Zobrazit lékaře

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Italská 560/37

121 43, Praha, hl. město Praha

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Magda Křenková

Praktický Lékař, MUDr.

• výborná paní doktorka, profesionál, chápavý lékař.

• Je skvělá , nejlepší úplně ze všeho nejvíc

• Filip Veselý

Ortoped,

• V

Děkuji panu doktorovi za ukázkovou péči a přístup k pacientovi. Díky němu a jeho odborným znalostem po 10 letech zase normálně a bez bolesti chodím. Za celých 10 let jsem se nesetkala s lékařem, který by se opravdu snažil můj problém vyřešit jinak než injekcemi proti bolesti. Moc děkuji

• J

Výborný ortoped, který se nespokojí s průměrným výsledkem. Vždy mi vše podrobně vysvětlil a díky němu mám dnes ruku naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Monika Čerteková

Otorinolaryngolog, MUDr.

• M

Naprosto skvělá! Pokorná, milá, příjemná, profesionální!

• M

nejlepší ORL, kterou jsem poznala, profesionál, milá sestra, obě obětavé!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jitka Koppová

Internista,

• C

Dobrý den. Po předchozích zkušenostech mám vždycky velké obavy zavolat neznámému lékaři, jestli k němu múžu jít na vyšetření. V případě MUDr Koppové jsem se setkal s naprosto neuvěřitelně vstřícným přístupem, Stejnou zkušenost mám zatím i s jiným personálem Železničniční nemocnice v Praze v Italské.

• Hana Kaiserová

Dermatolog, MUDr.

• A

Chodím k paní doktorce snad celý svůj život, nejsem jednoduchý pacient, nepřijmu každou léčbu a i přes občasné úporné problémy s kůží, paní doktorka vždy hledala alternativy a kompromis, který jsem přijala, velmi mi pomohla i po psychické stránce a vše se mnou vydržela. Co se týká sestřičky, ne vždy byly příjemné, při poslední návštěvě ale měla milou mladou, velmi příjemnou a ochotnou ke všem pacientům.

• M

Osobni kontakt z doktor kou byl vždy v pořádku. Vytknout můžu jenom dlouhou dobu čekání, objednat se dá v nejlepším případe za svý týdny.
      Subjektivně: chyběli mi aspoň nějaké testy k léčbě akné (rozběr krvi, infekce, hormony).

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Lenka Vacková

Gynekolog, MUDr.

• P

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, je milá, snaží se najít jen to nejlepší řešení. Škoda, že sestřička není jako paní doktorka, ale je pravý opak, nepříjemná....Co mě mrzí, je to, že dlouho čekám v čekárně. Za hodinu sestra vyzve 1 pacientku. Přišla jsem do čekárny v 9hod. a na řadu v 10.15hod,pani předemnou byla u pí dr.cca 10min a zbytek času se neordinovalo, ještě, že jsem šla až na noční (:!!! Petra

• S

Paní doktorka je skvělá. Je pravda, že jsem neřešila žádný velký problém, ale chodím k ní ráda. Rozhodně z vyšetření nemám takový stress jako u jiných, protože paní doktorka je milá, vše vždy vysvětluje atd... Problém mám ale se sestřičkou. Jak zde už někdo psal, i přes to, že má vedle sesternu, je celou dobu přítomna, což se mi rozhodně nelíbí - kdybych měla nějaký problém, nechtěla bych ho vysvětlovat před ní. Co je ale další věc, podle mě ta nejhorší, je objednat se. Sestřička místo toho, aby zvedala telefony, tam sedí a poslouchá, ale telefony rozhodně nebere. Letos (je duben!!!) jsem se tam nebyla schopná dovolat. V lednu jsem brala antibiotika, měla jsem angínu a následně zánět dutin. Tak jak se u antb stává, dostala jsem z nich asi mykózu nebo co to bylo. Chtěla jsem to nějak řešit, ale nedovolala jsem se... Takže jsem to přešla, koupila jsem si candibene a jakmile jsem antb dobrala, nějak se to samo srovnalo, i když teď mě občas píchne vpravo v podbříšku. Teď se ale snažím už měsíc a půl dovolat kvůli předepsání antikoncepce, ale je to nadlidský úkol!!! Paní doktorka je tam PO a ST 15:00 - 18:00. Pokud volám před třetí zvoní to, nikdo to nebere. Ale kdykoli volám právě v rozmezí mezi třetí a šestou, je obsazeno. Jednou jsem nad tím i seděla a furt to vytáčela, abych se dovolala ve chvíli, kdy to někdo přede mnou položí - nedovolala jsem se. Zkoušela jsem aby mne i přepojili z recepce, nepovedlo se, obsazeno. Podle mě aby sestra neměla co na práci, tak telefon vyvěsí protože tohle už není možný! Jak jsem psala, paní doktorku mám opravdu ráda, bojím se jít k někomu jinému, ale k čemu mi ten doktor je, když je takhle nedostupný! Za barákem to vážně nemám, takže se mi tam nechce jet jen kvůli tomu abych se domluvila na vystavení receptu, ale asi budu muset......

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Daniela Ondřichová Nováková

Pediatr, MUDr.

• S

Rada bych se podelila o svoji zkusenost s pani doktorkou. prvni vec je ta ze kdykoliv jsem k pani doktorce prisla mela jsem pocit ze obtezuju, vzdycky me odbila abyh uz odesla dcera mela problemy se strevma a hlavne s kakanim rikala jsem ji to ale pani doktorka to nejak neresila az kdyz jsem po skoro 3letech udelala vystup tak byla schopna poslat dceru na gastro kde se zjistila porucha streva ale do ty doby moje dcera trpela bolesti a kakala jednou za 10dnu. po uvazeni jsem se rozhodla zmenit doktorku a udelala jsem dobre. byli jsme na 3lety prohlidce a nova pani doktorka nam zjistila ze dcera ma spatny pravy oko, spatny kycle a hlavne spatny drzeni tela. a to nas videla poprvi. a pani doktorka ondrichova novakova nepoznala za 3roky? je to o tom jak toho doktora to dite zajima, takze maminky rozhodnete se poradne at nelitujete jako ja,

• J

Velmi ochotná a zkušená paní doktorka. V nově zařízené ordinaci jsem se s dcerou cítila velice dobře. Paní doktorku bych doporučila všem rodičům, kteří hledají opravdového odborníka v oboru a nespokojí se se "standardní péčí".

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Věra Musilová

Kardiolog, MUDr.

• Velice poctivá k pacientovi, trochu s pacientem pohovoří a přesvědčuje aby dodržoval její rady. Příjemná a dobře ví co chce abych dodržoval. Dále má velice šikovnou , usměvavou sestru. Velmi dobrá dvojka.

• Markéta Honzlová

Revmatolog, MUDr.

• R
      Umístění: Revmatologická ordinaceSlužby: Velké bolesti

Paní doktorka Honzlová je úžasná a šikovná opravdu chce pacientovi pomoci od jeho bolestí.Někdy je to velice těžké ale i přesto hledá různé alternativy jak tíživý zdravotní stav ulehčit.Už jen tím že se nad problémem zamyslí a tudíž dodá pacientovi to úžasné vědomí že má o jeho problém zájem a spolu s empatickými nadějnými slovy už to člověku uleví.V dnešní době se spousta lékařů na pacienta ani nepodívá ale z ní cítíte tu velkou snahu pomoci s dobrým a nadějným slovem.Kdyby se k nám pacientům chovali takhle všude ubylo by i psychosomatických obtíží.Proto jsem moc ráda že jsem měla to štěstí a už léta k ní mohu chodit.Moc děkuji Hana Rubešová

• léčím se řadu let u této paní doktorky, jsem velmi spokojená s přístupem i léčbou. Mohu vřele doporučit.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Martin Petrlík

Internista, MUDr.

• H
      Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Služby: Odstranění křečových žil

Skvělý lékař. Nechala jsem si odstranit křečové žíly a jsem nad míru spokojená. Pan doktor je milý, pozorný...

Skvělý lékař i člověk.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře