O nás

Ordinace

Poliklinika DAM s.r.o.

Stamicova 21/1968,

162 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Lékař: MUDr. Juraj Hojovec Jiný

  Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem šťastná, že mě převzal do péče. Je velmi laskavý a příjemný a zrovna tak i sestřička. První ošetření mám za sebou a další návštěva bude asi za 10 dní, což je úžasný termín. Takže shrnuto - velká spokojenost.


  L
  Lékař: MUDr. Květoslava Štaifová Jiný

  Paní doktorka je velmi pečlivá lidská odborně velmi zdatná. Přes 10 let byl pacientem muj 97 lety otec. Je ochotná k pacientům v pokročilém věku zajet i do domácnosti. Za celou dobu byla příkladem profesionální lidské lékařky odborně erudovaná.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Tomáš Applt Jiný

  K panu doktoru Appltovi nemam jedinou vytku, je to profesional se snahou lecit priciny problemu, nikoliv pouze jeho dusledky. Co je ale otresne jsou sestricky v ordinaci. Dovolat se jim pravidelne trva cca 14dni a pokud uz to nekdo zvedne, tak se slovy: "Ano, moment" a po 15min stravenych cekanim na telefonu to sestricka polozi. Takto se ordinace opravdu ridit neda(!)


  J
  Lékař: MUDr. Riad Sabra Jiný

  Pan doktor mi svojí "léčbou" akutně zvětšené prostaty tak rozhodil zdraví, že jsem se pak cca 3/4 roku dával do kupy s pomocí jiného urologa. Bez odběru vzorků na zjištění co akutní problém s prostatou způsobilo mi nasadil silná antibiotika. Když Atb zabrala jen částečně, začal teprve realizovat odběry, kterými ale již přirozeně nic nezjistil. Následně prohlásil že když v analýzách nevyšel žádný patogen tak není co léčit a s bolavou a zvětšenou prostatou mě poslal domů.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jindřiška Rajnišová Jiný

  s paní doktorkou mám za ta léta co k ní docházím jenom ty nejlepší zkušenosti. Malý problém je pro mne její přestěhování ordinace.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: Irena Frantová

  Paní je doktorka je velmi milá, ale tím to hasne. Pokud chcete s čímkoliv poradit (např. očkování, seborea), neporadí. Jako lékařce jí nejde věřit. Jako bonus má dost nepříjemnou sestřičku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Olga Chromá

  Přišli jsme nejdřív za obvoďačkou a ta nás poslala za pí. Chromou. Přišli jsme tak v 15:20 a začala nám říkat, z už končí i když má otevírací dobu do 16:00. Říkala, že nás nemá kam posadit jedině na koště, protože už má vytřenou podlahu a nemá sestru.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Olga Chromá

  Vážený pane,
  nejsem prodavačka v kantýně, abyste kontroloval moji ordinační dobu a doporučuji Vám, abyste moji ordinaci z Vaší přízně vynechal. Přeji Vám hodně zdraví . O.Chromá


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Riad Sabra potíže s prostatou

  Po všech stránkách vynikající urolog. Příjemný při vyšetření. Zachránil mě od operace, o které tvrdili jiní, že je naprosto nezbytná. Můj stav se zlepšil a potíže úplně zmizely. Přesto jsem zván na pravidelné kontroly. Vždy se na ně těším. Pan doktor je velmi vzdělaný se širokým obzorem; nejen jako lékař.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jindřiška Rajnišová

  Paní doktorka mi už léta pomáhá s léčbou problému, se kterým si ostatní dermatologové nevěděli rady. Vážím si jí jak po odborné stránce a zároveň je mi blízká i lidsky. O jejich kvalitách svědčí i neustále plná čekárna.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. František Sláma

  Pan Doktor mi moc pomohl, správně diagnostikoval, správně léčil, po týdnu už zase hýbu nohou. Co je však důležité - vzal mě bez zdlouhavého objednávání, oceníte při akutní bolesti. Milý, příjemný, ochotný. Děkuji. Anička.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu