Ordinace PL pro dospělé
Palackého 5/720, Praha

místo léčení jsou to pokusy omyly

Dal bych hodnocení nejlepší, ale jako každý dělá i paní doktorka chyby,což v její profesi může mít dramatické následky. Přesto velmi milá, pečlivá a přátelská paní doktorka s příjemnou sestřičkou, po zkušenostech jinde jen doporučuji.

Paní doktorka Kovářová je neskutečně milá a pečlivá lékařka s bohatými zkušenostmi. Ačkoli již sama není nejmladší, srší z ní takový optimismus a energie, že se Vám pak hned stoná líp a nevidíte svůj zdravotní stav tak černě. Nevýhodou je společná čekárna s druhou praktickou lékařkou, takže o to chytit nějakou další nemoc není nouze. Navíc počítejte s delší čekací dobou, neboť paní doktorka se všem pacientům věnuje skutečně pečlivě (a někdy až příliš dlouho). Prostředí je trochu zastaralé, ale údajně by se mělo celé zdravotní středisko v Palacké brzy rekonstruovat. Pokud si nepotrpíte na moderní vybavení a jste ochotni tolerovat nějakých 15-20 minut čekání, pak mohu jen doporučit. Paní doktorka je totiž zkušená lékařka s lidským přístupem, která vždy ochotně a ráda pomůže.

S péčí paní doktorky jsem spokojen.