošetřen paní doktorkou Pospíšilovou, která mi ránu zašila a následně odeslala na doplňující vyšetření.Paní doktorka je velmi milá a citlivá.Rozhodně doporučuji a budu se i nadále vracet k ošetření do Vysočan.Profesionalita a lidský přístup.Děkuji L.K.

Lékař: Ladislav Terich Jiný

Naprosto příšerný přístup doktora Tericha. Několikrát mě během prohlídky urazil. Vůbec nevysvětlil, co by problém se kterým jsem přišla mohl být a proč mi předepisuje ty urcite medikamenty, které předepsal. Odchazela jsem naprosto v šoku. Rozhodně tohoto doktora nedoporučuji.

Lékař: Gabriela Pospíšilová Jiný

K pani doktorce chodim pravidelne s ruznymi problemy. Vzdy je velmi ochotna a komunikativni a vzdy mi pomohla. Profesional na spravnem miste. Doporucuji

Lékař: Gabriela Pospíšilová Jiný

Po úrazu jsem musel jít na chirurgickou ambulanci na polikliniku Vysočany a bohužel jsem si vytáhl černého Petra v podobě návštěvy paní Pospíšilové. Obrovská neochota a nezájem je asi nejlepší sumarizace této návštěvy. Na RTG nic neviděla, na otok se podívala doslova 3 sekundy od stolu a poslala mě pryč, že si to mám mazat Liotonem a do 3 měsíců to přejde. Žádné prohmatání oblasti, žádné zkoumání, jestli tam není infekce a žádné dotazování jak a při které činnosti to bolí. Po skoro 5 měsících a několika telefonátech mi řekla, že to je způsobeno něčím jiným a mám si zajít na ortopedii. Dostal jsem tedy skvělé vyšetření po telefonu. Nu což, po telefonu se na to podívala stejně podrobně jako při osobní návštěvě, takže bude asi opravdu lepší, když půjdu jinam.

Lékař: MUDr. Viktor Komárek Jiný

Mohu potvrdit pan doktor i sestřička jsou skvělí. Přestože jsem z vyšetření žaludku po předchozích zkušenostech měl obavy, pan doktor i sestřička vše vysvětlili. Vlastní vyšetření proběhlo naprosto v pohodě, bezbolestně a rychle.

Lékař: Helena Vavříková Jiný

Pani doktorku shanim, marně. Nekam zmizela! Rada se k ni vratim. Ve Vysocanech na poliklinice
    jiz neni.

Lékař: Jan Kaufman Jiný

Rozhodně nedoporučuji, protože je arogantní, necitlivý a k pacientovi se chová bez empatie. Urážky a upozornění na nedostatky mu nepřísluší. Raději varuji, ať nejste zaskočení.