Praktický lékař pro dospělé
Tesaříkova 2/1027, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pani doktorka je naprostý poklad. Je velmi pečlivá, milá, výborný diagnostik. Pokud bych se přestěhovala, tak bych za pani doktorkou určitě dojížděla. Sestřička je také velmi milá a ochotná.

Naprosto pečlivá a skvělá doktorka s velmi milou a ochotnou sestřičkou. Přešla jsem k ní od jiné lékařky, která si mne ani po 4 letech nepamatovala. Paní doktorka Vaněčková i sestřička si pacienta pamatují, přistupují ke každému individuálně a s velkým respektem. Paní doktorka je výborný diagnostik, vždy si vyslechne všechny symptomy a co není schopna zjistit na místě, bez váhání odesílá ke specialistům. U této paní doktorky se nebudete zbytečně doprošovat CRP nebo stěrů.
Přeregistroval se k ní i manžel a také je maximálně spokojen.
V čekárně si chvíli posedíte, ale to už je daň za to, že žádného pacienta neodbyde mezi dveřmi, ale každému věnuje maximální péči.

Kombinace lékařské odbornosti, povzbuzení a pohlazení na duši...

Výborná doktorka dojíždím k ní až z Mělníka takže to mluví za vše

Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy si mě vyslechla, prohlédla a navíc je vzácně příjemná. Oceňuji, že problémy neřeší jen tak předepsáním nějakých léků, ale posílá na další vyšetření ke specialistovi. Pár praktických lékařů jsem již vystřídala (kvůli stěhování), ale s takto pečlivým a zodpovědným přístupem jsem se ještě nesetkala. Jedinou nevýhodou je dlouhé čekání, ale myslím si, že zrychlení "průtoku" lidí ordinací by bylo jen na úkor velmi kvalitní péče paní doktorky. Všem velmi doporučuji.

Pani doktorka je velmi milá,svědomitá a pečlivá, takovou doktorku jsem ještě nepotkal. Delší čakací doby v čekárně musíte pochopit, nelze se odpovědně a plně věnovat pacientům při vyšetření a zvládnout to za 3 minuty. To je důkazem toho,že ona taková není a každému pacientovi se věnuje tak dlouho jak je třeba.Jsou jiní lékaři, kteří jen honí peníze a na kvalitu vyšetření a zdraví pacientů kašlou.Děkuji jí za její laskavý,lidský a velice odborný přístup, ona svoji práci bere jako poslání a pomoc nemocným lidem. Všichni jí moc děkujeme !!! :-)

Lepší než kdejaký primář v nemocnici. Specialistka na pravém místě.

Moc hodná paní doktorka

Velice pečlivá a příjemná.

Zodpovědný přístup k pacientům, ochotná a svědomitá