Polyklinika Palackého, vchod B, 5 NP, dv. 573
Palackého 5, Praha 1, Praha

Umístění: Polyklinika Palackého, vchod B, 5 NP, dv. 573 Jiný

Paní doktorka je velmi svědomitá, pečlivá a důkladná.
Výborná lékařka. Jsem její pacientkou již dlouho a jsem velice spokojená.
Neměnila bych.

Umístění: Polyklinika Palackého, vchod B, 5 NP, dv. 573 Jiný

Paní doktorka Litovkinová je pečlivá lékařka ke které mám důvěru a oproti jiným lékařům cítím zájem, pečlivost, lidský přístup a zodpovědnost. Jsem u paní doktorky 17 let...

Umístění: Polyklinika Palackého, vchod B, 5 NP, dv. 573 Jiný

Přešla jsem od jiné doktorky a jsem absolutně spokojená. Paní doktorka je hodně opatrná, ale nechodím k doktorovi, pokud mě něco opravdu netrápí, takže mi to absolutně vyhovuje. Můžu rozhodně doporučit!

Umístění: Polyklinika Palackého, vchod B, 5 NP, dv. 573 Jiný

V malé čekárně, kterou sdílí dvě lékařky vysedíte doslova ďolík (tj. alespoň půlhodinu až hodinu), a to i když jste se dopředu objednali. Jedno moje hodinové čekání na ukončení neschopnosti v narvané čekárně nemocnými pacienty skončilo chřipkou. Když už se konečně dočkám, nevím proč, ale pak mám pocit, že na mě už nezbývá čas, protože oproti ostatním pacientům odcházím po pěti minutách bez možnosti se na cokoliv zeptat. Prevence onemocnění lékařce mnoho neříká, pokud tedy neskončíte otrávení jako já a raději k ní vůbec nechodíte a začnete všechno řešit samoléčbou...

Umístění: Polyklinika Palackého, vchod B, 5 NP, dv. 573 nemoc

Pani doktorka je super, ja som vcelku dost casto nemocna, mavam problem sa z choroby dostat a odkedy som pri nej vsetko sa zlepsilo... Vela sa pyta, vela vysvetli, pomoze. Je mi aj ako clovek velmi sympaticka.

Pečlivá,milá, sice delší čekání, ale stojí za to..Výborné a slušné chování a vždy správná léčba, nebo doporučení..

Velmi svědomitá lékařka

Nejlepsi lekarka

Profesionální i lidský přístup 100%

U paní doktorky jsem asi rok, převzala ambulanci od paní, která šla do důchodu. Byla jsem u ní v ordinaci za tu dobu 3-4x. Dlouho se u ní čeká, na tom jsme se v čekárně s jinými pacienty i více než jednou shodli. Myslím, že vyšetřuje opravdu pečlivě, řádně se vyptá na příznaky, je příjemná, komunikace s ní je bezproblémová. Nejsem si jista, zda-li nepředepisuje antibiotika tak trochu i pro jistotu, ale je pravdou, že sama jsem se v tomto směru nijak neozvala. Určitě ji můžu doporučit. Sestřička je celkem příjemná.