CLINICUM a.s.

Sokolovská 304

19061, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 26...

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Pavla Stránská

Plicní Lékař, MUDr.

• P

Je to lékařka mladičká, ale umí a to se cení, vřele doporučuji

• Jan Fořt

Gynekolog, MUDr.

• S

velice vstřícný člověk, uznávaný lékař, odborník, ochotný, je znát, že je to vzdělaný a chytrý muž, který si asi právě proto moc nepotrpí na ty "kecy a lá růžová zahrada". Co jsem kdy chtěla vědět, vždy mi vysvětlil, při problémech s otěhotněním mi nesmírně pomohl (ne jako jiní, kteří vás odpálí do "gynceter", kde z vás jen tahají peníze a kolikrát těžce platíte za to, co byste ani nemuseli) a dnes mu vděčím za syna.

• L

Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji. Je to stařsí pán, u kterého bych očekávala jisté zkušenosti. Naopak je absolutně nekomunikativní, nic pacientce nevysvětlí. V 10tt nedokázal poznat zamlklé těhotenství. Ultrazvuk má velmi zastaralý, jeho přístup je neochotný. Navíc ultrazvuk dělá pouze v pondělí, takže veškerá vyšetření se zbytečně protahují. Přehlásila jsem se k jinému lékaři a péče je nesrovnatelně na jiné urovni!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Gabriela Pospíšilová

Chirurg,

• M

Léčila jsem se poměrně dlouhodobě se zlomeninou a stále, i po doktorčině ukončení úrazu, mám problémy, nad kterými mávla rukou, aby se mě zbavila. Žádné další vyšetření, ani finální rtg, i když ten předešlý stále nebyl v pořádku. Po té, co se mi v poraněném místě utvořila boule, pí doktorka mi sdělila, že to se zraněním vůbec nemusí souviset, což je nesmysl. Nikdy mi nevěnovala více času než 3 minuty a to mluví za vše. Nyní se doléčuji jinde. Opravdu nedoporučuji.

• Jana Goláňová

Gastroenterolog,

• M

Absolvovala jsem kolonoskopii u paní doktorky Goláňové na klinice v pražských Vysočanech. Zákrok byl naprosto bezbolestný, rychlý a určitě paní doktorku doporučuji. Je naprosto zbytečné se bát.

• Viktor Komárek

Gastroenterolog, MUDr.

• Pet hvezdicek je malo.. naprosto skvely odbornik, trpelivy se skutecnym zajmem o pacienta. Kolonoskopie naprosto bezbolestna..

• M

Oceňuji lidský přístup , škoda že už není v Iscare, moc mu děkuji za zájem, ochotu, vysvětlení všeho co mě čeká, prostě doktor jak má být.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Olga Michelová

Chirurg, MUDr.

• Velmi příjemná, zkušená doktorka, odcházela jsem s její ambulance klidná a odhodlaná její instrukce na léčbu dodržovat. Touto cestou jí moc děkuji.

• S

Velmi dobrá doktorka. Je vidět, že má hodně zkušeností. Vždycky všechno podrobně vysvětlí. Byla jsem s ní spokojená.

• Peter Benko

Gastroenterolog, MUDr.

• Neznám lepší péči a oddělení, skvělý pan dr. Benko a jeho sestřičky, všichni usměvaví, laskaví, počáteční strach nebo obavy z Vás rychle opadnou, péče je na profesionální úrovni a jejich jednání také, prostředí je na výkony, které se zde provádí příjemné, všem moc děkuji za skvělou péči a jen vřele doporučuji a dávám palec nahoru !!!!

Mirek N. Praha 8

• V

Dne 30.11.2015 jsem navštívila gastroenterologickou ambulanci s určitými obtížemi a zároveň obavami, zda-li toto vyšetření vůbec zvládnu. Pan doktor Benko mi vše vysvětlit, uklidnil mě a samotná gastroskopie proběhla bez obtíží a dokonce i bez rajského plynu! Sestřička (p. Vojtová) panu doktorovi skvěle asistovala a rovněž mě uklidňovala. Oba dva byli na mě velice příjemní a především chápaví.. (je mi jasné, že takových plašanů, jako jsem já, mají za den víc..). Moc děkuji za tento profesionální přístup.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Dagmar Potočková

Gynekolog, MUDr.

• Varuji před MUDr. Potočkovou Dagmar. Chodila jsem k ní pravidelně více než 20 let na preventivní prohlídky. Nikdy na mně nic neshledala i přes bolesti, pro které jsem ji navštívila 7.12.2015. Jsem prý v pořádku. Nikdy mi nenechala udělat gynekolog. sono (sama ten přístroj nemá). Nepřesvědčil ji ani nález z magnetické rezonance a CT. Tato vyšetření mi nechali udělat lékaři jiných odborností a ve výsledcích se objevil zhoubný nádor na vaječníku! Měla jsem být klidná a přijít na kontrolu asi za měsíc. To bylo v únoru 2016. Nečekala jsem už na nic a obrátila jsem se na gynek. ambulanci nemocnice Bulovka. Tam už rychle jednali. Byla jsem operována a následně jsem postoupila chemoterapii. Toto všechno mi způsobilo fyzické a duševní trauma a dodnes beru antidepresiva. Možná jsem si svým rozhodnutím jít jinam zachránila život. Takže POZOR!

• Z

K paní doktorce jsem chodila několik let. V těhotenství jsem náhle začala krvácet, bylo mi špatně. Paní doktorka mi neudělala jediné vyšetření, hrubě a arogantně mě poslala domů. Při žádosti o vystavení neschopenky mi řekla, že mám být ráda, že pracuju, co by za to jiné dali. Druhý den jsem vyhledala jiného gynekologa, ten se zhrozil, udělal vyšetření - nasadil léčbu, řekl, že jsem přišla za pět minut dvanáct a nastoupila jsem pracovní neschopnost pro rizikové těhotenství. Takže paní doktorku opravdu nedoporučuji...

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• František Krejbich

Plicní Lékař,

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Kontrola zdravotního stavu maminky.

Nemám jedinou připomínku, vše bylo nadstandardní a ještě k tomu krásné designové prostředí, prosím berte si z pana doktora a jeho kolektivu příklad pro fungující české zdravotníctvi.

Děkuji Vám!

S přátelským pozdravem,
      Anna

• Jitka Nováková

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: Nemoc,bolest v krku

Byla Jsem v době kdy má doktorka mela dovolenou a musim hodnotit jak sestru tak paní doktorku na výbornou.. přístup jaky jsem dlouho neviděla ooravdu obe skvěle. Moc nechápu jak může tady někdo tak zle hodnotit sestru byla usměvavá ochotná a jak již psala jedna slečna, mozna se chová tak jak se kdo chova k ní... ! Za me opravdu spokojenost ☺

• Paní doktorku i sestru navštěvuji od svých 18-ti let. Jsou to nejlepší tým, jaký znám. Paní doktorka je pečlivá, velice milá. Vysvětlí vše co potřebujete. Super žena a hlavně je na svém místě. Ten, kdo není spokojen se sestrou, nechť se nejprve zamyslí nad svým vystupováním. Ano, sestra umí být nepříjemná, ale nikdy ne na ty, kdo si to nezaslouží. Pokud přijdete a budete se na ni povyšovat, má si to nechat líbit? Já jsem s ní spokojená. A to, co vidím v čekárně, jak se k ní někteří "pacienti" chovají.....zasloužila by svatozář. Takže za mě 100% péče.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře