S.O.M. Praha s.r.o.
náměstí Winstona Churchilla 2, Praha

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Paní doktorku Větvičkovou velice doporučuji - je moc milá, hodná a vstřícná, ale zároveň je to odborník na svém místě. Ulevila mi od bolesti krční páteře, poskytla mi mnoho cenných rad a stanovila léčbu na míru. Je vidět, že pracuje velmi svědomitě a nechce se pacienta co nejrychleji zbavit - naopak, pokud léčba nezabere, zkouší další možnosti a hledá jiná řešení. Paní doktorku doporučuji všema deseti!

Paní doktorka je neskutečně milá a ochotná cokoliv zodpovědět. Je to profesionálka s lidským přístupem. Je opravdu mimořádně milá a to se dnes už moc nevidí.

Pani doktorko, děkuji moc za Vaši péči, jste skvělá lékařka, kéž by takových lékařů bylo v Praze víc!

Vstřícná, laskavá, odpovědná, pečlivá, erudovaná, profesionálka s příkladně lidským přístupem k pacientovi

Nejpesi zkusenost

Mohu absolutně doporučit, paní Doktorka s velkým D, velice obětavá, ochotná a spolehlivá, těmto doktorům ,,platit zlatem". Mně osobně velice pomohla.
J.H.

Chodím k paní doktorce více jak 15 let (tedy tak max. 2x do roka :-)), ale naprosto doporučuji. Vždy je velmi příjemná.

velice svědomitá lékařka

doporučuji

Velice ochotná a příjemná lékařka. Dbá na to, aby nic nezanedbala a vždy dá velmi dobré doporučení ke specialistovi. Jsem jí za mnohé vděčný. Moc děkuji a doporučuji.