CLINICUM a.s.

Sokolovská 304

19061 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: Gabriela Pospíšilová Jiný

K pani doktorce chodim pravidelne s ruznymi problemy. Vzdy je velmi ochotna a komunikativni a vzdy mi pomohla. Profesional na spravnem miste. Doporucuji

Lékař: Gabriela Pospíšilová Jiný

Po úrazu jsem musel jít na chirurgickou ambulanci na polikliniku Vysočany a bohužel jsem si vytáhl černého Petra v podobě návštěvy paní Pospíšilové. Obrovská neochota a nezájem je asi nejlepší sumarizace této návštěvy. Na RTG nic neviděla, na otok se podívala doslova 3 sekundy od stolu a poslala mě pryč, že si to mám mazat Liotonem a do 3 měsíců to přejde. Žádné prohmatání oblasti, žádné zkoumání, jestli tam není infekce a žádné dotazování jak a při které činnosti to bolí. Po skoro 5 měsících a několika telefonátech mi řekla, že to je způsobeno něčím jiným a mám si zajít na ortopedii. Dostal jsem tedy skvělé vyšetření po telefonu. Nu což, po telefonu se na to podívala stejně podrobně jako při osobní návštěvě, takže bude asi opravdu lepší, když půjdu jinam.

Lékař: MUDr. Viktor Komárek Jiný

Mohu potvrdit pan doktor i sestřička jsou skvělí. Přestože jsem z vyšetření žaludku po předchozích zkušenostech měl obavy, pan doktor i sestřička vše vysvětlili. Vlastní vyšetření proběhlo naprosto v pohodě, bezbolestně a rychle.

Lékař: Helena Vavříková Jiný

Pani doktorku shanim, marně. Nekam zmizela! Rada se k ni vratim. Ve Vysocanech na poliklinice
    jiz neni.

Lékař: Jan Kaufman Jiný

Rozhodně nedoporučuji, protože je arogantní, necitlivý a k pacientovi se chová bez empatie. Urážky a upozornění na nedostatky mu nepřísluší. Raději varuji, ať nejste zaskočení.

Lékař: Jan Kaufman Jiný

Pomůže stovkám pacientů , pokud pomoc chtějí a daji si říct . Byla jsem u nej na predoperacnim vyšetření i když zastupoval mou praktickou lékařku a vždy vyhověl

Lékař: MUDr. Viktor Komárek Jiný

Naprostý profesionál, kolonoskopie v roce 2016 bez problémů ( až na nález)
    Více takových doktorů! Není potřeba jezdit do Švýcarska.

Lékař: MUDr. Viktor Komárek kolonoskopie

Výborný lékař,byl jsem výcekrát na vyšetření,bezbolestné vyšetření,pan doktor vše vysvětlí,výsledky do 14 dnú.

Lékař: MUDr. Helena Benešová

Paní doktorka je špička ve svém oboru. Naprosto přesně určila diagnózu a vše podrobně vysvětlila. Na všechny mé otázky odpověděla tak abych tomu rozumněla. Milé, příjemné a profesionální vystupování které jde hodnotit pouze pěti hvězdičkami.

Lékař: MUDr. Helena Benešová návštěva lékaře

Jednoznačně pět hvězd! Paní doktorka je profík a člověk na správném místě. Po vyšetření vše důkladně vysvětleno. Více takových lékařů!!! Milá a empatická jak paní doktorka, tak i sestřička