Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
17 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Po několika negativních zkušenostech odcházím k jinému praktikovi. Paní doktorka je velmi nejistá, nechce přebírat žádnou zodpovědnost za rozhodnutí a nutí Vás běhat od odborníka k odborníkovi s věcmi, které běžně praktický lékař řeší. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je lékařka, která má empatický a citlivý přístup k pacientovi, nad léčbou zodpovědně přemýšlí se všemi možnými důsledky a je velice pečlivá, nic nepodcení. Chodím k ní s důvěrou a velice ráda.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu milá, snaží se pomoci, ale nerada přebírá na sebe zodpovědonost. Opravdu si není ničím jistá, proto putujete po všech doktorech. Snaží se nepsat léky, nicméně po dvou týdnech mi napsala silné antibiotika a poslala mě do práce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Celkem příjemná a v pohodě,jen mám pocit, že si vůbec není jistá tím, co dělá.

Při poslední návštěvě mi na kontrole nechtěla napsat lékařskou zprávu, že je to lékařské tajemství a pod. a že bych to ještě mohl dát přečíst někomu jinému (???).


M
Ověřeny pacient

Nevím, co se některým "pacientům" na paní doktorce nelíbí, ale já s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti! Je vstřícná, pacienta vždy vyslechne a vždy se snaží pomoci! Navíc tandem lékařka-sestřička je výborný. Obě jsou milé a vždy s úsměvem! Je potřeba dodat, že paní doktorka je praktická lékařka a proto jsou tu odborní lékaři, aby mohli provést léčbu odbornou! Paní doktorce i sestřičce přeji hodně úspěchů v jejich práci!


Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice laskavá, nicméně s pacienty si nikdy neví rady ani neví co jim je. Rozhodnutí nechává vždy na někom jiném a v podstatě se jeví absolutně neodborně. Nedokáže učit diagnózu ani vyléčit pacienta.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka Víšková, praktická lékařka, se snaží co nejlépe vyřešit každý problém, záleží jí na pacientovi, je vstřícná, empatická, laskavá. Dík za takovou lékařku.


Velmi ochotná,lidská a pečlivá paní doktorka.


S paní doktorkou mám také ty nejlepší zkušenosti,je velice vstříčná a lidská.
Děkuji za péči,každý problém řeší s rozmyslem a snahou co nejšetrněji k člověku.
Benešová


MUDr. Víškovou považuji za velmi odborně zdatnou lékařku, hledá i netradiční postupy a a nová řešení. Navíc je empatická a má i sociální cítění. jsem Čech, ale oceňuji, že jak jsem byl v čekárně svědkem, domluví se běžně i anglicky a rusky. Pomohla mně i bez antibiotik, kterými jsem už byl od minulýc lékařů plný.Hodnotím ji
velmi vysoko. Vladimír Šiman


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti