Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

121 43 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MUDr. Oldřich Karlovský Jiný

Skvělá zkušenost. Pečlivost, ochota, informování o všem potřebném, lidskost, profesionalita. Pan doktor i sestřička jsou lidé na svém místě. Děkuji.

Lékař: MUDr. Hana Kaiserová Jiný

Byla jsem objednaná na určitý čas, bohužel měla paní doktorka návštěvu kamarádky. Když jsem upozornila sestru na to, že spěchám do školy, paní doktorka velmi neochotně vyhodila svou kámošku a mě si pozvala do ordinace. Byla na mě celou dobu arogantní (asi proto, že jsem ji vyrušila), byla jsem u ní 2 minuty a můj problém z mého pohledu bagatelizovala. Ani se v podstatě nepodívala a neřešila to. Už nikdy víc. Nedoporučuju, ale pokud vám nevadí hodinu čekat, tak je to na vás.

Lékař: MUDr. Oldřich Karlovský Jiný

Se všemi názory tady musím souhlasit. Naprosto perfektní přístup. Pan doktor je pečlivý, sympatický, uklidňující, všechno vysvětlí a má v sobě pozitivní energii, která je podle mě u lékaře jednou z nejdůležitějších vlastností.

Lékař: MUDr. Hana Kaiserová Jiný

Před několika dny jsem byla s dcerou u Mudr. Kaiserové. Sestřička i paní doktorka byly velmi milé. Paní doktorka se o problém zajímala, dceru podrobně vyšetřila, vše skvěle vysvětlila a určila účinnou léčbu. I přístup k dětskému pacientovi má úžasný. Moc děkujeme

Lékař: MUDr. Lenka Vacková Jiný

Paní doktorka na mne udělala velmi dobrý dojem, je příjemná, sympatická, vše dobře vysvětlí, vyšetření bylo jemně provedené, sestřička moc příjemná. Celkový dojem mám velmi dobrý, navíc neúčtuje žádné nestandardní poplatky. Doporučuji.

Lékař: MUDr. Lenka Vacková Jiný

U paní doktorky jsem se sice teprve nově registrovala a byla jsem tak jen na jedné preventivce, ale i tak jsem nadšená. Paní doktorka je příjemná, vše ochotně vysvětlí, při vyšetření je citlivá. Měla jsem docela obavy z nového lékaře, protože člověk tu kolikrát čte horory, tak jsem moc ráda, že jsem si zvolila zrovna na tuto paní doktorku. Sestřička je také příjemná a ordinace je hezká, čistá, moderní. Oceňuji i dobré plánování rozvrhu, šla jsem na řadu přesně na čas.

Lékař: MUDr. Gabriela Kamencová Jiný

Pani doktorka a aj sestrička sú obe veľmi milé a starostlivé. Pani doktorka poskytla super vysvetlenie k postupu liečby a tiež poskytla informácie k latinským názvom, ktorým nemusí každí rozumieť. Zaujímala sa pacientov a má veľmi ľudský prístup. Chválim a návštevu tejto pani doktorky a jej setričky odporúčam. 12/10 :)

Lékař: MUDr. Jana Jandová Jiný

Na základě vyšetření u ortopeda mi byl vystaven poukaz na vyšetření na kineziologické vyšetření, masáže a magnetoterapii. Vzhledem k většímu počtu nutných návštěv rehabilitací jsem z důvodu eliminace času mimo pracoviště zvolila nejbližší rehabilitační pracoviště, které nabízí i magnetoterapii. Nejprve jsem tedy telefonicky kontaktovala toto pracoviště, kdy mi telefon zvedla MUDr. Jandová. Tu jsem seznámila s obsahem poukazu na vyšetření a požádala ji, zda je možné sjednat několik prvních termínů na započetí rehabilitací a magnetoterapií. Na to mi MUDr. Jandová sdělila, že to možné není, že musím přijít osobně. Požádala jsem jí tedy, zda mohu objednat alespoň první termín kineziologického vyšetření, na kterém bych si pak domluvila harmonogram rehabilitací a magnetoterapií. Na to mi opět sdělila, že to možné není a musím přijít osobně. Následně jsem tedy osobně jela na rehabilitační pracoviště, kde jsem hodinu čekala, než mě doktorka přijme. Z ordinace se ozýval družný rozhovor a smích. Po hodině čekání mě se paní doktorka podívala na poukaz, reagovala na něj slovy, že pan ortoped "vymyslel co mohl" a nabídla mi termín vyšetření s tím, že na rehabilitace a magnety termíny nedostanu, protože mě ještě neviděla. Na dotaz, proč mi tedy tento termín nemohla dát již při našem telefonickém rozhovoru, sdělila, že neviděla poukaz, s jejímž obsahem jsem jí však telefonicky seznámila.
    Ztráta času i nervů. Po této zkušenosti vyhledám raději jiné pracoviště.

Lékař: MUDr. Lenka Vacková Jiný

Vynikajúci prístup ako odborný tak aj ľudský.
    Pani doktorka je profesionál pri štandardných vyšetreniach, vynikajúca podpora pri konzultáciam aj v prípade potrebných operačných zákrokoch, poperačnej starostlivosti, široký záber skúseností.
    Lekárku a jej starostlivosť môžem len doporučiť.

Lékař: MUDr. Jaroslav Elis Jiný

Je to jeden z nejhorších lékařů, co jsem kdy navštívila jako pacient. Takový člověk by vůbec neměl svoji práci vykonávat. Neposlal mě na další žádné vyšetření, prý mám vše psychické. Šla jsem jinam, tam mi pomohli. Problém byl vyřešen na oftalmologii a brýlemi. Takže rozhodně nedoporučuji!!