Dbejte o své zdraví

Stamicova 21/1968,

162 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Riad Sabra Jiný

Trochu si myslím , že si pan doktor vybírá pacienty . Nejdříve mi bylo sděleno , že bere jen akutní případy jinak má volno až za 6 měsíců , po té co se dozvěděl , že mi jde o život , řekl že nebere a když tak za půl roku . Jsem pacientem pana Sabry již 30 let a toto mě velmi znepokojilo a proto nedoporučuji ! Sestry porušují GDPR a chtějí po Vás informace jako by byly lékařky . Neochota pomoc .

Lékař: Irena Frantová Jiný

Jsme u paní doktorky nově a zatím jsem nadšená. Je milá, pečlivá a i když je plná čekárně, tak podrobně vysvětlí všechno potřebné.

Lékař: Irena Frantová Jiný

Milá a pečlivá doktorka.Zastane všeobecnou praxi s ostatním pošle k specialistovi. Je možné s ní telefonicky konzultovat a případně telefonicky objednat, aby jste si vyhnuli dlouhému čekání.

Lékař: MUDr. Olga Chromá Jiný

Paní doktorka nás bez objednání vzala po telefonické domluvě ihned s kontrolou malého syna po zánětu středního ucha, již několikrát. Vždy se k synovi chová velmi hezky jako ona, tak její sestra a je to první ORL, kam se syn nebojí. Doporučuji!

Lékař: MUDr. Helena Černá Jiný

Nejlepší paní doktorka kterou znám. Vřelé díky o péči o moje rodiče vždy vyšla vstříc když jsem pro své rodiče potřebovala konzultaci radu apod. Kéž by byli všichni lékaři tak pečlivý a slušní jako je Mudr Černá. Děkuji vám za paní kryslovou a pana krysla

Lékař: Irena Frantová Jiný

Paní doktorka je milá a sympatická. Rychlá diagnostika, výborná domluva. Prostředí ordinace příjemné.

Lékař: MUDr. Helena Černá Jiný

Po 30 letech jsem musela změnit lékaře, líp už bych si vybrat nemohla. Empatická, trpělivá, lidská i sestřička. Díky za vás.

Lékař: MUDr. Juraj Hojovec Jiný

Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem šťastná, že mě převzal do péče. Je velmi laskavý a příjemný a zrovna tak i sestřička. První ošetření mám za sebou a další návštěva bude asi za 10 dní, což je úžasný termín. Takže shrnuto - velká spokojenost.

Lékař: MUDr. Květoslava Štaifová Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá lidská odborně velmi zdatná. Přes 10 let byl pacientem muj 97 lety otec. Je ochotná k pacientům v pokročilém věku zajet i do domácnosti. Za celou dobu byla příkladem profesionální lidské lékařky odborně erudovaná.

Lékař: MUDr. Tomáš Applt Jiný

K panu doktoru Appltovi nemam jedinou vytku, je to profesional se snahou lecit priciny problemu, nikoliv pouze jeho dusledky. Co je ale otresne jsou sestricky v ordinaci. Dovolat se jim pravidelne trva cca 14dni a pokud uz to nekdo zvedne, tak se slovy: "Ano, moment" a po 15min stravenych cekanim na telefonu to sestricka polozi. Takto se ordinace opravdu ridit neda(!)