Vítězné náměstí 10, Praha
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Uzavřená 8, Praha
Ordinace (mapa)

Mezibranská 21/1367, Praha
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Umístění: Ordinace praktického lékaře nemoc

Pana Mudr. Muchy si nesmírně vážím, jak po profesní, tak i po lidské stránce. Velice mi pomohl včasnou přesnou diagnozou nemoci a dá se říci, že tím mi umožnil další plnohodnotný život. Jsem mu velmi vděčný a přeji mu, a také jeho kolektivu, další úspěchy.

Již k panu doktorovi nechodím (změna bydliště), ale působil velmi profesionálně a zároveň lidsky. Díky jeho pečlivosti jsem ve zdraví přežil při jednom závažném a velmi zřídka se vyskytujícím úrazu. Tehdy jsem ani nebyl u něj registrovaný a přesto mě neodmítl vyšetřit v ordinaci v Dejivích, když viděl, že něco není v pořádku.

Skvělý doktor i jeho kolektiv. Vždy důkladné vyšetření a diagnostika, profesionální a zároveň lidský přístup a ochota.

S panem doktorem i celym typem jsem nadmiru spokojena. Velmi mily a profesionalni pristup a nikdy jsem necekala dele nez pul hodiny. Mohu vrele doporucit.

Dle mého názoru jeden z nejlepších praktických lékařů. V jeho péči sice již nejsem (změna bydliště), ale i po letech musím konstatovat, že lepší péči, odbornost, entuziasmus a ochotu najde člověk jen stěží. Při první návštěvě vám podá ruku, představí se a projeví skutečný zájem o vaše problémy. Diagnostika, vyšetření, péče... Vše na jedničku. Od pana doktora by se někteří jeho "kolegové" měli učit. Především přístupu k pacientům.

S doktorem Muchou i s jeho kolegy jsem velmi spokojená, chodíme i s manželem do ordinace v Kobylisích. Nikdy jsme dlouho nečekali, vždy je možnost se objednat i mimo ordinační hodiny.

Tento týden jsem byl v nové ordinaci na Kobylisích. Ta je krásně nově zařízená, pracuje v ní příjemná mladá paní doktorka a šel jsem téměř bez čekání. Navíc prý mohu chodit jak do Dejvic, tak do Kobylis. Prostě servis, který se jinde nevidí!
BP

Skvělý lékař s perfektním kolektivem. Výborný nápad je možnost chodit současně do obou ordinací - na Prahu 6 i 8. Je vidět, že jim na lidech záleží a že o své práci přemýšlejí. Děkuji JH

Co dodat, jeden z nejslabsich doktoru, se kterym jsem se kdy setkala. Clovek prijde s obycejnou rymou a nachlazenim, rekne mu to, absolvuje radu, podle mne zbytecnych vysetreni a odchazi s tvrzenim ano mate rymu a nachlazeni a pocitem nejvetsiho hypochondra. Zrejme honi body. Chtelo byto vic lidsky pristup a trochu empatie, ktera Vam pane doktore zrejme chybi.

V čekárně strávíte půl dne, sestra je arogantní a potvrzení pro příbuzného na umístění do ústavu (5 řádků) mu trvalo měsíc. Vyhnout se jim obloukem....