Ordinace PL pro dospělé
Hroznova 2, Praha

C

Velmi vnímavá, pečlivá lékařka, která vždy naslouchá a pomáhá řešit veškeré zdravotní problémy. V ordinaci vždy příjemná atmosféra, žádné dlouhé čekání v čekárně, výborná spolupráce se sestřičkou. Mohu všem jenom doporučit.

Já jsem maximálně spokojen. Lékař léčí jen důsledek ne příčinu. Za to si můžeme každý sám. A každý se má zamyslet sám nad sebou jak se chová ke svému tělu. Lékař toho moc nezmůže. Prohlídka šup šup a co chcete? Tělo si samo řekne co potřebuje, stačí je vnímat. A když je někdo histerik ať nejdřív vyřeší své osobní problémy a pak nepotřebuje prohlídku. Tato lékařka je velice dobrá.

prave jsem se od pani doktorky odhlasila, nebyla jsem vubec spokojena s pristupem. Preventivni prohlidka odflaknuta, vlastne jen vzala moc a krev, jinak trvala 3 minuty a nevysetrila a nedoptala se na nic. Ekg, oci, sluch,gynekologie, dokonce jsem az zpetne zjistila, ze jsem mela byt preockovana na tetanovku, ani to nezkontrolovala, to mi rekla az dodatecne sestricka po telefonu na muj vyslovny dotaz. Takze pristup typu sup sup vykazat body pojistovne a dalsi.

Kdyz jsem se pri prebirani karty pani doktorky zeptala, jestli ji zajima, proc odchazim, rekla, ze ne. To myslim vypovida o vsem...

špatná lékařka, možná příjemná a společenská, nicméně neléčí, preventivní prohlídka je pouze krev a moč, žádné ekg, rtg plic apod., o vyšetření na rakovinu tlustého střeva jsem si musel sám žádat, na zdravotní průkaz jsem dostal razítko, aniž by mi udělala alespoň výtěr z krku či něco podobného...

Opravdu skvělá

Velice příjemné vystupování. Nepodceňuje pacienta ani alternativní medicínu. Více takových lékařů.

Velmi dobrý přístup,korektní,zájem o pacienta,bezva sestřička.

V ordinaci příjemná domácí atmosféra.Vždy dobrá nálada umocněná výřečností sestřičky.Paní doktorka vždy pomůže a poradí i nad rámec svých povinností.Obě se chovají k pacientům profesionálně a je vidět že jsou dobře sehrané.Prostě mám samé pozitivní zkušenosti.

Nevjím co má člověk očekávat od praktického lékaře ale na to aby vás poslal za specialistou je doktorka dostačující odborník. Nesetkal jsem se nikdy s neochotou ani nepšíjemným jednáním jako jinde. Alternativní medicina je spíš klad než minus u doktora. A na požádání jsem dostal jakékoliv vyšetření.
Vše v pohodě a příjmné atmosféře.
Takže O.K.

Velmi dobrá lékařka, s širokým přehledem, pomůže, pohladí na duši.Lidský a přátelský přístup k pacientům.Vždy mi pomohla, jak zdravotně, tak psychicky. Jak paní doktorka, tak sestřička. Čekací doby také není dlouhá.