Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika DAM s.r.o.
Stamicova 21/1968,, Praha 162 00
Poliklinika DAM s.r.o. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (38)

MUDr. Lenka Horáčková Jiný

Paní doktorka je skvělá, ale sestra se má v přístupu k pacientovi ještě hodně co učit.

MUDr. Eva Kolářová Jiný

Dnešní velmi nepříjemná komunikace se sestrou paní doktorky mě motivovala k napsání této recenze. Předem podotýkám, že nejsem pacientem této paní doktorky. Přišla jsem s otokem a akutní bolestí hned ráno, bohužel moje lékařka byla na dovolené a zástup byl stanoven až na odpoledne. Sestra se vůbec nezajímala o můj stav a upozornila mě, že pracovní doba začíná až za pět minut. Aby se mě co nejdříve zbavila, odeslala mě na chirurgii. Tam se velmi podivili, jelikož nešlo o úraz, což jsem jí sdělila, ale zřejmě vůbec neposlouchala. Když jsem se dobelhala zpět do patra, naštěstí se mě velmi empaticky ujala sestra od jiné lékařky, kde se mi dostalo profesionální pomoci. Je tedy rozhodně co zlepšovat. Opravdu málokdo chodí k lékaři, aniž by skutečně potřeboval pomoc.

MUDr. Helena Černá Jiný

Když jsem dnes ráno dorazila do ordinace s akutní bolestí v noze, zjistila jsem, že moje lékařka má dovolenou a zástup je k dispozici až odpoledne cca za 4,5 hodiny : ). Jako jediná zareagovala sestra právě od paní doktorky Černé. Empatický přístup obou a rychlá reakce byla velmi příjemná zkušenost. Paní doktorka mě vyšetřila, všechno vysvětlila, předepsala léky a pro jistotu poslala na odběry krve. Mohu jen poděkovat a doporučit.

MUDr. Jiří Kocián Jiný

Po roce trápení s patní ostruhou, pan doktor Kocián pomohl,docházelo jsem nejdříve do Voj.nemocnice kde byl přístup, ne podle mých představ a ani nepomohl,po návštěvě zde a po 4 měsících chodím a bez bolesti,vše jak má být,sestřička i pan doktor úžasní, jejich přístup k pacientovi profesionální, což nemohu říci o Vojenské nemocnici,....tím posílám ještě dodatečně díky za vše....

Irena Frantová Jiný

vynikající kvalifikovaný a pečlivý lékař. Vždy pomůže a poradí

MUDr. Riad Sabra Jiný

Velmi příjemný doktor a taky sestra! Měla jsem akutní případ a i dokonce nechtěli mi vzít v nemocnici s doporučením od praktického lékaře. Šla jsem rovnou osobně do ordinace a milá sestra přijala mě. Takže jen doporučuji! Pan doktor je velmi šikovný!

MUDr. Petr Prokeš Jiný

Stále žiji pane doktore, z Vaší léčby. Děkuji za všechno

MUDr. Květoslava Štaifová Jiný

Paní doktorka je velmi hodná, velmi pečlivá, vše vysvětlí, poradí, necpe vám léky pokud to není nezbytně nutné. Čekání je dlouhé, ale 100% se vyplatí.

MUDr. Květoslava Štaifová Jiný

Pani doktorka je vyborna, pecliva, na nic neceka. Na oplatku si ale vy chvilu pockate v cakarni :).

MUDr. Olga Chromá Jiný

Paní doktorka je velice milá a ochotná a odbornice ve svém oboru. Mohu jen doporučit.
    Marunová Jana