Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha

Umístění: Jiný

Pani doktorka Prokopiusová je velmi důsledná, empatická, milá a vždycky vstřicná a ochotná.Taky velmi přesně diagnostikuje.Sestřička XXXX taktež milá, vstřicná, ochotná.
Touto cestou chci poděkovát za skvělou péči .

Umístění: Jiný

Skvela doktorka! Pomuze, vysvetli a do toho i vyleci)

Umístění: Jiný

Paní doktorka Prokopisusová je nadstandardní ! V dnešní uspěchané „elektronické“ době umocněné strachem z covidu, si na vás najde čas, má přehled o všech vašich „bolestech a přistupuje k vyšetření komplexně. Dnes se s takovým osobním přístupem k člověku často nesetkáte. I toto již léčí, nejen potom to samotné vyšetření paní doktorkou, které je samozřejmě velmi důležité včetně dalších vyšetření od specialistů. Nic nezanedbá, je velice pečlivá. Se svou sestřičkou (v jejíž péči jsem snad již 25 let) jsou výborný tandem. Mám s ní ty nejlepší zkušenosti nejen osobní, ale i telefonické a emailové. Když vstoupím do jejich ordinace, kde vládne velmi přátelská atmosféra, jsem už napůl uzdravená! Děkuji.

Umístění: Jiný

Paní doktorku navštěvuji s manželkou již hodně let, vždy se nám dostalo skvělé péče. Spolu se sestřičkou nám vždy vyšly vstříc.

Umístění: Jiný

Velmi vstřícná a empatická lékařka,která chce pomoci a léčit ne jen předepisovat.Dokonce i mého manžela "Colomba" dostala do ordinace.Děkuji a doporučuji.Zároveň velice hodná a ohleduplná sestřicka Maruška.Děkuji oběma za pěkný přístup k pacientům!!!!

Umístění: Jiný

Paní dokt.Prokopiusová je velmi sympatický, empatický a milý člověk. Vyslechne, poradí, vyléčí. Poradí i svou zkušeností ze života. Sestřička Maruška Lebedová je jak po organizační, praktické a lidské stránce úžasná. Obě jsou na svém místě! Mají mou plnou důvěru!

Umístění: Jiný

Z pohledu pacienta i zdravotníka si obě dámy velice vážím pro jejich lidský, empatický přístup a zároveň vysokou profesionalitu. Paní doktorku Prokopiusovou považuji za výborného diagnostika a lékaře prvního kontaktu, který vnímá pacienta komplexně. Paní sestřičku znám léta a jako pracovně vytížený člověk velmi oceňuji její organizační schopnosti i vstřícnost při řešení mých zdravotních obtíží a následné péče.

Umístění: Jiný

Perfektní,spolehlivá paní doktorka, úžasná sestřička.Vždy velmi ochotné pomoci. Léčí mě i mého syna. Když je potřeba, odešle bez problémů na specializované pracoviště. U paní doktorky jsme registrovaní již několik let.

Umístění: Jiný

Skvělá doktorka na svém místě.Muzu doporučit.Moc se stará aby pacient byl spokojený a zdravý.Mily přístup.

Umístění: Jiný

Mudr. Prokopisusová je paní doktorka, která je velmi ochotná, přátelská a příjemná. Dokáže s vámi vše v klidu probrat a domluvit se na postupu řešení zdravotních potíží. Pokud je třeba, ochotně dá tip, doporučení či přímo žádanku na jiná odborná vyšetření. Zároveň vás ale netlačí zbytečně do nepříjemných vyšetření, jen aby se udělaly, jako spousta dalších doktorů. Vždy umí dobře poradit a zvážit celkově situaci ze všech pohledů. To stejně platí i pro sestřičku paní Lebedovou. Opět je velmi ochotná, milá, i když člověk zavolá/přijde nevhod a v největším shonu, tak je mu věnována naprostá pozornost. Lepší lékařku a sestřičku jsem zatím nezažil. Děkuji a doporučuji!