Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Italská 560/37

121 43 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Lenka Vacková Jiný

U paní doktorky jsem se sice teprve nově registrovala a byla jsem tak jen na jedné preventivce, ale i tak jsem nadšená. Paní doktorka je příjemná, vše ochotně vysvětlí, při vyšetření je citlivá. Měla jsem docela obavy z nového lékaře, protože člověk tu kolikrát čte horory, tak jsem moc ráda, že jsem si zvolila zrovna na tuto paní doktorku. Sestřička je také příjemná a ordinace je hezká, čistá, moderní. Oceňuji i dobré plánování rozvrhu, šla jsem na řadu přesně na čas.

Lékař: MUDr. Gabriela Kamencová Jiný

Pani doktorka a aj sestrička sú obe veľmi milé a starostlivé. Pani doktorka poskytla super vysvetlenie k postupu liečby a tiež poskytla informácie k latinským názvom, ktorým nemusí každí rozumieť. Zaujímala sa pacientov a má veľmi ľudský prístup. Chválim a návštevu tejto pani doktorky a jej setričky odporúčam. 12/10 :)

Lékař: MUDr. Jana Jandová Jiný

Na základě vyšetření u ortopeda mi byl vystaven poukaz na vyšetření na kineziologické vyšetření, masáže a magnetoterapii. Vzhledem k většímu počtu nutných návštěv rehabilitací jsem z důvodu eliminace času mimo pracoviště zvolila nejbližší rehabilitační pracoviště, které nabízí i magnetoterapii. Nejprve jsem tedy telefonicky kontaktovala toto pracoviště, kdy mi telefon zvedla MUDr. Jandová. Tu jsem seznámila s obsahem poukazu na vyšetření a požádala ji, zda je možné sjednat několik prvních termínů na započetí rehabilitací a magnetoterapií. Na to mi MUDr. Jandová sdělila, že to možné není, že musím přijít osobně. Požádala jsem jí tedy, zda mohu objednat alespoň první termín kineziologického vyšetření, na kterém bych si pak domluvila harmonogram rehabilitací a magnetoterapií. Na to mi opět sdělila, že to možné není a musím přijít osobně. Následně jsem tedy osobně jela na rehabilitační pracoviště, kde jsem hodinu čekala, než mě doktorka přijme. Z ordinace se ozýval družný rozhovor a smích. Po hodině čekání mě se paní doktorka podívala na poukaz, reagovala na něj slovy, že pan ortoped "vymyslel co mohl" a nabídla mi termín vyšetření s tím, že na rehabilitace a magnety termíny nedostanu, protože mě ještě neviděla. Na dotaz, proč mi tedy tento termín nemohla dát již při našem telefonickém rozhovoru, sdělila, že neviděla poukaz, s jejímž obsahem jsem jí však telefonicky seznámila.
    Ztráta času i nervů. Po této zkušenosti vyhledám raději jiné pracoviště.

Lékař: MUDr. Lenka Vacková Jiný

Vynikajúci prístup ako odborný tak aj ľudský.
    Pani doktorka je profesionál pri štandardných vyšetreniach, vynikajúca podpora pri konzultáciam aj v prípade potrebných operačných zákrokoch, poperačnej starostlivosti, široký záber skúseností.
    Lekárku a jej starostlivosť môžem len doporučiť.

Lékař: MUDr. Jaroslav Elis Jiný

Je to jeden z nejhorších lékařů, co jsem kdy navštívila jako pacient. Takový člověk by vůbec neměl svoji práci vykonávat. Neposlal mě na další žádné vyšetření, prý mám vše psychické. Šla jsem jinam, tam mi pomohli. Problém byl vyřešen na oftalmologii a brýlemi. Takže rozhodně nedoporučuji!!

Lékař: MUDr. Gabriela Kamencová Jiný

Po dlouhé době konečně paní doktorka, která je na svém místě. Už při první komunikaci hned poznáte, že je velice seriózní a ví co děla. Nebere nic na lehkou váhu. Cítím se v její péči bezpečně. To je pro mě důležité. Děkuji!

Lékař: MUDr. Hana Kaiserová Jiný

Rozhodně nedoporučuji tohoto specialistu. Arogantní, nesnaží se vůbec hledat příčinu onemocnění. Nutí Vám jen pořád dokola jednu a tu stejnou vodičku i když po X měsících vůbec nepomáhá. Jinou alternativu léčby nenabízí. Křičí po pacientovi, mluví sarkasticky a urážlivě. Ve svém věku nemám potřebu nechat se takhle ponižovat. K téhle doktorce NIKDY víc!!!!!!

Lékař: MUDr. Oldřich Karlovský Jiný

Pan doktor Karlovský je nejen milý, ale opravdu pečlivý. V jeho ordinaci jsme se cítila skvěle a věděla jsem, že jsem v dobrých rukou - několikrát my vyzkoušel dioptrie tak, aby my seděli, přeměřil mi oči, vše vysvětlit. Sestřička byla také milá.

Lékař: MUDr. Jaroslav Elis Jiný

I had a terrible experience with this doctor. He did not even try to pretend he wanted to help me even though I had an examination voucher from my therapist. He had a complete lack of empathy. Overall the appointment was unpleasant and he made me very uncomfortable. Highly do not recommend him!

Lékař: MUDr. Gabriela Kamencová Jiný

Paní doktorka se velmi rychle zorientovala v mé celkové zdravotní situaci,,navrhla a vysvětlila jasně a trpělivě další postup.Vnímám ji jako kvalifikovanou.charismatickou a pozitivní osobnost.