Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Nejlepší paní doktorka kterou znám. Vřelé díky o péči o moje rodiče vždy vyšla vstříc když jsem pro své rodiče potřebovala konzultaci radu apod. Kéž by byli všichni lékaři tak pečlivý a slušní jako je Mudr Černá. Děkuji vám za paní kryslovou a pana krysla

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Po 30 letech jsem musela změnit lékaře, líp už bych si vybrat nemohla. Empatická, trpělivá, lidská i sestřička. Díky za vás.

Výborná paní doktorka. Začala jsem k ní chodit z důvodu předoperačního vyšetření a už bych neměnila . Má pochopení je vstřícná a vše vám vysvětlí . Doba v čekárně je sice obvykle jednu až dvě hodiny ale paní doktorka za to stojí. Byla jsem v době její dovolené nucena jít vedle k paní doktorce Kolářové a přístup se nedá vůbec srovnávat.

Chodíme k paní Dr. oba, fakt, že se tam dlouho čeká je právě důkazem kvality. Jsou doktoři, kteří fronty nemají, sotva stačíte pozdravit a jste venku. Tady ne. Dočkáte se kvalitního vyšetření, příp. odeslání k odbornému vyšetření. Pochopitelně, nikdo není neomylný, každý se někdy splete, některé příznaky vyhodnotí jako jiné podobné, ale myslíme, že zde je to zanedbatelné %.

Měla jsem brnění poloviny těla a žádala doktorku, aby mě poslala na vyšetření. Poslala mě na něj, až když jsem k ní přišla potřetí, v nemocnici si sestry šeptaly, že už jsem tady další od týhle doktorky.
Nehledě na to, že tam vždycky čekám minimálně hodinu, i když je v čekárně přede mnou pouze jeden člověk.

Příšerné čekací doby - neodůvodněné, stále telefonuje.Pokud chcete jen recept, musíte předem zavolat a ne každý na to má finance, důchodci počítají každou korunu. Paní doktorka je milá, ale vůbec nevyšetřuje - rovnou píše recepty, nebo odesílá na další vyšetření. Vůbec nedělá preventivní prohlídky, pokud si o to nezažádáte (i když tam pravidelně chodíte např. kvůli lékům)a nedělá je kompletní !!!!

Kdyby se známkovalo, jaZko ve škole, tak jednička s hvězdičkou.

Prostě nejlepší paní doktorka i její sestřička. Jednání obou velice vstřícné, moc mně pomohly. I když k paní doktorce jezdím přes celou Prahu, neměnila bych.

První doktorka, která po letech pochopila, že dýchat NENÍ luxus, ale holá nezbytnost. Ještě jednou jí díky.

Musím 100% souhlasit s předchozími kladnými hodnoceními. Paní doktorka je velmi empatická a trpělivá, rozhodně s diagnózou nespěchá a v případě nutnosti nastupují odborná vyšetření. S tím souvisí delší čekací lhůty (s odborností to naopak nesouvisí vůbec), ale já osobně si rád počkám s vědomím, že stejně pečlivá péče jako pacientům přede mnou bude věnována i mě :-) S mým předchozím lékařem se to vůbec nedá srovnávat. Mohu jen doporučit.