Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

121 43 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• N
    Lékař: MUDr. Hana Kaiserová Jiný

Rozhodně nedoporučuji tohoto specialistu. Arogantní, nesnaží se vůbec hledat příčinu onemocnění. Nutí Vám jen pořád dokola jednu a tu stejnou vodičku i když po X měsících vůbec nepomáhá. Jinou alternativu léčby nenabízí. Křičí po pacientovi, mluví sarkasticky a urážlivě. Ve svém věku nemám potřebu nechat se takhle ponižovat. K téhle doktorce NIKDY víc!!!!!!

• T
    Lékař: MUDr. Oldřich Karlovský Jiný

Pan doktor Karlovský je nejen milý, ale opravdu pečlivý. V jeho ordinaci jsme se cítila skvěle a věděla jsem, že jsem v dobrých rukou - několikrát my vyzkoušel dioptrie tak, aby my seděli, přeměřil mi oči, vše vysvětlit. Sestřička byla také milá.

• K
    Lékař: MUDr. Jaroslav Elis Jiný

I had a terrible experience with this doctor. He did not even try to pretend he wanted to help me even though I had an examination voucher from my therapist. He had a complete lack of empathy. Overall the appointment was unpleasant and he made me very uncomfortable. Highly do not recommend him!

• J
    Lékař: MUDr. Gabriela Kamencová Jiný

Paní doktorka se velmi rychle zorientovala v mé celkové zdravotní situaci,,navrhla a vysvětlila jasně a trpělivě další postup.Vnímám ji jako kvalifikovanou.charismatickou a pozitivní osobnost.

• M
    Lékař: MUDr. Gabriela Kamencová Jiný

Nejlepší paní doktorka, kterou jsem měla možnost poznat. Empatická, milá, ochotna vše vysvětlit, poradit a vyřešit. Navíc jako jedna z mála přistupuje k pacientovi s pokorou, důvěrou a vnímá ho jako celek, tzn. nezaměřuje se pouze na akutní problém, ale o celkového člověka a mnohdy tak nalezne rychlé a účinné řešení. Neléčí jen následky - medikací, ale hledá jejich příčinu. Děkuji moc za to, že svou práci děláte tak skvěle, moc si toho vážím já i celá má rodina.

• P
    Lékař: MUDr. Daniela Ondřichová Nováková Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou na našeho syna milé a hodné, k nám se chovají profesionálně. Náš syn má těžké postižení, a tehdy se pozná, zda je lékař profesionálně schopný a lidsky dobrý. Návštěvy v ordinaci se u syna obejdou bez stresu, konzultace po emailu nebo telefonu jsou vždy věcné a nápomocné. Doporučujeme!

• P
    Lékař: MUDr. Jaroslav Elis únava, bolest hlavy, motání hlavy, tuhnutí těla a tiky

Panu Elisovi jsem popsal své opakující se stavy ze dvou dnů, které se udály během jednoho týdne - jednou jsem musel skončit v práci dříve-nebylo možné jakkoli fungovat (únava) a jednou jsem měl kompletní ztuhnutí velké části svého těla, veliký pocit únavy. Dále jsem již nic nepopisoval neboť mi bylo řečeno, že za ním chodí jen pacienti s epilepsií a ještě s nějakými podobnými závažnějšími problémy, čímž mi naznačil, že mi nic není. Zeptal se mě jak se zrovna cítím a když jsem řekl, že dobře, tak mne poslal domů, že je vše v pořádku :)))))

Pokud máte možnost jít k jinému doktorovi, tak navštivte raději někoho kdo vám bude chtít pomoci a z koho bude cítit trochu více lidskosti.

Petr S.

• M
    Lékař: MUDr. Oldřich Karlovský vyšetření očí u dětí

Pan doktor Karlovský je neuvěřitelně milý, ochotný a profesionální, dcera z něj byla nadšena! :) vše vysvětlí, poradí, můžeme jen doporučit!

• A
    Lékař: MUDr. Oldřich Karlovský Problém se zrakem

Příjemný lékař, který vše srozumitelně vysvětlí a opravdu se snaží pomoct i přes to, že byste neměli nějaký závažný problém.
    Mohu jedině doporučit.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Gabriela Kamencová neurologické vyšetření

Neuveritelna a profesionalni pani doktorka, ktera nespechala a byla velmi empaticka. Sestricka to same. Nemuzu najit slova, ktera by vyjadrila, jak jsem vdecna za skvelou peci.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu