Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Paní doktorku jsem před rokem navštívila jako zastupující lékařku a byla jsem velmi spokojená. Milý přístup a velmi pečlivé vyšetření.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Dobrý den ráda bych sdílela své pocity z návštěvy/nenávštevy paní doktorky. Má paní doktroka byla nemocná a na dveřích měla napsaná 2 jména doktorek které ji zastupují. Jedno z nich bylo právě paní doktorky, tak jsem šla do čekárny a čekala hodinu a čtvrt což vzhledem k tomu kolik tam bylo lidí bylo pochopitelné. Přišla jsem, aby mne paní doktorka vyšetřila, protože jsem se posledních pár dní necítila vůbec dobře +jsem měla vyřvaný hlas a potřebovala omluvenku do školy. Když jsem k  paní doktorce přišla,sdělila jsem že jsem od paní doktorky Polcarove a že potřebuji potvrzení do školy že jsem nemocná. Paní doktorka okamžitě na mně spustila že paní doktorku Polcarovou dnes nezastupuje a jestli můžu mluvit víc na hlas a co mi je. Tak jsem paní doktorce řekla že nevím co mi je, proto jsem tady a že mám jen vyrvane hlasivky. Paní doktorka řekla že mám mít respirator a že na mně nemá čas a zabouchla dveře přímo před nosem.

Velmi nepříjemná, neprofesionální přístup. Pokud paní doktorka neumí mluvit s pacienty normálně,možná bych přemýšlela na jejím místě o změně povolání.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Opravdu tragické. U paní doktorky se mi ztratila moje stará karta se všemi operacemi a prodělanými nemocemi, proto mi musela zakládat novou. Při tomto byla paní doktorka dost nepříjemná, že tím údajně JÁ zdržuji další pacienty v čekárně. Po třech letech pak odněkud "vyplavala" na povrch i moje stará, dříve ztracená, karta. Ovšem za ty tři roky její ztráty přibyly do této karty nějaké nemoci. Jak to dopadlo? Registrovala jsem se raději u jiné obvodní lékařky.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Ve všech ohledech je paní doktorka skvělá, profesionální ale zároveň i lidsky přístup, nenapadá mě nic, co bych mohl vytknout za ty roky, co k ní chodím!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. studentská praxe

Jako student medicíny jsem u paní doktorky strávil týdenní praxi, tudíž jsem zažil desítky vyšetření. Paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Zde uvedené negativní recenze je nutné brát s velkou rezervou.

paní doktorku Guičovou mohu jedině doporučit.Byla velmi milá a ochotná.Protože je mi po většině ATB špatně,dala si práci s jejich výběr. a vybrala mi vhodné.A na neutichající záchvaty suchého kašle mi také lék od ní hned zabral...takže mi moc pomohla,abych se dala rychle dohromady a tímto bych jí chtěla dodatečně poděkovat... Milada V.

Bohuzel musím souhlasit s negativnimi nazory. S pani doktorkou jsem se setkal jen dvakrat. Poprve jsem potreboval pouze potvrzeni pro zamestnavatele (takze jen vypis z karty a razitko - snad nic sloziteho), pani doktorka byla mila, vcelku ochotna, chtela me mit rychle z krku... Byl jsem rychle pryc, coz jsem v tu chvili uvital. Ovsem vypis z me karty byl neuplny!!! Chybely na nem operace, prodelane nemoci z detstvi, zato mi nektere nemoci, s kterymi jsem se nikdy nelecil ve vypisu pribyly. Jak je to mozne jsem nezkoumal - zrejme neporadek v kartach pacientu??? Kdyz jsem sel tuto vec k pani doktorce "reklamovat", byl jsem velice nemile odbyt jak pani doktorkou, tak sestrou, ktera ji jen tupe prikyvovala a ani jedna nedokazala tuto situaci vysvetlit.

Pani doktorka nebyla schopna uznat svuj omyl a nebyla ani ochotna sjednat napravu! Jeji chovani bylo velmi neprijemne a neadekvatni vzhledem ke vznikle situaci. Obvodniho lekare jsem zmenil a ted jsem spokojen.

Arogantní, nepříjemná, nekomunikativní a navíc neznalá svého oboru.
Na pacienty v ordinaci hystericky řve a sestřička jen přikyvuje a chování paní doktorky tak schvaluje. Nevyjde vám vstříc a ještě opakuje, že ona je lékařka a ví všechno nejlépe (o to, jak se momentálně cítíte). Několikrát se nám v rodině stalo, že předepsala člověku léky, jejichž užívání se vzájemně kontraindikovalo - čtěte proto raději příbalové letáky. Pokud ji na její chybu upozorníte, vykrucuje se, že si ničeho nevšimla a ani se neomluví.

Sem už nikdy více!!! Otřesný přístup, odcházím jinam!

S paní doktorkou Guičovou jsem velmi spokojená, čekácí doba v čekárně je sice dlouhá, ale nic z čeho bych se měla hroutit. Její údajnou arogantnost jsem nikdy nezažila, právě naopak...ke mě se paní doktorka chová velice slušně a mile, vždy s úsměvem. Co se týká odbornosti, tak nemám také žádnou výtku - nic zbytečně nedramatizuje a kolikrát mi doporučí něco, co je pro mne naprostá novinka a vždy to funguje. K paní doktorce se nahlásil i můj přítel a je s ní také velmi spokojen.

Bohužel musím souhlasit, opravdu velice špatné chování i péče.