Chodím k němu již řadu let. Bohužel, posledních několik let se mě zdá, že lékařská péče v jeho podání velmi ztrácí na kvalitě. Prakticky všechny preventivní vyšetření/očkování atd. si musím hlídat sám, po připomenutí pouze vyhledá v kartě kdy bylo poslední vyšetření/očkování a až teprve potom konná. Zároveň jsem měl v posledních letech opakovaně dojem, že chybně diagnostikoval nějaký problém (běžná viróza, angína atd.) a poslal mě domů se pouze vyležet, bez jakékoliv medikace. Řídil jsem se jeho pokyny a opakovaně se ukázalo, že bez medikace to vyřešit nelze a nakonec jsem dostal prášky. Pouze místo 10. dnů, jsem byl nemocný 30. dnů a stejně dostal prášky. Uvažuji o změně....

Jsem jeho pacientem 20 let. Dříve býval opravdu dobrý lékař a kapacita, ale poslední dobou asi stárne. Problémy pacienta tak trošku bagatelizuje. Nemá snahu problémy řešit a pacienta odbude pouze práškama aniž by se snažil zjistit podstatu problému ( tedy aniž by pacienta poslal na vyšetření ). V současné době uvažuji o změně lékaře.

Pan doktor mi v tehotenstvi nelecil zanet mocovych cest, jeste ze jsem sla ke gynekologovi, jinak bych asi dopadla spatne. Manzel zase vykladal, ze ma pocit, ze se na nej pan doktor kouka jako na simulanta. Lekare uz menime..

Pan doktor je velice pečlivý a vždy ochotný naslouchat pacientům,navštěvuji jej delší dobu,a vžy mi poradil a pomohl,jsem rád, že existuje,sestra je super..Znamenáček Petr

Ochotný a vstřícný k lidem

K panu doktoru Slámovi chodím již 14 let a nemám jedinou výtku k němu ani k jeho sestřičce, která jen doplňuje všechna kladná hodnocení na jeho ordinaci.
Pavel C.

Souhlasím se všemi kladnými názory.Pan doktor je ochotný,vstřícný,nic nezanedba,prostě stará škola.

Se všemi kladnými názory souhlasím.Pan doktor je vstřícný ochotný,prostě stará škola.

Jsem na těchto stránkách náhodou a mužů potvrdit kladné reakce na p.doktora Slámu.CHODÍM K němu 22 roku,jsem už v penzi,ale jeho solidnost,snaha pomocí a vždy dobrá nálada,je mnohdy lepší,než polykat haldu prášků.

Pan doktor ví,jak s kým jednat,má úroveň,zkušenosti a...... a to je oč tu běží.