Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Jsem u p.doktorky 22let a nikdy nebyl problém. Naopak spokojenost, má hodně klientů a někdy se čeká, ale to na tramvaj taky. Mám ji rád a jsem spokojený na 1000%. Fay

Ľ
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Paní doktorka umí být někdy rázná, ale rozhodně ne arogantní nebo povýšena, jak se zmiňují některé komentáře přede mnou. Dle mého je mimořádně pečlivá, nic nezanedbá a nepodcení, mám v ni důvěru i co se týče odbornosti, ví co dělá.

MUDr. Klichová se ke svým pacientům chová velmi arogantně, nevím, jak si může dovolit říct pacientům, aby si srovnali svoje lékařské zprávy?. Dle mého názoru je to práce lékaře. Čekací dobu ani nezmiňuji, jelikož, když jdete k této lékařce, tak si rezervujte raději 1-2hodiny, nečekejte že půjdete na řadu za 45 minut. Tuto lékařku bych nedoporučil nikomu ( ANI NEJVĚTŠÍMU NEPŘÍTELI). Sestra je vyškolená v aroganci od pí. Klichové patrně.

Já mám s paní doktorkou špatné zkušenosti celou dobu mě léčí na chřipku a pak mi druhý lékař řekne,že to neni chřipka ale mononukleoza takže ji jako doktorku neuznávám

U paní doktorky jsem byl jednou a stačilo mi to, čekání 4 hodiny v čekárně, držkatá sestra, paní doktorka otrávená, odborně asi jako medik...never ever!!!

C

K paní doktorce chodím 5 let a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Teď jsem se právě vrátila z vyšetření a jsem spokojená. Paní doktorka dokonce chvilkama vtípkovala a měla příjemný přístup. Vše si řádně prohlédla a prověřila, ověřila v dokumentaci a věci, které jsem chtěla po sestřičce jsem ani nemusela říkat a přinesla mi je automaticky. Jediná výtka je čekací lhůta v čekárně, ale to se nedá nic dělat, alespoň paní doktorka vezme objednané a neobjednaným se věnuje sestra a domluví s nimi termín.

Vekmi dobrá lékařka s vysokou odborností a dlouholetou praxí. Pokud je třeba pošle vás na laboratorní vyšetření, ke specialistovi nebo do nemocnice. Asi také pozná předstírané potíže nebo nebo hypochondrii ...

Za sebe musím prohlásit, že jsem s paní doktorkou spokojen, jsem u ní přes 10 let a i když jsem se nedávno dostal do vážných zdravotních potíží, podržela mě, pomohla, poradila ...

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Varování před touto lékařkou. Dle zkušenosti blízkého příbutného. Dokud po ní nic nechcete, je to v pohodě. Když má člověk nárok na invalidní důchod, nechce žádost pro PSSZ napsat, že je to zbytečné, i když má tento člověk relevantní zprávy od specialistů. Dále nepíše léky dle doporučení specialisty, i když má pro to všechny podklady. Je z hlediska dlouhodobé léčby NEBEZPEČNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S. Já jsem mírný člověk, ale z této zkušenosti je mi zle a proto píšu toto varování.

Tato paní doktorka je lékařka mojí maminky a musím říci,že jsme velmi spokojené.