Praktický lékař pro dospělé
Bělohorská 74, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Valtrová je velmi neprofesionální a neslušná. Ordinační hodiny nedodržuje. Ordinace a čekárna jsou špinavé. Při vypracování posudku o bolestném mi jej pojišťovna vrátila 4x, protože paní doktorka nebyla schopna vyplnit správně. Při nové žádosti o doplnění posudku mě paní doktorka arogantně odmítla ať ji už víc nepíšu. Rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S paní doktorku Valtrovou máme velice špatnou zkušenost. Mé 80 leté tchýni se silnými příznaky podobnými nákaze covidem19 odmítla napsat žádost na PCR testování a napsala jí antibiotika, s tím že bude nachlazená, a pokud prý má covid, tak se s tím stejně nedá nic dělat a ATB jí neuškodí. Byla do telefonu velice nepříjemná. Mamince jsme PCR test zaplatili sami a opravdu byla pozitivní. Bez potvrzeného pozitivního testu by hrozila nákaza dalších lidí nemluvě o tom, že maminka byla po prvním očkování, takže to druhé bylo očkovacím centrem odsunuto dále.

Vynikající paní doktorka - má široký medicínský rozhled a bohaté zkušenosti. Je velmi komunikativní a vstřícná, vřele doporučuji.

paní doktorku nikomu nedoporučuji. Ordinuje od počítače, pacienta ani pořádně nevyslechne, nevyšetří a ani neposílá ke specialistovi. Manželce, která měla neurologický problém odmítla napsat doporučení a předepsala léky, které se nesmí užívat při kojení. Vtipné je, že manželka byla v ordinaci i s miminkem a ještě se ujišťovala, zda tyto léky užívat lze. Naštěstí v lékárně měly rozum. narozdíl od paní doktorky.

Vynikající lekář

S paní doktorkou i sestrou jsem spokojen a proto na Bělohorskou dojíždím přes celou Prahu.

Příjemná paní doktorka.

Pani Valterovou opravdu nikomu nedoporučuji. Jak již bylo napsáno léčí pouze od počítače. Chodila jsem k ní s dýchacími problémy. Vše svedla na jakousi alergii, poslala mne na vyšetření, předepsala antibiotika a napsala neschopenku na 14 dní. Aby se mi podívala do krku, nebo si mě alespoň poslechla jí ani nenapadlo. Pouze (až na moje požádání) mi změřila tlak. Měla jsem 177, paní "doktorka" nic neřekla, něco si zapsala do počítače napala další ant. a zase mě nechala doma. Později vyšlo najevo, že jsem vlastně měla zápal plic. Paní Valtrová mě ovšem léčila ant. na alergii, takže následky mám dodnes (je to přes půl roku).
Paní Valtrovou bych jako doktorku nedoporučila ani svému nepříteli.

K paní doktorce jsem šla s bolestí v krku - ani polykat jsem nemohla. Bylo mi doporučeno, ať si koupím nějaké pastilky na cucání, že to nic není (ani výtěr mi neudělala)....V tom samém týdnu jsem měla jít na alergologické testy, když doktor viděl můj krk, okamžitě mi dělal výtěr a předepisoval ATB - měla jsem spálovou angínu.....

Plně souhlasím s názorem Jany-paní doktorka ordinuje pouze od počítače,tak jsem úspěšně přechodila virovou chřipku,na kterou mi nasadila ATB,které ovšem nepomohly,i když jsem popsala pro chřipku klasické příznaky-dlouhodobá únava,bolest kloubů,teploty(pí.doktorka se ani neobtěžovala podívat se do krku nebo odebrat krev na CRP-třeba aby zjistila,že ATB jsou zbytečné)-nekonečných 14dní už bez teplot,při kterých jsem chodila do práce,stačilo se vyležet.Byla bych asi hodně překvapená,pokud bych měla zdr.problémy a pí.doktorka vstala od počítače s tím,že mne prohlédne.Když mne trápí nějaký zdr.problém,raději se pí.doktorce vyhýbám a jdu přímo k danému specialistovi nebo přes známé lékaře.A hledám jiného....