Ordinace PL pro dospělé
Podolská 152/137, Praha

Dnes jsem se vrátila od této paní doktorky již po několikáté naprosto zklamaná. Hodinu před koncem ordinačních hodin mi sestra oznámila, že bohužel paní doktorka "už musí dnes jít", ať přijdu jindy. A to jsem požadovala jen výpis ze zdravotní dokumentace, což je na počkání a práce pro ni jen na pár minut.
Hledám proto nového doktora!!

Solidní přístup, snažila se mi vždy pomoci. Oceňuji testování na nutnost užití antibiotik. Je to empatický člověk, tak záleží s jakým přístupem přicházíte. Pokud trváte na nějakém léku, dá se domluvit klidně, lidsky. Nejednejte povýšeně.

Paní doktorka nemá zájem o pacienta, odmítla mi například nechat udělat testy z krve - zdůvodnění prý není kolonka v žádance. Musela jsem jít k jinému lékaři, který mě na toto vyšetření poslal a moc se divil, proč to neudělala paní doktorka. Žádný problém v tom neviděl. Přehlásila jsem se jinam, další problém - paní doktorka mi ztratila mojí kartu, ve které mám veškerou zdrav.dokumentaci od narození.

Vysoce profesionální přístup, empatie, vzácný člověk!!! Vlídné zacházení i s lehce hysterickými pacienty (což občas jsem :)

Paní doktorka je mou praktickou lékařkou asi 30 let. Za celou tu dlouhou dobu se nestalo ani jendou, že by její diagnóza byla nepřesná. Stejně kladně hodnotím i její sestru.

Jedina lekarka = zena, z mych lekaru, ktere mam. Z me strany naprosta spokojenost, je to odbornik, a take vlidny clovek. Jak zde psal nekdo z hodnoticich, i ja jsem prave diky teto zene zde a pisi toto hodnoceni ;-)

Paní doktorka mě velmi pečlivě léčila po těžké nehodě a díky jejímu zodpovědnému přístupu a odborným radám jsem se plně zotavil .Vždy měla ke mě jako k pacientovi perfektní , profesionální vztah a po dvaceti letech v její péči bych neměnil .

Je to zodpovědná lékařka, která svým pacientům věnuje maximální péči a starostlivost. Znám ji dvacetpět roků a nevím o lepší lékařce, zvláště v dnešní pohnuté době.

Bohužel musím napsat velmi špatnou zkušenost s touto paní.Když už jdu k doktorovi,je mi opravdu zle...odebrala krev z prstu a podle čísla rozhodla,že mi nic není.Zvýšenou teplotu a ucpaný nos neuznává a velmi pohrdavě se ptala cože mi to je?Neschopenku mi nevystavila,nevím co bych dělala kdyby nebylo před víkendem,tolik dovolené opravdu nemám...celou dobu se bavila luskáním na zjevně nový odpadkový koš na fotobuňku...Paní asi zaspala dobu a zapomněla,že jsme lidi a ne výrobky na páse u výstupní kontroly...

Pani doktorka je odborník na svém místě se zaujetím pro povolání lékaře. Je velmi svědomitá a předvídavá, dá se říct i se smyslem navíc pro diagnostiku nemoci. Díky pani doktorce mohu psát tento E-mail.