Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kytlická 779, Praha
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Velmi neodborné vyšetření, neochotný přístup. I při nedoléčené nemoci kdy neprovedla ani žádné potřebné vyšetření mě uschopnila. Pokud chcete doktorku která vás má opravdu vyléčit tak rozhodně ne paní doktorku Semotánovou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice milá. Proč by taky nebyla, když má spoustu volného času a současně dost peněz z registrovaných pacientů, kteří ji neotravují.Patřím k mladé generaci a chodím si k ní víceméně pouze vyzvednout kartu pacienta pro lékaře od zaměstnavatele, který je podobný holič jako paní doktorka.Co je dobré čekárna je většinou úplně prázdná, ale to o lecčems také svědčí.Jsem ráda, že ji jinak nepotřebuji.Naposledy jsem jí jen nadiktovala, co chci předepsat, a to se se mnou ani neobtěžovala resp. ani mě sestřička nevpustila do ordinace a odbavila mezi dveřmi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nechodím k paní doktorce často, ale jsem spokojená. Paní doktorka i její dcera-doktorka Boučková se ke mě vždy chovaly s citlivým přístupem, jsou klidné a milé. Bydlí nyní daleko, ale nechci paní doktorku změnit.

Hodnocení paní doktorky Semotámové z 2010-06-05 09:34:30 velice výstižně shrnuje její špatný přístup k pacientům (ženám). Rovněž její dcera MUDr. Boučková, která je jednou z trojice v ordinaci působících doktorů, je rovněž neochotná, s neprofesionálním přístupem k pacientům. Střídání lékařů nepřispívá k pořádku v záznamech kart pacientů což( zejména pro silnou skupinu seniorů registrovaných zde ) není dobré.

Doporučuji chodit do ordinace pouze ve čtvrtek,kdy je tam pan doktor,který je z celé trojice podle mně největší odborník.Klobouk před ním dolů.

Pani doktorka je moc příjemná a ochotná, má velice klidné vystupování což na pacienta působí velice dobře, žádný chaos v ordinaci. Vyslechne v klidu pacienta má velice příjemnou sestřičku. K pani doktorce chodím již celá léta co působí na v této ordinaci a mohu pět jen samou chválu.

B

Paní doktorka má k pacientům velmi příjemný a kvalifikovaný přístup. Neobjevují se u ní žádné známky t.zv.lékařské nadřazenosti. S pacientem velmi ochotně probere jeho problémy.Je kouzelné že je také hezky usměvavá. A to podobné se dá říci i o její současné sestřičce.

Jsem s paní doktorkou velice spokojená.

M
Ověřeny pacient

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti