Aleš Ducháček, praktický lékař Praha

synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta

Jsem všeobecný praktický lékař pro dospělé, studoval jsem na druhé lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Vzhledem k zaměření mé specializace je v ordin...

• Arteriální hypertenze
  • Diabetes 2. typu
  • Kardiovaskulární prevence

• všeobecný praktický lékař

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

V pátek 19. listopadu jsem přišla za panem "doktorem" s prosbou o konzultaci ohledně mé zdravotní situace. Velmi hlasitě mě z ordinace vykázal. Cítila jsem se velmi nepříjemně a odešla jsem z pláčem. Jsem starší žena a od lékaře jsem takový přístup vůbec nečekala. Samozřejmě si najdu jiného lékaře.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Úplná katastrofa, co se týče tohoto lékaře. Píši za mého otce kterému je již 85 let, je vážně nemocen, MUDr. Ducháček nezájem o pacienta, během půl roku, kdy otec byl v nemocnici několikrát, nejevil zájem i přes naší urgenci, ze by se přijel podívat, otec je nechodici, těžká hypertenze plic, bercovy vřed několik let. Posíláme mu vždy zprávu z nemocnice, na kterou nereaguje, např. poslední byla 2.9. a do dnešního dne se neozval, ač jsme ho o to v mailu opětovně prosili. O léky musí žádat několikrát, zapomene nebo i sestra, která na urgenci odpoví, že chybička se vloudi. Prostě už nechává starého človeka umřít a je mu to jedno. Takový je to lékař. Možná že léčí jen mladé a zdravé, ale ne staré a nemocné.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

K Dr. Ducháčkovi jsem šla na základě kvalitních referencí zde na Známém lékaři, ale bohužel, moje zkušenost nebyla tak dobrá, jako ostatních a je tam i cedulka, že je prý údajně nevyhnutelné nějakou dobu na lékaře čekat, ale mohu se zeptat proč? Když jiní lékaři umí objednat na čas, proč je tento tak důležitý, že nechá lidi tvrdnout v čekárně až tři hodiny??? V jeho čekárně se opravdu strašně dlouho čeká, třeba až tři hodiny. Jednou mi bylo lékařem po telefonické domluvě doporučeno, aby si osoba moje blízká vyzvedla recept (bylo to v době, kdy ještě nefungovali e-recepty), protože jsem musela zůstat s miminem doma. I přes to, že lékař předem slíbil, že si recept kdokoliv blízký může vyzvednout, dělal s tím pak obrovské obstrukce, říkal, že na dálku neordinuje (i přes to, že řekl, že tam nemohu v této situaci dojít), nechal tam osobu blízkou čekat cca tři hodiny a ještě vůči ní nebyl laskavý - asi zapomněl, co mi telefonicky předem slíbil. Zároveň jsem byla nespokojená s tím, jak řešil jeden zdravotní problém: jen je třeba dodat, že další lékař diagnostikoval avitaminózu jako důvod příznaků, za které mě Dr. Ducháček málem poslal na psychoterapii!!!! - protože působil, jako by si se mnou nevěděl rady a prostě ho nenapadlo udělat testy na nedostatek určitých vitamínů. Opravdu mi tento typ léčby, kdy se v podstatě bezradnost lékaře svede na pacienta, opravdu mi to vadí. Z pochopitelných důvodů nechávám recenzi anonymně.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Je velmi ochotný, empatický, a zároveň opravdu kvalitní odborník. Děkuji za jeho péči.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Dr. Ducháček je velmi profesionální a nápomocný. Vždycky cítím, že dobře ví, co dělá.
Musím také zmínit sestru. Kromě toho, že je velmi profesionální, je velmi empatická a laskavá.

O
Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Skvělý lékař! Měla jsem zánět ledvin a pan doktor to vyřešil bez antibiotik, což jsem byla radši, pokud nemusím antibiotika tak ziju raději bez nich

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Změna praktického lékaře a později nemoc

Pan doktor je výborný jak z profesionálního hlediska tak llidského. Velice empatický a vždy hledí i na historickou anamnézu. Já nemám žádné výhrady a jen doporučuji.

Š
Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře celkové vyšetření

Pan doktor je absolutní profesionál,vynikající diagnostik!!! Umí poradit,je velmi lidský ,empatický a ochotný. Ovšem - pokud se mu něco u pacienta nelíbí ,řekne ne a nasměruje na správnou cestu... To jsem neznala. Sestřička je neuvěřitelná! Perfektně panu doktorovi sekunduje,je spolehlivá na 100% ohlídá ,aby pacient splnil co lékař řekl,komunikace je úžasná,srozumitelná, s velkou ochotou ,empatií a neudělá nic o čem lékař neví!!! Po dlouhé době si připadám jako člověk a jako člověk ,který neobtěžuje. Těžko se mi hledají výstižná slova .Hodnocení na lékaře a sestřičku píšu poprvé,protože to tak opravdu cítím . A také cítím velkou úctu a obdiv. Upřímně jim přeji zdraví a ať jsou v životě osobním i pracovním šťastní...Děkuji ! Š.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Pan doktor je velmi profesionální, zkušený a jeho diagnóza a následná léčba byla vždy rychlá a efektivní. Chodím k panu Ducháčkovi již 5 let.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Pan doktor je naprostá třída ve svém oboru. Mnoho lidí tvrdí, že praktičtí doktoři nic neumí a neřeší, což někdy může být pravda, ale každý máme právo se svobodně rozhodnout, komu se svěříme do rukou.

Dr. Ducháček Vás důkladně vyšetří a nemávne rukou i nad drobností, která vás tíží. Zároveň upozorní na věci, které by Vás osobně ani nenapadly, napíše doporučení v případě potřeby.

Zároveň působí velmi inteligentně a myslím, že se učí celý život - není to typ "jsem dr. a tím to končí, žádné další vzdělávání není potřeba...."

Také pan doktor nepůsobí fanaticky, co se týče léků, jde mu o komplexní uzdravení, takže rozumí i výživě a pohybu.

Děkuji za péči a sestřičce, která je moc milá a krásná dáma.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, mám skoro 2 roky kožní problém a nedostal sem zatím léčbu, která by to plně vyléčila, poslední dobou je to slušně řečeno velmi otravné. Je možnost za Vámi přijít na konzultaci?
Děkuji za odpověd

Dobrý den, přijít samozřejmě můžete, nicméně nejsem specialista dermatolog. Uvidíme, co by se dalo dělat...

Hello,
I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

Hello,
yes, you can register in our office. Seek contacts on web pages and call/send mail to plan the appointement. Best regards.

• Arteriální hypertenze
  • Diabetes 2. typu