Ordinace praktického lékaře
Kupeckého 17/576, Praha

MUDr. Hádlová je odborně velmi kompetentní, má lidský přístup a je pro mne prototypem lékaře na svém místě. Takových lékařů více!

Je to vynikající lékařka a vynikající člověk, neměnila bych.

Jsem velmi spokojen.

slovy se nedá popsat ..to se musí zažít

Jako doktorka si myslim, že je dobrá. Ovšem nepochopitelné čekání v čekárně kdy mate před sebou 5 lidi tak si můžete být jistí, že 2 a půl hodiny čekáni je jisté. A důvod ? Pokud ordynuje od 9 - 14 tak si kolem 12 dává 45 minut pauzu na obed s tím že sestřička vejde do čekárny a oznámí Vám to. Takze 5 lidi čeká 45 minut v čekárně. Po uplynutí této doby vyšetří 4 lidi behem 30 minut. Kdyby si aspon davali pauzu kdyz tam nikdo nečeká. I s emi stane ze prijdu do čekárny kde je plno a pani doktorka si da pauzu po 3 pacientovy 15 - 20 minut.

S PANÍ DOKTORKOU JANOU HÁDLOVOU JSEM VELMI SPOKOJEN

Je to ta nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla. Naopak kvůli ní jezdím dál, stojí mi to za to. Její péče je komplexní.

Od paní doktorky jsem odešla, stěhovala jsem se, ale i jinak bych hledala někoho jiného. Nemluvě o čekání, které bylo vždy dlouhé, péče není odpovídající. Nedoporučuji.