Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha
MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co) (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

CRP (C-reaktivní protein)

Ekg - elektrokardiografie

INR (test srážlivosti krve) +17 Více

Léčba akutních nemocí

Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty

Odběr krve a moče pro laboratorní testy

Promovala jsem na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v roce 1995. Praxi jsem získala v nemocnici...

CRP (C-reaktivní protein)

Ekg - elektrokardiografie

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

INR (test srážlivosti krve)

Léčba akutních nemocí

Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty

Odběr krve a moče pro laboratorní testy

Očkování

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Ošetření nepojištěných osob (hrazená péče)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Potvrzení o zdravotní způsobilosti k vydání zbrojního průkazu

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Pracovnělékařské prohlídky (např. vstupní prohlídka do zaměstnání)

Preventivní prohlídky

Telefonické konzultace

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Test okultního krvácení, pro screening rakoviny tlustého střeva

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Testy pro diagnostiku hepatitidy C bez nutnosti odběru krve - na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Testy pro diagnostiku hepatitidy c bez nutnosti odběru krve - na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Testy pro diagnostiku HIV na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Unikátní systém internetového objednání na adrese https://oasys.young.co.cz

od 30 kč

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Vyšetření hladiny cukru v krvi

Vyšetření řidiče

Zasílání opakovaných receptů emailem

od 30 kč

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Umístění: MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá.

S přístupem a péčí paní doktorky jsem velmi spokojený. Má vřelý a lidský přístup, vše dokáže laikovi vysvětlit. Od doby co navštěvuji paní dokorku, se již návštěv lékaře neobávám.

Paní doktorka je jedním slovem skvělá! Nic nenechává náhodě, poradí a zajímá se. Příjemný nadstandard.

C

Tohle pro mě při hledání lékaře byla v r. 2013 trefa do černého! Paní doktorka se zajímá jak o člověka, tak o daný problém, případně vám doporučí specialistu v oboru. Nehledě na to, když je fronta a vaše lékařka není zrovna volná, je možnost jít do vedlejších ordinací, kde je zrovna volno u jedné z kolegyň, přiznávám, nejdřív se mi do toho nechtělo - důvěra apod., ale nakonec jsem stihla "ozkoušet" většinu kolegyň pí. doktorky a odcházela jsem nadšená z ordinace, protože tohle společenství doktorek (Young co) jde absolutně příkladem ostatním lékařům, tady to šlape! Nesmím opomenout ani pochopení, když nejste zrovna při penězích a jste např. před výplatou , tak není důvod se stydět to zmínit, když vám předávají recepty a seznamy s léky, protože ani jedna z paní doktorek neměla problém seznam zúžit, samozřejmě ponechat léky momentálně pro stávající problém nejvíce důležité a nápomocné léčivo dopsat na papírek, kdyby se nemoc nelepšila a člověk už bude mít možnost si je zakoupit.
Jsem vděčná za existenci tohoto společenství a děkuji těmto stránkám, že sem paní doktorky díky nim našla!

Paní doktorka Konfrštová je skvělá. Je spoustu dobrých praktických lékařů, ale ona patří ke špičce. Má velký zájem, nic nepodcení, vše raději otestuje. A k tomu je navíc milá, ve věcech má pořádek, když jste objednaní, bere vás včas. Děkuji za pečlivý a osobní přístup.

Jsem pacientkou paní doktorky již několik let. Pokud hledáte lékařku laskavou a trpělivou, pro kterou je nejdůležitější pacientovi skutečně pomoci, pak budete na správném místě. Jelikož jsem letitý chronik, u kterého se občas zdá, že léčba vede odnikud nikam, dokážu výše uvedený přístup náležitě ocenit. Určitě bych neměnila. .

Velmi schopná lékařka. Odbornost, příjemné vystupování a lidskost. Paní doktorka řeší věci komplexně a hledá také příčinu problému. Konečně našla lékař na kterého se mohu spolehnout a věřit mu. Doporučuji
Akorát sestry by mohly být trochu vstřicnější, mají sice na starosti více ordinací, ale je-li mi zle, tak mě snad můžou spojit s paní doktorkou, abych se s ní domluvil co mám dělat, a ne mě odbývat, že to nejde, ať rozhodne lékař, kterýmu věřím, ne obavy sestry, jež se bojí propojit hovor k paní doktorce, která je v ordinaci, nevolám pro zábavu.

Paní doktorku Konfrštovou můžu všem jen doporučit a jsem moc ráda, že je právě ona mým praktickým lékařem. Vždy mě pozorně vyslechla a snažila se najít příčinu problému, i když to nebylo vždy jednoduché. Velmi kladně hodnotím také to, že na rozdíl od jiných lékařů, se kterými jsem se setkala, paní doktorka pokaždé provedla všechna dostupná vyšetření a pokud bylo potřeba, vždy velmi ochotně vystavila doporučení ke specialistovi. Myslím, že od praktického lékaře bych si nemohla přát lepší přístup a péči. Z. Pejchalová

O

Kromě opravdu profesní znalosti oceňuji lidské chování paní doktorky. Vždy je pečlivá, trpělivá a chápavá. Moc děkuji. Mohu jen doporučit!

Paní doktorka Konfirštová má dar - je skvělý lékař-odborník a psycholog v jednom :). Po x letech hledání jsem našla lékařku, na kterou se nebojím obrátit s jakýmkoliv problémem s vědomím, že nad tím jen nemávne rukou. Líbí se mi komplexní a zároveň neuvěřitelně lidský přístup k pacientovi. Člověk se opravdu cítí v dobrých rukou, paní doktorka mi pomohla vymotat se ze zdravotních potíží tak, že se cítím jako nový člověk. Opravdu mohu jen doporučit! :)

• všeobecný praktický lékař
  • geriatrie