Andrea  Prokopiusová , praktický lékař Praha

MUDr. Andrea Prokopiusová

Praktický lékař Více

Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha

Umístění: Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a přátelská. Dovede s pacientem komunikovat tak, že nemá žádný stresující pocit, který člověk často u lékaře mívá. Dokáže vždy dobře poradit a neváhá poslat i na odborné vyšetření. Pozitivní atmosféru doplňuje i sestřička. Doporučuji, lepšího praktického lékaře (včetně sestřičky) bych určitě nenašla.”

Umístění: Jiný

U paní doktory jsem v dobrých rukách, vždy mi ochotně pomůže a řeší co nejlepší léčbu daného problému a to vždy do hloubky. Vřele všem pacientům její péči doporučuji :)

Umístění: Jiný

Pani doktorka umí nejen předepsat léky, ale hlavně umí poradit. Prijemna ordinace s velmi prijemnym personalem

O
Umístění: Jiný

Přístup paní doktorky k pacientovi je velmi vřelý, zajímá se o jeho problémy a odborně vždy výtečně poradí. Se svou sestřičkou tvoří skvělý tým, který lze každému doporučit.

Umístění: Jiný

Pani doktorka i jeji sestra jsou velmi prijemne a navsteva vzdy probehne bezproblemove a v klidne nalade. Snazi se pomoci a diky zkusenostem se jim to vetsinou dari, pripadne poslou za jinym specialistou - hodnotim velice pozitivne.

Umístění: Jiný

Paní doktorka je velmi milá,svědomitá se snahou vždy pomoci.Sestřička
zajišťuje,aby vše perfektně fungovalo.Též velice příjemná,ochotná.
Manžel i já jsme spokojeni.

W
Umístění: Jiný

Paní doktorka i její sestra jsou velmi příjemné a cením si jejich profesionálního přístupu. Při návštěvě jsem vždy trpělivě vyslechnut. Z ordinace odcházím s dobrým pocitem a příznivými radami pro léčbu.

Umístění: Jiný

Dr. Prokopiusova aj jej sestrička sú veľmi milé. Som veľmi spokojná s vyšetrením p. Dr. Prokopiusovej a prístupom k pacientom. Sestrička je veľmi milá vždy s úsmevom privíta pacienta a pomôže. Som rada, že som pacientkou práve u nich. Jankovičová.

Umístění: Jiný

Paní doktorka Prokopiusová je velmi svědomitá lékařka, pečlivě vyslechne a vyšetří. Cením si profesionálního přístupu a příjemného jednání paní doktorky i sestřičky. Tento skvělý tým poskytující vysoce kvalitní péči a přitom vždy s úsměvem mohu jen doporučit :-)

Umístění: Jiný

V ordinaci jsem se setkal vždy s profesionálním a lidským přístupem paní doktorky i sestry.
Velké poděkování za to, že paní doktorka u mne včas diagnostikovala zhoubné bujení a poslal mne na onkologii. Ušetřila mi mnoho problémů a možná i zachránila život.