Dentální hygiena

Konzultace

Korunka metalokeramická

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: odstranění zubního kamene

Paní doktorka i sestřička moc milá a sympatická. Preventivní prohlídka i následná léčba proběhla velmi rychle a bezbolestně. Mohu jen doporučit!

Umístění: jiné místo

K paní doktorce jsem pravidelně každý měsíc chodila po dobu více než půl roku a každá další návštěva mě jen ujišťovala v tom, že jsou její přístup i výsledky absolutně profesionální a bezbolestné. Milé jednání i maximální flexibilita bonusem. 100% doporučuji ????????

Umístění: jiné místo

nejlepší zubní lékařka,velmi pečlivá, ohleduplná a profesionál ve svém oboru...pokud jste měli strach ze zubaře, po návštěvě už ho mít nebudete...

Velmi mila a prijemna paní doktorka. Vždy se ptá jestli zákrok neboli. Velmi pecliva.Za sebe mohu doporučit.

Pani doktorku Nesnidalovou je radost navstevovat!! Jeji prijemne vystupovani a bezbolestne zakroky si nemohu vynachvalit. Krome otevrene pusy a zvuku pristroju, clovek neciti sebemensi bolest. Moderni metody a velmi kvalitni material, ktery se mi nedostaval u meho stavajiciho lekare, kvalitu jejich sluzeb jeste zvysuje! Za me - DOPORUCUJI!!

S ošetřením paní doktorky jsem byla velice spokojená, ošetření provedla velmi šetrně. Oceňuji její lidský přístup. Paní doktorku mohu jen doporučit. Andrea Jarošová

U paní doktorky jsem už byla dvakrát na ošetření a vždy spokojená. Dlouho jsem hledala zubního lékaře, po tom, co moje předešlá zubařka odešla na mateřskou dovolenou. Paní doktorka Nesnídalová si dává velmi záležet a je vidět, že je pečlivá a nechce nic podcenit. Její přístup se mi velmi líbí. Sice strávíte v ordinaci více času, ale za to máte jistotu dobrého ošetření.

Téměř rok se mi stále vracel zánět do dásně, až paní doktorka zjistila, že je to způsobeno spatně udělanou blombou, která byla převislá a zasahovala do dásně.kterou jsem měla od předešlé zubní lékařky. Paní doktorka Nesnídalová mi blombu odstranila a nahradila novou a od té doby mě už zánět netrápí.

Takže paní doktorku mohu jen doporučit

Krausová

U paní doktorky velmi oceňuji naprosto profesionální a současně lidský a citlivý přístup. Je velmi pečlivá, nechce nic zanedbat a ošetření u ní je bezbolestné. Před výkonem vždy vysvětlí, co ošetřovaného čeká. V průběhu výkonu se dotazuje, zda je vše v pořádku a zda nic nebolí. Zcela souhlasím s předchozími komentáři. Taktéž paní doktorku vřele doporučuji. Jana Šmahajová

Pani doktorka, je opravdu skvěla, jsem vždy nadšená z každé návštěvy u ni. Její příštíp je profesionalní a přitom lidský. Jsem moc ráda, že už se nemusím bát zubaře, každý zákrok byl od paní doktorky bezbolestný a dokonce ani injekce na umrtvení mě nebolela.
Oksana Serednycka

Paní doktorka je velice milá a příjemná. Vrtala mi kaz a od té doby musim říct, že se nebojím zubare. Vůbec mě to nebolelo. Odvedla precizní práci. Po celou dobu se mě dotazovala, zda-li to neboli a je vše v pořádku! Mohu jedine doporučit!