Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (31)

Obecné skóre

  J
  Lékař: MUDr. Květoslava Štaifová Jiný

  Paní doktorka je velmi hodná, velmi pečlivá, vše vysvětlí, poradí, necpe vám léky pokud to není nezbytně nutné. Čekání je dlouhé, ale 100% se vyplatí.

  Lékař: MUDr. Květoslava Štaifová Jiný

  Pani doktorka je vyborna, pecliva, na nic neceka. Na oplatku si ale vy chvilu pockate v cakarni :).

  M
  Lékař: MUDr. Olga Chromá Jiný

  Paní doktorka je velice milá a ochotná a odbornice ve svém oboru. Mohu jen doporučit.
  Marunová Jana

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Drahoslava Petříková Jiný

  Na dotaz, zda jsem u paní doktorky registrovaný, radí, že se mám obrátit na místo svého bydliště, přitom praktickou doktorku z polikliniky Stamicova mám dodnes - protože jsem tam bydlel blízko na kolejích při studiu a praktická doktorka s tím problémy nemá - z paní oční doktorky empatie jenom stříká. Mám pocit, že už při snaze se k ní registrovat před pár lety byla podobně empatická - ať svoji práci nedělá, když ji to nebaví... toto není člověk na svém místě...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Lékař: MUDr. Olga Chromá Jiný

  Výborná paní doktorka, má milý přístup, k dětem obzvlášte, vyšetření nejsou bolestivá, vždy vše vysvětlí, navíc má prima sestřičku, po vyšetření nabídne dětem i sladkou odměnu :-). Chodíme k ní už přes 15 let a pořád jsme spokojení!

  K
  Lékař: MUDr. Riad Sabra Jiný

  Trochu si myslím , že si pan doktor vybírá pacienty . Nejdříve mi bylo sděleno , že bere jen akutní případy jinak má volno až za 6 měsíců , po té co se dozvěděl , že mi jde o život , řekl že nebere a když tak za půl roku . Jsem pacientem pana Sabry již 30 let a toto mě velmi znepokojilo a proto nedoporučuji ! Sestry porušují GDPR a chtějí po Vás informace jako by byly lékařky . Neochota pomoc .

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  T
  Ověřený profil
  Lékař: Irena Frantová Jiný

  Jsme u paní doktorky nově a zatím jsem nadšená. Je milá, pečlivá a i když je plná čekárně, tak podrobně vysvětlí všechno potřebné.

  E
  Ověřený profil
  Lékař: Irena Frantová Jiný

  Milá a pečlivá doktorka.Zastane všeobecnou praxi s ostatním pošle k specialistovi. Je možné s ní telefonicky konzultovat a případně telefonicky objednat, aby jste si vyhnuli dlouhému čekání.

  A
  Lékař: MUDr. Olga Chromá Jiný

  Paní doktorka nás bez objednání vzala po telefonické domluvě ihned s kontrolou malého syna po zánětu středního ucha, již několikrát. Vždy se k synovi chová velmi hezky jako ona, tak její sestra a je to první ORL, kam se syn nebojí. Doporučuji!

  M
  Lékař: MUDr. Helena Černá Jiný

  Nejlepší paní doktorka kterou znám. Vřelé díky o péči o moje rodiče vždy vyšla vstříc když jsem pro své rodiče potřebovala konzultaci radu apod. Kéž by byli všichni lékaři tak pečlivý a slušní jako je Mudr Černá. Děkuji vám za paní kryslovou a pana krysla

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Stamicova 21/1968,, Praha 162 00 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání