BĚLOHORSKÁ 41, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Onemocnění.

K paní doktorce už chodím přes 20 let. Také celá moje rodina k ní chodí. Je to vlastně náš rodinný lékař. Je výborná, svedomitá
a velmi příjemná. Má normální lidský přístup.
Jsme rádi, že ji máme. ????

Nejsem registrovana u pani doktorky, kvuli akutim problemum jsem ji musela navstivit vzhledem k blizkosti doktorky od bydliste. Nejsem rozhodne spokojena s vysetrenim ani s lekarskou zpravou, ktera obsahuje pouze minimum informaci, ktere jsem ji podala...i kdyz jsem uvazovala, ze se u ni registruju, po teto zkusenosti rozhodne ne...pri onemocneni z kontaminovane vody, ktere muze byt vysoce infekcni, ocekavam peclivejsi a profesionalnejsi pristup od doktoru...

Paní doktorka je skvělý člověk a hlavně lékař! Vždy ochotna pomoct, nic nepodceňuje! Úžasně lidská a hodná! Nejlepší!!!

Děkuji paní doktorce již po druhé za záchranu života vždy tu byla, když jsem to potřebovala Sýkorová Z.

velmi ochotná..lepší pani doktorku jsem si nemohla ani přát:-)

Nejlepší

Spolehlivá!

Chodím k ní posledních 20 let, doporučuji, vždy jsem byl s jejím přístupem spokojen.

K pani doktorce jsem chodila mnoho let. Byla vzdy mila, vstricna a umela pomoci. Od prestehovani jsem nenasla lepsiho praktickeho lekare, nez je ona. Kdybych to nemela tak daleko, vratila bych se.

Pracuje i nad ramec svych ordinacnich hodin ! ! !