Poliklinika DAM s.r.o.

Stamicova 21/1968,

162 00, Praha, hl. město Praha

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Jana Horníčková

• K

Asi nejlepší stomatoložka, co znám. Jen s odsávačkou v koutku úst se tu těžko konverzuje.

• V

Ano vřele doporučuji,profesionální přístup a velmi příjemné vystupování

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Miroslava Benhartová

Zubař, MUDr.

• K paní doktorce chodím již několik let a nemohu si stěžovat. Má profesionální přístup a je velmi milá a ochotná.

• Paní doktorka, je velice příjemná, ale co se týče pečlivosti a výkonů-nedoporučuji. Paní doktorka mi léčila dva zuby a mohu říci že po dvou letech mám šílené potíže. Zuby mi vůbec nevyléčila ba naopak a ted musím na operaci v celkové narkoze a hrozí mi dvěmi implantáty pokud zákrok nebude úspěšný.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Eva Binderová

Zubař, MUDr.

• Naprosto skvělá paní zubařka, se sestřičkou Zikmundovou tvoří báječný tým,

• Skvělá trpělivá zubařka. Nesmírně pečlivá. Zákroky ji bolí víc než pacienta.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Dana Kalíšková

Internista, Diabetolog, MUDr.

• N

Paní doktorka vč.sestry má velice příjemné vystupování,ale to je vše.Podstatné problemy moc neřeší.Chybí jí individuální přístup k pacientovy.Kdyby se více zajímala o problémy pacienta, určitě by se předešlo včas pozdním komplikacím.Je to smutné,ale jsem jedním z nich.

• Margita Budová

Praktický Lékař, MUDr.

• R

Pacientem paní doktorky jsem řadu let a protože jsem již v pokročilém věku navštěvuji jí dosti často.S přístupem jejím i její sestřičky jsem velmi spokojen.Podle mého soudu má velmi dobrou úroveň znalostí v medicinském oboru,která přesahuje oblast praktického lékaře.Nikdy jsem nezažil ani sebemenší náznak nezájmu o problémy pacienta,ba naopak příkladný zájem.Pacientovi se věnuje a vysvětlí přístupně pro laika méžné důvody obtíží i podrobný způsob léčby.Jak paní doktorka tak i sestřička si zaslouží z mé strany jen úctu a poděkování.

• J

Absolutně nejistá ve stanovení diagnózy. I přesto že si nebyla jistá, neposlala mě ke specialistovi, ale léčila mě přípravkem, který je volně prodejný bez předpisu. Neodebrala žádné vzorky tkáně na rozbor. Zanedbala tak akutní zánět, který je nutné léčit antibiotiky. Absolutně nedoporučuji, odnesu si kartu a přecházím k jinému praktickému lékaři. Mimochodem, špatnou zkušenost s touto lékařkou měl i zbytek mé rodiny, naštěstí už všichni také přešli k jiným lékařům.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jiří Firla

Neurolog, MUDr.

• J

Komplexní, k pacientovi velice vnímavý přístup a příjemná komunikace. Zkušený a stále si doplňující vzdělání lékař, který precizně odhalí příčiny potíží. Navrhne uvážený postup léčby. Vystupuje slušně a s pokorou. Jsem naprosto spokojen, že takoví lékaři ještě jsou.

• Výborný lékař . Nemá chybu.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Hana Vondrášková

Otorinolaryngolog, MUDr.

• R

Senzační paní Doktorka a milý člověk !!! Bohužel už neordinuje a užívá si odpočinku !

• Špičkový lékař, úžasný člověk:)
      Jen velmi málo takových lidí člověk v životě potká.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Tamara Voldřichová

Pediatr, MUDr.

• K

dnes jsem byla zaregistrovat syna a nejsem si uplne jista,jestli to nebyla chyba....čekarna strasna a ta sestra je uplne mimo...pani doktorka byla přijemna,ale jeji staři me trochu odrazuje..tak uvidim,jak dloho tam vydrzime.

• Paní doktorka je velmi příjemná, ale už se na ní podepisuje vyšší věk a tím přicházejí i různá nedorozumění.Jako novopečené mamince mi vadí neinformovanost z její strany např.o charakteristice vakcín, důvodu podání(u nepovinných vakcín)a ceně. Např. Co bylo očkování prevenarem(u ní stálo přes 2000,-Kč, a při předepsání na recept a po aplikaci něco okolo 1600,-Kč.)Proto dávám negativní hodnocení.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Květoslava Štaifová

Urolog, MUDr.

• C

Paní doktorka Štaifová zkratka není dobra volba, pokud nechcete riskovat zdraví.

• B

Paní doktorka je jedním slovem prostě skvělá! Pečlivá, lidská, vždycky ochotná vyslechnout všechny vaše problémy, i když čekání v čekárně 3 hodiny je opravdu pro silné nervy, stojí to za to a na tuhle Paní doktorku si vždycky ráda počkám! Díky moc za všechno!!!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Věra Pudláková

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Chodím k paní doktorce s 85 letou maminkou. Vždy velmi empatická , odborně na výši. Pečlivá a svědomitá. Co víc si lze od praktik.lékaře přáti ? Děkuji Jeniš Vl.

• Š

Souhlasím se všemi přede mnou.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře