MUDr.

Dana Konfrštová

Praktický lékař, Internista

Kontaktní informace

• S přístupem a péčí paní doktorky jsem velmi spokojený. Má vřelý a lidský přístup, vše dokáže laikovi vysvětlit. Od doby co navštěvuji paní dokorku, se již návštěv lékaře neobávám.

• Zkušenosti a dovednosti

• Promovala jsem na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v roce 1995. Praxi jsem získala v nemocnici ve Svitavách, kde jsem pracovala na interním oddělení. Zde jsem pracovala do roku 2004 a postupně získala zkušenosti zejména na standardním oddělení, ale také na interní jednotce intensivní péče (JIP), dále s konziliární činností v jiných klinických oborech, včetně předoperačních vyšetření a pooperační péče, a také s ambulantní kardiologickou a diabetologickou péčí. V roce 2000 jsem atestovala z vnitřního lékařství. V následující době jsem se ve své práci profilovala zejména na péči o geriatrické pacienty. V roce 2004 jsem nastoupila do FN Motol, kde jsem dále pokračovala ve specializačním vzdělávání, které jsem v roce 2010 završila atestační zkouškou v oboru geriatrie. Jsem členkou České geriatrické a gerontologické společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Pokračuji ve svém odborném růstu účastí na kongresech a seminářích v oboru praktického a vnitřního lékařství, geriatrie, a také paliativní medicíny. V současné době jsem zařazena do přípravy k atestaci v oboru všeobecné lékařství a od ledna 2012 pracuji v ordinaci praktického lékaře young+co.

Mé lékařské kolegyně v našem týmu jsou:
      - MUDr. Přemysl Nový
      - MUDr. Olga Šimovičová
      - MUDr. Hana Škodová
      - MUDr. Kristina Tůmová
      - MUDr. Adriana Youngová

Ordinuji v češtině, angličtině a (alespoň částečně) ruštině.

Od začátku r. 2014 provozujeme vlastní systém on-line objednávání "OASYS". Systém umožňuje pacientům mj.:

* Objednat se kdykoliv, i mimo pracovní dobu
      * Změnit či zrušit stávající objednávku/y – bez ohledu na to, jak byly tvořeny
      * Získat dřívější termín na základě automatické nabídky OASYSu, stačí odpověď na SMSku
      * Obdržet připomínkovou zprávu před termínem objednávky (SMSkou nebo emailem)
      * Zrušit objednávku odpovědí na připomínkovou SMSku nebo přes webový prohlížeč
      * Obdržet připomenutí když máte nárok na preventivní prohlídku nebo je čas nechat se přeočkovat
      * Založit novou kartu – pro úplně nového pacienta
      * Založit nový účet OASYS – spárováním se stávající kartou, pak si můžete identifikační údaje upravit sám

Technické řešení jsme specifikovali sami a proto představuje zcela unikátní službu.

• všeobecný praktický lékař
    • geriatrie
    • vnitřní lékařství - interna

Služby

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), 16000 Praha, hl. město Praha

Unikátní systém internetového objednání na adrese https://oasys.young.co.cz od 30 kč
    Zasílání opakovaných receptů emailem od 30 kč
    Vyšetření řidiče
    Ekg - elektrokardiografie
    Vyšetření hladiny cukru v krvi
    Telefonické konzultace
    Léčba akutních nemocí
    Pracovnělékařské prohlídky (např. vstupní prohlídka do zaměstnání)
    Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty
    Testy pro diagnostiku hepatitidy c bez nutnosti odběru krve - na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)
    Potvrzení o zdravotní způsobilosti k vydání zbrojního průkazu
    Crp (c-reaktivní protein)
    Inr (test srážlivosti krve)
    Test okultního krvácení, pro screening rakoviny tlustého střeva
    Testy pro diagnostiku hiv na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)
    Odběr krve a moče pro laboratorní testy
    Ošetření nepojištěných osob (hrazená péče)
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Paní doktorka je jedním slovem skvělá! Nic nenechává náhodě, poradí a zajímá se. Příjemný nadstandard.

• C

Tohle pro mě při hledání lékaře byla v r. 2013 trefa do černého! Paní doktorka se zajímá jak o člověka, tak o daný problém, případně vám doporučí specialistu v oboru. Nehledě na to, když je fronta a vaše lékařka není zrovna volná, je možnost jít do vedlejších ordinací, kde je zrovna volno u jedné z kolegyň, přiznávám, nejdřív se mi do toho nechtělo - důvěra apod., ale nakonec jsem stihla "ozkoušet" většinu kolegyň pí. doktorky a odcházela jsem nadšená z ordinace, protože tohle společenství doktorek (Young co) jde absolutně příkladem ostatním lékařům, tady to šlape! Nesmím opomenout ani pochopení, když nejste zrovna při penězích a jste např. před výplatou , tak není důvod se stydět to zmínit, když vám předávají recepty a seznamy s léky, protože ani jedna z paní doktorek neměla problém seznam zúžit, samozřejmě ponechat léky momentálně pro stávající problém nejvíce důležité a nápomocné léčivo dopsat na papírek, kdyby se nemoc nelepšila a člověk už bude mít možnost si je zakoupit.
      Jsem vděčná za existenci tohoto společenství a děkuji těmto stránkám, že sem paní doktorky díky nim našla!

• T

Paní doktorka Konfrštová je skvělá. Je spoustu dobrých praktických lékařů, ale ona patří ke špičce. Má velký zájem, nic nepodcení, vše raději otestuje. A k tomu je navíc milá, ve věcech má pořádek, když jste objednaní, bere vás včas. Děkuji za pečlivý a osobní přístup.

• H

Jsem pacientkou paní doktorky již několik let. Pokud hledáte lékařku laskavou a trpělivou, pro kterou je nejdůležitější pacientovi skutečně pomoci, pak budete na správném místě. Jelikož jsem letitý chronik, u kterého se občas zdá, že léčba vede odnikud nikam, dokážu výše uvedený přístup náležitě ocenit. Určitě bych neměnila. .

• J

Velmi schopná lékařka. Odbornost, příjemné vystupování a lidskost. Paní doktorka řeší věci komplexně a hledá také příčinu problému. Konečně našla lékař na kterého se mohu spolehnout a věřit mu. Doporučuji
      Akorát sestry by mohly být trochu vstřicnější, mají sice na starosti více ordinací, ale je-li mi zle, tak mě snad můžou spojit s paní doktorkou, abych se s ní domluvil co mám dělat, a ne mě odbývat, že to nejde, ať rozhodne lékař, kterýmu věřím, ne obavy sestry, jež se bojí propojit hovor k paní doktorce, která je v ordinaci, nevolám pro zábavu.

• Paní doktorku Konfrštovou můžu všem jen doporučit a jsem moc ráda, že je právě ona mým praktickým lékařem. Vždy mě pozorně vyslechla a snažila se najít příčinu problému, i když to nebylo vždy jednoduché. Velmi kladně hodnotím také to, že na rozdíl od jiných lékařů, se kterými jsem se setkala, paní doktorka pokaždé provedla všechna dostupná vyšetření a pokud bylo potřeba, vždy velmi ochotně vystavila doporučení ke specialistovi. Myslím, že od praktického lékaře bych si nemohla přát lepší přístup a péči. Z. Pejchalová

• O

Kromě opravdu profesní znalosti oceňuji lidské chování paní doktorky. Vždy je pečlivá, trpělivá a chápavá. Moc děkuji. Mohu jen doporučit!

• M

Paní doktorka Konfirštová má dar - je skvělý lékař-odborník a psycholog v jednom :). Po x letech hledání jsem našla lékařku, na kterou se nebojím obrátit s jakýmkoliv problémem s vědomím, že nad tím jen nemávne rukou. Líbí se mi komplexní a zároveň neuvěřitelně lidský přístup k pacientovi. Člověk se opravdu cítí v dobrých rukou, paní doktorka mi pomohla vymotat se ze zdravotních potíží tak, že se cítím jako nový člověk. Opravdu mohu jen doporučit! :)

• P

excelentní chytrá žena, lékařka, která přemýšlí a vše zvažuje, vynikající komplexní lékař, jsem pyšná, že je mým lékařem