Gabriela Valtrová, praktický lékař Praha

MUDr. Gabriela Valtrová

Praktický lékař

12 názorů

Uložit


Adresa

Bělohorská 74, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
12 názorů

K
Ověřeny pacient

Vynikající paní doktorka - má široký medicínský rozhled a bohaté zkušenosti. Je velmi komunikativní a vstřícná, vřele doporučuji.


T
Ověřeny pacient

paní doktorku nikomu nedoporučuji. Ordinuje od počítače, pacienta ani pořádně nevyslechne, nevyšetří a ani neposílá ke specialistovi. Manželce, která měla neurologický problém odmítla napsat doporučení a předepsala léky, které se nesmí užívat při kojení. Vtipné je, že manželka byla v ordinaci i s miminkem a ještě se ujišťovala, zda tyto léky užívat lze. Naštěstí v lékárně měly rozum. narozdíl od paní doktorky.


Vynikající lekář


Ověřeny pacient

S paní doktorkou i sestrou jsem spokojen a proto na Bělohorskou dojíždím přes celou Prahu.


Příjemná paní doktorka.


Ověřeny pacient

Pani Valterovou opravdu nikomu nedoporučuji. Jak již bylo napsáno léčí pouze od počítače. Chodila jsem k ní s dýchacími problémy. Vše svedla na jakousi alergii, poslala mne na vyšetření, předepsala antibiotika a napsala neschopenku na 14 dní. Aby se mi podívala do krku, nebo si mě alespoň poslechla jí ani nenapadlo. Pouze (až na moje požádání) mi změřila tlak. Měla jsem 177, paní "doktorka" nic neřekla, něco si zapsala do počítače napala další ant. a zase mě nechala doma. Později vyšlo najevo, že jsem vlastně měla zápal plic. Paní Valtrová mě ovšem léčila ant. na alergii, takže následky mám dodnes (je to přes půl roku).
Paní Valtrovou bych jako doktorku nedoporučila ani svému nepříteli.


K paní doktorce jsem šla s bolestí v krku - ani polykat jsem nemohla. Bylo mi doporučeno, ať si koupím nějaké pastilky na cucání, že to nic není (ani výtěr mi neudělala)....V tom samém týdnu jsem měla jít na alergologické testy, když doktor viděl můj krk, okamžitě mi dělal výtěr a předepisoval ATB - měla jsem spálovou angínu.....


I
Ověřeny pacient

Plně souhlasím s názorem Jany-paní doktorka ordinuje pouze od počítače,tak jsem úspěšně přechodila virovou chřipku,na kterou mi nasadila ATB,které ovšem nepomohly,i když jsem popsala pro chřipku klasické příznaky-dlouhodobá únava,bolest kloubů,teploty(pí.doktorka se ani neobtěžovala podívat se do krku nebo odebrat krev na CRP-třeba aby zjistila,že ATB jsou zbytečné)-nekonečných 14dní už bez teplot,při kterých jsem chodila do práce,stačilo se vyležet.Byla bych asi hodně překvapená,pokud bych měla zdr.problémy a pí.doktorka vstala od počítače s tím,že mne prohlédne.Když mne trápí nějaký zdr.problém,raději se pí.doktorce vyhýbám a jdu přímo k danému specialistovi nebo přes známé lékaře.A hledám jiného....


J

pracovni dobu dodrzuje jen sestra, jednou zakaslete a dostanete antibiotika,nevim jak jine pacienty, ale me resila od pocitace. skoncila jsem v nemocnici pote, co mi na bolest bricha a prujem dala prasky na zaludecni vredy......mela jsem salmonelu.


J

Povrchní, nedodržuje pracovní dobu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti