velmi příjemná a vstřícná lékařka o čemž svědčí stále velký zájem pacientů a plná čekárna před její ordinací

Velmi komunikativní,což člověk v bolesti potřebuje. Vyslechne pacienta, dobře poradí a dobře léčí. Je milá a umí se i zasmát. V ordinaci je velmi příjemně a milá je i její sestřička. Prostě, když člověk musí k lékaři, nebojí se, že bude otravovat. Děkuji!!

profesionální a lidský přístup, doslova mi zachránila život

Velmi milý a odborný přístup :)

Paní doktorka Jančová je velmi příjemná,ochotna naslouchat a vždy pomoci s vaším zdravotním problémem. Je to odborník na svém místě. Pacienta vnímá jako člověka, ne jako zdroj svého příjmu. I když jsem se přestěhovala mimo Prahu, dojíždím raději 60 km, než abych ji vyměnila po 24 letech její odborné péče.

Yveta Krištoufková

Jsem naprosto spokojen. I když bydlím 50 km daleko, doktorku rozhodně měnit nechci.

Naprostý profesionál ve svém oboru,výborná komunikace,rady,léčba,odborná pomoc.
Nic,co bych mohl vytknout,jenom stále plná čekárna.

Pacientkou paní doktorky Jančové jsem již přes dvacet let.Jsem u ní velmi spokojena. Nejen, že je odborník na svém místě, ale je tzv. lidská, promluví s pacientem, přidá úsměv. Cítím se u ní velmi dobře. Milá je i její sestřička.

Velmi empatická lékařka, vstřícná, prostě odborník na svém místě

Věnuje se pacientům velmi odpovědně, nenechá sebemenší problémy náhodě.