Adresa

Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ľ
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Paní doktorka umí být někdy rázná, ale rozhodně ne arogantní nebo povýšena, jak se zmiňují některé komentáře přede mnou. Dle mého je mimořádně pečlivá, nic nezanedbá a nepodcení, mám v ni důvěru i co se týče odbornosti, ví co dělá.


D
Ověřeny pacient

MUDr. Klichová se ke svým pacientům chová velmi arogantně, nevím, jak si může dovolit říct pacientům, aby si srovnali svoje lékařské zprávy?. Dle mého názoru je to práce lékaře. Čekací dobu ani nezmiňuji, jelikož, když jdete k této lékařce, tak si rezervujte raději 1-2hodiny, nečekejte že půjdete na řadu za 45 minut. Tuto lékařku bych nedoporučil nikomu ( ANI NEJVĚTŠÍMU NEPŘÍTELI). Sestra je vyškolená v aroganci od pí. Klichové patrně.


P
Ověřeny pacient

Já mám s paní doktorkou špatné zkušenosti celou dobu mě léčí na chřipku a pak mi druhý lékař řekne,že to neni chřipka ale mononukleoza takže ji jako doktorku neuznávám


B
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byl jednou a stačilo mi to, čekání 4 hodiny v čekárně, držkatá sestra, paní doktorka otrávená, odborně asi jako medik...never ever!!!


C
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím 5 let a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Teď jsem se právě vrátila z vyšetření a jsem spokojená. Paní doktorka dokonce chvilkama vtípkovala a měla příjemný přístup. Vše si řádně prohlédla a prověřila, ověřila v dokumentaci a věci, které jsem chtěla po sestřičce jsem ani nemusela říkat a přinesla mi je automaticky. Jediná výtka je čekací lhůta v čekárně, ale to se nedá nic dělat, alespoň paní doktorka vezme objednané a neobjednaným se věnuje sestra a domluví s nimi termín.


L
Ověřeny pacient

Vekmi dobrá lékařka s vysokou odborností a dlouholetou praxí. Pokud je třeba pošle vás na laboratorní vyšetření, ke specialistovi nebo do nemocnice. Asi také pozná předstírané potíže nebo nebo hypochondrii ...


M
Ověřeny pacient

Za sebe musím prohlásit, že jsem s paní doktorkou spokojen, jsem u ní přes 10 let a i když jsem se nedávno dostal do vážných zdravotních potíží, podržela mě, pomohla, poradila ...


T
Ověřeny pacient

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Varování před touto lékařkou. Dle zkušenosti blízkého příbutného. Dokud po ní nic nechcete, je to v pohodě. Když má člověk nárok na invalidní důchod, nechce žádost pro PSSZ napsat, že je to zbytečné, i když má tento člověk relevantní zprávy od specialistů. Dále nepíše léky dle doporučení specialisty, i když má pro to všechny podklady. Je z hlediska dlouhodobé léčby NEBEZPEČNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S. Já jsem mírný člověk, ale z této zkušenosti je mi zle a proto píšu toto varování.


O
Ověřeny pacient

Tato paní doktorka je lékařka mojí maminky a musím říci,že jsme velmi spokojené.


Tak jak se na to tak dívám, sestry chování se nelíbí více lidem.

Já tedy proti paní doktorce nic nemám. Ale také nemám moc dobré zkušenosti. Pokud vím, po dvou letech se má chodit na preventivní prohlídku. Když jsem se ptala, proč mi neodebrala krev odpověď zněla, to není má povinnost. Koukala jsem na ní jako blázen a říkám koho jiného. A ona, že mi antikoncepci nepředepsala tak ať mi ji odebere gynekolog.

Když jsem tam přišla s nízkým tlakem (zkolabovala jsem v tramvaji) bylo mi řečeno at hodně piji a ať v MHD nepouštím sedat důchodce.

Když jsem potřebovala potvrzení do školy, čekala jsem na něj celé odpoledne. Nevím no... asi taky budu hledat někoho jiného.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti