Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Jiný

Velmi vstřícná a empatická lékařka,která chce pomoci a léčit ne jen předepisovat.Dokonce i mého manžela "Colomba" dostala do ordinace.Děkuji a doporučuji.Zároveň velice hodná a ohleduplná sestřicka Maruška.Děkuji oběma za pěkný přístup k pacientům!!!!

P
Umístění: Jiný

Paní dokt.Prokopiusová je velmi sympatický, empatický a milý člověk. Vyslechne, poradí, vyléčí. Poradí i svou zkušeností ze života. Sestřička Maruška Lebedová je jak po organizační, praktické a lidské stránce úžasná. Obě jsou na svém místě! Mají mou plnou důvěru!

D
Ověřeny pacient
Umístění: Jiný

Z pohledu pacienta i zdravotníka si obě dámy velice vážím pro jejich lidský, empatický přístup a zároveň vysokou profesionalitu. Paní doktorku Prokopiusovou považuji za výborného diagnostika a lékaře prvního kontaktu, který vnímá pacienta komplexně. Paní sestřičku znám léta a jako pracovně vytížený člověk velmi oceňuji její organizační schopnosti i vstřícnost při řešení mých zdravotních obtíží a následné péče.

E
Umístění: Jiný

Perfektní,spolehlivá paní doktorka, úžasná sestřička.Vždy velmi ochotné pomoci. Léčí mě i mého syna. Když je potřeba, odešle bez problémů na specializované pracoviště. U paní doktorky jsme registrovaní již několik let.

J
Umístění: Jiný

Skvělá doktorka na svém místě.Muzu doporučit.Moc se stará aby pacient byl spokojený a zdravý.Mily přístup.

O
Ověřeny pacient
Umístění: Jiný

Mudr. Prokopisusová je paní doktorka, která je velmi ochotná, přátelská a příjemná. Dokáže s vámi vše v klidu probrat a domluvit se na postupu řešení zdravotních potíží. Pokud je třeba, ochotně dá tip, doporučení či přímo žádanku na jiná odborná vyšetření. Zároveň vás ale netlačí zbytečně do nepříjemných vyšetření, jen aby se udělaly, jako spousta dalších doktorů. Vždy umí dobře poradit a zvážit celkově situaci ze všech pohledů. To stejně platí i pro sestřičku paní Lebedovou. Opět je velmi ochotná, milá, i když člověk zavolá/přijde nevhod a v největším shonu, tak je mu věnována naprostá pozornost. Lepší lékařku a sestřičku jsem zatím nezažil. Děkuji a doporučuji!

M
Ověřeny pacient
Umístění: Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a přátelská. Dovede s pacientem komunikovat tak, že nemá žádný stresující pocit, který člověk často u lékaře mívá. Dokáže vždy dobře poradit a neváhá poslat i na odborné vyšetření. Pozitivní atmosféru doplňuje i sestřička. Doporučuji, lepšího praktického lékaře (včetně sestřičky) bych určitě nenašla.”

M
Umístění: Jiný

U paní doktory jsem v dobrých rukách, vždy mi ochotně pomůže a řeší co nejlepší léčbu daného problému a to vždy do hloubky. Vřele všem pacientům její péči doporučuji :)

J
Umístění: Jiný

Pani doktorka umí nejen předepsat léky, ale hlavně umí poradit. Prijemna ordinace s velmi prijemnym personalem

O
Umístění: Jiný

Přístup paní doktorky k pacientovi je velmi vřelý, zajímá se o jeho problémy a odborně vždy výtečně poradí. Se svou sestřičkou tvoří skvělý tým, který lze každému doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci