CLINICUM a.s.

19061 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• H
    Lékař: Jan Kaufman Jiný

Pomůže stovkám pacientů , pokud pomoc chtějí a daji si říct . Byla jsem u nej na predoperacnim vyšetření i když zastupoval mou praktickou lékařku a vždy vyhověl

• T
    Lékař: MUDr. Viktor Komárek Jiný

Naprostý profesionál, kolonoskopie v roce 2016 bez problémů ( až na nález)
    Více takových doktorů! Není potřeba jezdit do Švýcarska.

• V
    Lékař: MUDr. Viktor Komárek kolonoskopie

Výborný lékař,byl jsem výcekrát na vyšetření,bezbolestné vyšetření,pan doktor vše vysvětlí,výsledky do 14 dnú.

• A
    Lékař: MUDr. Helena Benešová

Paní doktorka je špička ve svém oboru. Naprosto přesně určila diagnózu a vše podrobně vysvětlila. Na všechny mé otázky odpověděla tak abych tomu rozumněla. Milé, příjemné a profesionální vystupování které jde hodnotit pouze pěti hvězdičkami.

Lékař: MUDr. Helena Benešová návštěva lékaře

Jednoznačně pět hvězd! Paní doktorka je profík a člověk na správném místě. Po vyšetření vše důkladně vysvětleno. Více takových lékařů!!! Milá a empatická jak paní doktorka, tak i sestřička

• L
    Lékař: Ladislav Terich dermatologická konzultace

Doktora Tericha absolutně nedoporučuji! Neuvěřítelný přístup k pacientům! Objednání na odstranění znaménka trvá několik měsíců, přijdete do prázdné čekárny ještě před objednaným časem. Další dva paciety, kteří přijdou po Vás doktor přijme přednostně, pak odejde a nechá Vás čekat hodinu v prázdné čekárně zatím co v ordinaci nikdo není a zvesela si vyřizuje své osobní věci. Absolutně nedoporučuji. Další doktor, který si myslí že je bůh.

Lékař: MUDr. Helena Benešová

S takovýmto přístupem jsem se doposud nikde nesetkala. Rozhodně MUDr. Benešovou nikomu nedoporučuji. Po porodu jsem se objednala k MUDr. Benešové kvůli cévní kontrole. Když jsem se objednávala na prohlídku, sestřička byla hrubá a nepříjemná. Návštěva u MUDr. Benešové probíhala ve stejném duchu. MUDr. Benešová byla velice nepříjemná. Vynadala mi, že jsem nedonesla zprávu z vyšetření, které z mého laického pohledu nemělo nic společného s tímto vyšetřením. Během vyšetření se o mně se sestrou bavily, jako bych tam nebyla. Je možné, že jako doktorka není špatná, to nedokážu posoudit, ale vystupování bylo jak MUDr., tak i sestřičky, absolutně neakceptovatelné, neprofesionální, nepříjemné.
    Pokud někdo zvažuje, kam se objednat s cévními problémy, tak k MUDr. Benešové rozhodně nedoporučuji.

Lékař: Ladislav Terich ekzem nohou

Dlouhodobe jsem trpel ekzemem obou nohou, zejmena pri zapoceni. Navstivil jsem nepreberne mnozstvi "specialistu" i zahranicnich a "zarucenych masti", bohuzel vsechny selhaly. Kdyz me pan Dr. Terich predepsal kombinaci 2 masti byl jsem vice nez skepticky, nicmene po cca. tydnu jsem pozoroval zlepseni a po cca. 12 dnech ekzemy zmizely a ja se citim jako znovu narozeny. Hlubokou poklonu odbornikovi panu dr. Terichovi!

• N
    Lékař: Ladislav Terich kožní problémy

Pan doktor Terich je opravdový zázrak.Už k němu chodím několik let,když mám nějaký problém.Je pečlivý a vždy mi dobře poradí a pomůže od různých věcí.Za mě nejlepší kožní lékař,kterého znám.
    Moc mu děkuji.Eva N.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu