607 02.....

Léčba citlivých zubů • od 200 kč

Po gymnáziu se specializací na matematiku jsem se dlouho rozhodovala, jakou si vyberu vysokou školu. Nakonec jsem zvolila zubní lékařství. A bylo to d...

• nemoci zubů
  • afty
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, obor zubní lékařství, předpokládané ukončení jarní semestr 2015
  • Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Kamenice 5, Brno
  • Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, zaměření matematika

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina

Léčba citlivých zubů

Jakubská 2, Brno

od 200 kč

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Velmi milá paní doktorka, která se snaží udělat celé ošetření příjemné a bezbolestné, což se jí úspěšně daří. Působí velice profesionálním dojmem, stejně jako celá ordinace. Vřele doporučuji!!! Zaručeně vás zbaví strachu ze zubařů...

Paní doktorka je hned od prvního pohledu velmi příjemná, milá a usměvavá. Byla jsem její pacientkou již při jejím studiu na univerzitě a nemohu si stěžovat. Po odborné prohlídce vám ochotně vše důkladně popíše a trpělivě vysvětlí, aby jste byli srozuměni s tím, jak bude postupovat. Pokud je potřeba, ráda vás odkáže na jiné odborníky, kteří by mohli vyřešit vaše trápení. Při práci je citlivá, trpělivá a pečlivá. Její výsledky jsou profesionální práce, provedené rychle, přesně a precizně, k čemuž jí dopomáhá kvalitní vybavení v ordinaci. Věřím, že pokud se rozhodnete navštívit právě tuto zubní lékařku, budete spokojeni jako já. :)

Jednoznačně doporučuji. Paní doktorka je velice milá a profesionální. Dříve pro mě návštěva zubního lékaře představovala velký stres, objednání na prohlídku jsem odkládala. K paní doktorce se nebojím, má své pacienty a svou práci ráda, to je na péči hned poznat.

Paní zubařka je velice šikovná a precizní, zákrok provedla rychle a bezbolestně. Prostředí ordinace je příjemné a uklidňující. Neměnila bych, všem doporučuji.

Paní doktorka je velmi milá, nebála jsem se jí na cokoliv zeptat, všechno vysvětlí a profesionálně poradí. A hlavně s úsměvem a dobrou náladou. Všem, kdo hledají mladého a kvalitního zubaře či zubařku, mohu rozhodně doporučit paní doktorku Přibylovou.

Š

Moje zubní lékařka se mi odstěhovala a vzhledem k tomu, že byla velice šikovná, hledala jsem dlouho nějakou náhradu. Na doporučení známe jsem šla k paní doktorce Přibylové a rozhodně nelituji! Má úžasný a profesionální přístup, je velice milá a vše vysvětlí! Kdo hledá příjemné prostředí a perfektní péči, doporučuji paní doktorku Přibylovou.

Byla jsem u paní zubařky poprvé po návštěvách klasických ZUBAŘŮ PRAKTIKUJÍCÍCH CELÁ DESETILETÍ. Nebyla jsem s péčí, spíš nepéčí nespokojená a vyhledala novou krev. Byla jsem překvapená, kam stomatologie pokročila a jak se dá s pacientem jednat. Paní zubařka byla velice milá, všechno mi vysvětlila a prohlídka byla velice příjemná. Iva H.

• nemoci zubů
  • afty