Zobrazit lékaře

121 43 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Magda Křenková

Praktický Lékař, MUDr.

• výborná paní doktorka, profesionál, chápavý lékař.

• Je skvělá , nejlepší úplně ze všeho nejvíc

• Filip Veselý

Ortoped,

• V

Děkuji panu doktorovi za ukázkovou péči a přístup k pacientovi. Díky němu a jeho odborným znalostem po 10 letech zase normálně a bez bolesti chodím. Za celých 10 let jsem se nesetkala s lékařem, který by se opravdu snažil můj problém vyřešit jinak než injekcemi proti bolesti. Moc děkuji

• J

Výborný ortoped, který se nespokojí s průměrným výsledkem. Vždy mi vše podrobně vysvětlil a díky němu mám dnes ruku naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Monika Čerteková

Otorinolaryngolog, MUDr.

• M

Naprosto skvělá! Pokorná, milá, příjemná, profesionální!

• M

nejlepší ORL, kterou jsem poznala, profesionál, milá sestra, obě obětavé!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jitka Koppová

Internista,

• C

Dobrý den. Po předchozích zkušenostech mám vždycky velké obavy zavolat neznámému lékaři, jestli k němu múžu jít na vyšetření. V případě MUDr Koppové jsem se setkal s naprosto neuvěřitelně vstřícným přístupem, Stejnou zkušenost mám zatím i s jiným personálem Železničniční nemocnice v Praze v Italské.

• Hana Kaiserová

Dermatolog, MUDr.

• A

Chodím k paní doktorce snad celý svůj život, nejsem jednoduchý pacient, nepřijmu každou léčbu a i přes občasné úporné problémy s kůží, paní doktorka vždy hledala alternativy a kompromis, který jsem přijala, velmi mi pomohla i po psychické stránce a vše se mnou vydržela. Co se týká sestřičky, ne vždy byly příjemné, při poslední návštěvě ale měla milou mladou, velmi příjemnou a ochotnou ke všem pacientům.

• M

Osobni kontakt z doktor kou byl vždy v pořádku. Vytknout můžu jenom dlouhou dobu čekání, objednat se dá v nejlepším případe za svý týdny.
      Subjektivně: chyběli mi aspoň nějaké testy k léčbě akné (rozběr krvi, infekce, hormony).

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Věra Musilová

Kardiolog, MUDr.

• Velice poctivá k pacientovi, trochu s pacientem pohovoří a přesvědčuje aby dodržoval její rady. Příjemná a dobře ví co chce abych dodržoval. Dále má velice šikovnou , usměvavou sestru. Velmi dobrá dvojka.

• Markéta Honzlová

Revmatolog, MUDr.

• R
      Umístění: Revmatologická ordinaceSlužby: Velké bolesti

Paní doktorka Honzlová je úžasná a šikovná opravdu chce pacientovi pomoci od jeho bolestí.Někdy je to velice těžké ale i přesto hledá různé alternativy jak tíživý zdravotní stav ulehčit.Už jen tím že se nad problémem zamyslí a tudíž dodá pacientovi to úžasné vědomí že má o jeho problém zájem a spolu s empatickými nadějnými slovy už to člověku uleví.V dnešní době se spousta lékařů na pacienta ani nepodívá ale z ní cítíte tu velkou snahu pomoci s dobrým a nadějným slovem.Kdyby se k nám pacientům chovali takhle všude ubylo by i psychosomatických obtíží.Proto jsem moc ráda že jsem měla to štěstí a už léta k ní mohu chodit.Moc děkuji Hana Rubešová

• léčím se řadu let u této paní doktorky, jsem velmi spokojená s přístupem i léčbou. Mohu vřele doporučit.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Martin Petrlík

Internista, MUDr.

• H
      Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Služby: Odstranění křečových žil

Skvělý lékař. Nechala jsem si odstranit křečové žíly a jsem nad míru spokojená. Pan doktor je milý, pozorný...

Skvělý lékař i člověk.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Dana Větvičková

Praktický Lékař, Fyzioterapeut, MUDr.

• B
      Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Paní doktorku Větvičkovou velice doporučuji - je moc milá, hodná a vstřícná, ale zároveň je to odborník na svém místě. Ulevila mi od bolesti krční páteře, poskytla mi mnoho cenných rad a stanovila léčbu na míru. Je vidět, že pracuje velmi svědomitě a nechce se pacienta co nejrychleji zbavit - naopak, pokud léčba nezabere, zkouší další možnosti a hledá jiná řešení. Paní doktorku doporučuji všema deseti!

• B

Paní doktorka je neskutečně milá a ochotná cokoliv zodpovědět. Je to profesionálka s lidským přístupem. Je opravdu mimořádně milá a to se dnes už moc nevidí.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Zdena Zádorová

Gastroenterolog, MUDr.

• T
      Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady - Ambulance gastroenterologieSlužby: gastroenterologická konzultace

Mě víceméně nic moc není ,takže se mi léčba hodnotí složitě ???? ale přístupem ,vlídnosti je skvělá a jsem rád za takovou lékařku a když jsem něco chtěl vždy se snažila pomocí

• P

Velké zklamání. Paní docentka je pro pacienty dostupná pouze ve čtvrtek od 14 do 16 hodin a to jen někdy. Má na vše dost času. Když jsem měl větší zdravotní problém, přistupovala velmi laxně. Změnil jsem lékaře a je to nebe a dudy!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře