Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Jsem u p.doktorky 22let a nikdy nebyl problém. Naopak spokojenost, má hodně klientů a někdy se čeká, ale to na tramvaj taky. Mám ji rád a jsem spokojený na 1000%. Fay

Ľ
Ověřený profil
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Paní doktorka umí být někdy rázná, ale rozhodně ne arogantní nebo povýšena, jak se zmiňují některé komentáře přede mnou. Dle mého je mimořádně pečlivá, nic nezanedbá a nepodcení, mám v ni důvěru i co se týče odbornosti, ví co dělá.

D
Ověřený profil

MUDr. Klichová se ke svým pacientům chová velmi arogantně, nevím, jak si může dovolit říct pacientům, aby si srovnali svoje lékařské zprávy?. Dle mého názoru je to práce lékaře. Čekací dobu ani nezmiňuji, jelikož, když jdete k této lékařce, tak si rezervujte raději 1-2hodiny, nečekejte že půjdete na řadu za 45 minut. Tuto lékařku bych nedoporučil nikomu ( ANI NEJVĚTŠÍMU NEPŘÍTELI). Sestra je vyškolená v aroganci od pí. Klichové patrně.


P
Ověřený profil

Já mám s paní doktorkou špatné zkušenosti celou dobu mě léčí na chřipku a pak mi druhý lékař řekne,že to neni chřipka ale mononukleoza takže ji jako doktorku neuznávám


B
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byl jednou a stačilo mi to, čekání 4 hodiny v čekárně, držkatá sestra, paní doktorka otrávená, odborně asi jako medik...never ever!!!


C
Ověřený profil

K paní doktorce chodím 5 let a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Teď jsem se právě vrátila z vyšetření a jsem spokojená. Paní doktorka dokonce chvilkama vtípkovala a měla příjemný přístup. Vše si řádně prohlédla a prověřila, ověřila v dokumentaci a věci, které jsem chtěla po sestřičce jsem ani nemusela říkat a přinesla mi je automaticky. Jediná výtka je čekací lhůta v čekárně, ale to se nedá nic dělat, alespoň paní doktorka vezme objednané a neobjednaným se věnuje sestra a domluví s nimi termín.


L
Ověřený profil

Vekmi dobrá lékařka s vysokou odborností a dlouholetou praxí. Pokud je třeba pošle vás na laboratorní vyšetření, ke specialistovi nebo do nemocnice. Asi také pozná předstírané potíže nebo nebo hypochondrii ...


M
Ověřený profil

Za sebe musím prohlásit, že jsem s paní doktorkou spokojen, jsem u ní přes 10 let a i když jsem se nedávno dostal do vážných zdravotních potíží, podržela mě, pomohla, poradila ...


T
Ověřený profil

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Varování před touto lékařkou. Dle zkušenosti blízkého příbutného. Dokud po ní nic nechcete, je to v pohodě. Když má člověk nárok na invalidní důchod, nechce žádost pro PSSZ napsat, že je to zbytečné, i když má tento člověk relevantní zprávy od specialistů. Dále nepíše léky dle doporučení specialisty, i když má pro to všechny podklady. Je z hlediska dlouhodobé léčby NEBEZPEČNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S. Já jsem mírný člověk, ale z této zkušenosti je mi zle a proto píšu toto varování.


O
Ověřený profil

Tato paní doktorka je lékařka mojí maminky a musím říci,že jsme velmi spokojené.


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání