Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)Léčba citlivých zubů • Od 200 Kč


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Jakubská 2, Brno

Od 200 Kč

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Zkušenosti

O mně

Po gymnáziu se specializací na matematiku jsem se dlouho rozhodovala, jakou si vyberu vysokou školu. Nakonec jsem zvolila zubní lékařství. A bylo to d...

Více


Ukončené školy

  • Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, obor zubní lékařství, předpokládané ukončení jarní semestr 2015
  • Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Kamenice 5, Brno
  • Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, zaměření matematika

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

  • Čeština,
  • Angličtina,
  • Němčina

Účty sociálních médií

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno Jiný

Má fóbie ze zubařů sahá až do útlého dětství. Mé zkušenosti se zubaři byly tak špatné, že jsem v dospělosti učinila to nejhorší rozhodnutí - přestala jsem k nim chodit úplně. Však proč taky, stačí se o zuby pořádně starat a bude to fajn, ne?...to byl pěkný nesmysl. Z malých kazů se staly velké, hluboké a bolavé nepříjemnosti. Musela jsem to začít řešit. A rozhodla se pro Smile Factory. Dny před ošetřením byly peklem. Má fóbie je skutečně hluboká a já jsem nemohla spát ani jíst, pořád jsem na to myslela a malovala si v hlavě ty nejhorší scénáře. Před samotnou návštěvou jsem musela šestkrát obejít Svoboďák a pak deset minut stála před zvonkem do ordinace a odhodlávala se zazvonit. V čekárně už jsem byla šílená strachy a chtěla jsem utéct. Když si mě paní doktora zavolala, projevil se můj strach v plné síle. Strašně jsem brečela, třásla se a chovala se jako děcko. Upřímně, zasloužila jsem si pár facek, ale jediné, čeho se mi dostalo byla útěcha. Paní doktorka je neskutečné sluníčko a velmi milý a laskavý člověk. Nespěchala na mě, uklidňovala mě a dala mi pár chvil, abych se vydýchala. Tvrdila, že "nejhorší" je injekce. To jako vážně?? Malé píchnutí oproti vrtání několika hlubokých kazů?? Ale víte co? Měla pravdu. A ani ta injekce nebolí. Trošičku to tlačí, to je celé. Pak už nebolelo vůbec nic. A když jsem si jednou, spíše hypochondricky hekla (nebolelo nic, jen jsem cítila, jako by mi do zubu natekla trocha studené vody), připíchla injekci, kterou jsem už necítila vůbec a pak už jsem vůbec netušila, že mi něco vrtá. A když už nějaká slza (úlevy, že to fakt nebolí!) ukápla, paní instrumentalistka mi jí diskrétně utřela a pohladila mi ruku. Doteď jsem opravdu dojatá, jak laskaví ke mně všichni byli i když jsem se chovala, jako trubka. Takže nepanikařte ani vy, když jsem to zvládla já, tak každý. Opravdu, nebojte se a jděte. Všechen stres, který jsem s tím měla, byl jen v mé hlavě, byl prostě vymyšlený. U paní doktory na vás nebude nikdo zlý, nikdo Vám nebude vyčítat, že jste u zubaře dlouho nebyli, nikdo se na Vás nebude dívat skrz prsty, že máte strach. A hlavně, opravdu to vůbec nebolí. Neskonalý dík paní zubařce i paní instrumentářce. Jsou to lidé na svém místě a jsou prostě úžasné. Odvedly jste skvělou práci, děkuju :)

B
Ověřený profil

Velmi milá paní doktorka, která se snaží udělat celé ošetření příjemné a bezbolestné, což se jí úspěšně daří. Působí velice profesionálním dojmem, stejně jako celá ordinace. Vřele doporučuji!!! Zaručeně vás zbaví strachu ze zubařů...

Z
Ověřený profil

Paní doktorka je hned od prvního pohledu velmi příjemná, milá a usměvavá. Byla jsem její pacientkou již při jejím studiu na univerzitě a nemohu si stěžovat. Po odborné prohlídce vám ochotně vše důkladně popíše a trpělivě vysvětlí, aby jste byli srozuměni s tím, jak bude postupovat. Pokud je potřeba, ráda vás odkáže na jiné odborníky, kteří by mohli vyřešit vaše trápení. Při práci je citlivá, trpělivá a pečlivá. Její výsledky jsou profesionální práce, provedené rychle, přesně a precizně, k čemuž jí dopomáhá kvalitní vybavení v ordinaci. Věřím, že pokud se rozhodnete navštívit právě tuto zubní lékařku, budete spokojeni jako já. :)


B
Ověřený profil

Jednoznačně doporučuji. Paní doktorka je velice milá a profesionální. Dříve pro mě návštěva zubního lékaře představovala velký stres, objednání na prohlídku jsem odkládala. K paní doktorce se nebojím, má své pacienty a svou práci ráda, to je na péči hned poznat.


A
Ověřený profil

Paní zubařka je velice šikovná a precizní, zákrok provedla rychle a bezbolestně. Prostředí ordinace je příjemné a uklidňující. Neměnila bych, všem doporučuji.


J
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, nebála jsem se jí na cokoliv zeptat, všechno vysvětlí a profesionálně poradí. A hlavně s úsměvem a dobrou náladou. Všem, kdo hledají mladého a kvalitního zubaře či zubařku, mohu rozhodně doporučit paní doktorku Přibylovou.


Š
Ověřený profil

Moje zubní lékařka se mi odstěhovala a vzhledem k tomu, že byla velice šikovná, hledala jsem dlouho nějakou náhradu. Na doporučení známe jsem šla k paní doktorce Přibylové a rozhodně nelituji! Má úžasný a profesionální přístup, je velice milá a vše vysvětlí! Kdo hledá příjemné prostředí a perfektní péči, doporučuji paní doktorku Přibylovou.


Ověřený profil

Byla jsem u paní zubařky poprvé po návštěvách klasických ZUBAŘŮ PRAKTIKUJÍCÍCH CELÁ DESETILETÍ. Nebyla jsem s péčí, spíš nepéčí nespokojená a vyhledala novou krev. Byla jsem překvapená, kam stomatologie pokročila a jak se dá s pacientem jednat. Paní zubařka byla velice milá, všechno mi vysvětlila a prohlídka byla velice příjemná. Iva H.


Došlo k chybě, zkuste to znovu