Ostrovského 253/3, Praha
synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta

Jsem všeobecný praktický lékař pro dospělé, studoval jsem na druhé lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Vzhledem k zaměření mé specializace je v ordin...

• Arteriální hypertenze
  • Diabetes 2. typu
  • Kardiovaskulární prevence

• všeobecný praktický lékař

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Dr. Ducháček je velmi profesionální a nápomocný. Vždycky cítím, že dobře ví, co dělá.
Musím také zmínit sestru. Kromě toho, že je velmi profesionální, je velmi empatická a laskavá.

O
Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Skvělý lékař! Měla jsem zánět ledvin a pan doktor to vyřešil bez antibiotik, což jsem byla radši, pokud nemusím antibiotika tak ziju raději bez nich

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Změna praktického lékaře a později nemoc

Pan doktor je výborný jak z profesionálního hlediska tak llidského. Velice empatický a vždy hledí i na historickou anamnézu. Já nemám žádné výhrady a jen doporučuji.

Š
Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře celkové vyšetření

Pan doktor je absolutní profesionál,vynikající diagnostik!!! Umí poradit,je velmi lidský ,empatický a ochotný. Ovšem - pokud se mu něco u pacienta nelíbí ,řekne ne a nasměruje na správnou cestu... To jsem neznala. Sestřička je neuvěřitelná! Perfektně panu doktorovi sekunduje,je spolehlivá na 100% ohlídá ,aby pacient splnil co lékař řekl,komunikace je úžasná,srozumitelná, s velkou ochotou ,empatií a neudělá nic o čem lékař neví!!! Po dlouhé době si připadám jako člověk a jako člověk ,který neobtěžuje. Těžko se mi hledají výstižná slova .Hodnocení na lékaře a sestřičku píšu poprvé,protože to tak opravdu cítím . A také cítím velkou úctu a obdiv. Upřímně jim přeji zdraví a ať jsou v životě osobním i pracovním šťastní...Děkuji ! Š.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Pan doktor je velmi profesionální, zkušený a jeho diagnóza a následná léčba byla vždy rychlá a efektivní. Chodím k panu Ducháčkovi již 5 let.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Pan doktor je naprostá třída ve svém oboru. Mnoho lidí tvrdí, že praktičtí doktoři nic neumí a neřeší, což někdy může být pravda, ale každý máme právo se svobodně rozhodnout, komu se svěříme do rukou.

Dr. Ducháček Vás důkladně vyšetří a nemávne rukou i nad drobností, která vás tíží. Zároveň upozorní na věci, které by Vás osobně ani nenapadly, napíše doporučení v případě potřeby.

Zároveň působí velmi inteligentně a myslím, že se učí celý život - není to typ "jsem dr. a tím to končí, žádné další vzdělávání není potřeba...."

Také pan doktor nepůsobí fanaticky, co se týče léků, jde mu o komplexní uzdravení, takže rozumí i výživě a pohybu.

Děkuji za péči a sestřičce, která je moc milá a krásná dáma.

Dobrý den, právě jdu od pana doktora musím napsat ze s tímto jsem se ješte nesetkal, pan doktor je profesionál se zájmem o pacienta nic nenechává náhodě, mohu jen doporučit každému kdo hledá kvalitního lékaře, vše semnou důkladně probral a prohlédl me též důkladně, je mi potěšením byt Vašim pacientem. Sestřička u pana doktora tez velmi příjemná. Děkuji za vše kdyby to tak bylo všude hned by chodil člověk k lékaři s úsměvem na tvari.

Profesionální, vstřícný, usměvavý. Skvěle poradí, dá vám všechny možnosti jak problém léčit. Prostě profík, co víc dodat.
Děkuji Vám!! I. Brioussov.

Nejlepší praktický lékař, kterému skutečně záleží na tom pacienta vyléčit a ne ho pouze dlouhodobě léčit. K panu doktorovi chodí také dcera, která jako alergik získala cenné rady a informace. Pan doktor má mou důvěru a mohu ho jen doporučit.

Hrozně milej sympaťák. Pokud máte podobné špatné zkušenosti s doktory a přestali jsem věřit tomu, že jsou i exempláře bez syndromu vyhoření, kteří na Vás navíc působí pozitivně, tak mohu pana doktora jen doporučit a potvrdit všechna kladná hodnocení níže. Jsem velmi ráda za možnost volit si své doktory sami.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, mám skoro 2 roky kožní problém a nedostal sem zatím léčbu, která by to plně vyléčila, poslední dobou je to slušně řečeno velmi otravné. Je možnost za Vámi přijít na konzultaci?
    Děkuji za odpověd

Dobrý den, přijít samozřejmě můžete, nicméně nejsem specialista dermatolog. Uvidíme, co by se dalo dělat...

MUDr. Aleš Ducháček

• Hello,
    I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

Hello,
    yes, you can register in our office. Seek contacts on web pages and call/send mail to plan the appointement. Best regards.

MUDr. Aleš Ducháček

• Arteriální hypertenze