Praktický lékař pro dospělé
BĚLOHORSKÁ 41, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Byl jsem objednaný na 14.00. Do ordinace jsem vstoupil v 15.40. Doktorka si brala do ordinace pacienty co přišli dávno po mě. Žádná komunikace, neprofesionální přístup.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka mne díky svým znalostem a zkušenostem a hlavně přesné diagnóze velmi pravděpodobně zachránila před invaliditou způsobenou neuro boreliózou. Neváhala mne okamžitě poslat do Střešovické nemocnice na lumbální punkci, kde až po druhém rozboru mozkomíšního moku (ta první byla negativní) tuto diagnózu nakonec potvrdili a hospitalizovali mne ! V té době mi začínaly brnět končetiny a byl jsem tak týden od poškození nervové soustavy a pravděpodobně nějaké formy invalidity. Tak, jak jednala paní doktorka Šímová má jednat skutečný praktický lékař ! Díky za vše !

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Empatická a svědomitá paní lékařka, která je maximálně vstřícná:-)Ordinace včetně čekárny je příjemná a sestřička je taktéž velmi laskavá.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velmi profesionální, ale zároveň lidský přístup. Má přehled a je znát, že se své práci věnuje pořádně.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Onemocnění.

K paní doktorce už chodím přes 20 let. Také celá moje rodina k ní chodí. Je to vlastně náš rodinný lékař. Je výborná, svedomitá
a velmi příjemná. Má normální lidský přístup.
Jsme rádi, že ji máme. ????

Nejsem registrovana u pani doktorky, kvuli akutim problemum jsem ji musela navstivit vzhledem k blizkosti doktorky od bydliste. Nejsem rozhodne spokojena s vysetrenim ani s lekarskou zpravou, ktera obsahuje pouze minimum informaci, ktere jsem ji podala...i kdyz jsem uvazovala, ze se u ni registruju, po teto zkusenosti rozhodne ne...pri onemocneni z kontaminovane vody, ktere muze byt vysoce infekcni, ocekavam peclivejsi a profesionalnejsi pristup od doktoru...

Paní doktorka je skvělý člověk a hlavně lékař! Vždy ochotna pomoct, nic nepodceňuje! Úžasně lidská a hodná! Nejlepší!!!

Děkuji paní doktorce již po druhé za záchranu života vždy tu byla, když jsem to potřebovala Sýkorová Z.

velmi ochotná..lepší pani doktorku jsem si nemohla ani přát:-)

Nejlepší