Ostrovského 253/3, Praha
Ordinace všeobecného praktického lékaře - Poliklinika DAM - Praha 6 (1. patro, naproti výtahu) (mapa)

Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 5 Více

Očkování • od 800 kč

Vyšetření pro posudkové účely • od 350 kč

Preventivní prohlídky +6 Více

Základní vyšetření

Zákroky z oblasti manuální a myoskeletální medicíny

Vyšetření pro řidičský průkaz

Jsem všeobecný praktický lékař pro dospělé, studoval jsem na druhé lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Vzhledem k zaměření mé specializace je v ordin...

• arteriální hypertenze
  • diabetes 2. typu
  • kardiovaskulární prevence

Umístění: Ordinace všeobecného praktického lékaře - Poliklinika DAM - Praha 6 (1. patro, naproti výtahu)

Pan doktor je velmi profesionální, zkušený a jeho diagnóza a následná léčba byla vždy rychlá a efektivní. Chodím k panu Ducháčkovi již 5 let.

Pan doktor je naprostá třída ve svém oboru. Mnoho lidí tvrdí, že praktičtí doktoři nic neumí a neřeší, což někdy může být pravda, ale každý máme právo se svobodně rozhodnout, komu se svěříme do rukou.

Dr. Ducháček Vás důkladně vyšetří a nemávne rukou i nad drobností, která vás tíží. Zároveň upozorní na věci, které by Vás osobně ani nenapadly, napíše doporučení v případě potřeby.

Zároveň působí velmi inteligentně a myslím, že se učí celý život - není to typ "jsem dr. a tím to končí, žádné další vzdělávání není potřeba...."

Také pan doktor nepůsobí fanaticky, co se týče léků, jde mu o komplexní uzdravení, takže rozumí i výživě a pohybu.

Děkuji za péči a sestřičce, která je moc milá a krásná dáma.

Dobrý den, právě jdu od pana doktora musím napsat ze s tímto jsem se ješte nesetkal, pan doktor je profesionál se zájmem o pacienta nic nenechává náhodě, mohu jen doporučit každému kdo hledá kvalitního lékaře, vše semnou důkladně probral a prohlédl me též důkladně, je mi potěšením byt Vašim pacientem. Sestřička u pana doktora tez velmi příjemná. Děkuji za vše kdyby to tak bylo všude hned by chodil člověk k lékaři s úsměvem na tvari.

Profesionální, vstřícný, usměvavý. Skvěle poradí, dá vám všechny možnosti jak problém léčit. Prostě profík, co víc dodat.
Děkuji Vám!! I. Brioussov.

Nejlepší praktický lékař, kterému skutečně záleží na tom pacienta vyléčit a ne ho pouze dlouhodobě léčit. K panu doktorovi chodí také dcera, která jako alergik získala cenné rady a informace. Pan doktor má mou důvěru a mohu ho jen doporučit.

Hrozně milej sympaťák. Pokud máte podobné špatné zkušenosti s doktory a přestali jsem věřit tomu, že jsou i exempláře bez syndromu vyhoření, kteří na Vás navíc působí pozitivně, tak mohu pana doktora jen doporučit a potvrdit všechna kladná hodnocení níže. Jsem velmi ráda za možnost volit si své doktory sami.

Pana doktora mohu jen doporučit. Snaží se na více než tisíc procent pacientovi pomoci a na každého má vyhrazen dostatek času. Jsme u něj zaregistrovaná celá rodina, a i když jezdíme přes celou Prahu, tak by nikdo z nás neměnil.

Dnes jsem byla na vstupní prohlídce u pana doktora a cítím, že jsem tu "dobře." Strávil se mnou skoro celou hodinu, kdy pečlivě vyzvídal a zároveň vysvětloval vše, co jsem chtěla vědět, ani na moment jsem neměla onen pocit, jaký jsem téměř vždy u praktických lékařů mívala, že jsou moje otázky zbytečné a nesmyslné a jen jimi lékaře zatěžuji, stejně tak sestřička velmi milá. Za sebe můžu určitě doporučit, protože cítím, že je to lékař, kterému jde opravdu o to, aby pacientovi co nejvíce pomohl, lékař, kterému lze důvěřovat.

Vzhledem k tomu, že můj praktický lékař šel do důchodu, rozhodl jsem se zvolit nového lékaře přes webové stránky http://www.znamylekar.cz . Vybrala jsem si díky výborným hodnocení předchozích pacientů pana doktora Aleša Ducháčeka. S panem doktorem jsem velmi spokojen. Z vlastni zkušenosti mohu jen potvrdit, že pan doktor k pacientovi má vynikající pristup. Odborně na výši, je to professional, věnuje pacientovi hodně času. Pečlivě Vas vyslechne a nabídne dobré řešení (objasni vše potřebné). Moje předchozí zdravotní problémy se mnou pečlive probral a navrhl možnosti další léčby. Vřele doporučuji. D. Kovačevič
Take jeho sestra je velmi milá a vstřícná. (Laboratorní odběrové místo se nachází vedle ordinace. Případná vyšetření u specialistu jsou prováděna v rámci arealu Vojenské nemocnice.). Vše opravdu funguje na velice vysoké úrovni.

Dobrý den,
Hledala jsem nového obvodního lékaře.A našla jsem opravdu unikát.Pan doktor je velice milý,vše dobře vysvětlí a neodbývá.Vřele doporučuji.

Očkování

Zákroky z oblasti manuální a myoskeletální medicíny

Vyšetření pro řidičský průkaz

Pracovnělékařské prohlídky

Cena není uvedená

Všechna běžná ošetření v rámci oboru

Cena není uvedená

Běžná vyšetření pro jakýkoliv akutní či dlouhodobý problém (mimo zubů, očí a gynekologie - pro tyto oblasti slouží ve zdravotním systému čr rovnou příslušní odborní lékaři)

Cena není uvedená

Děkuji za péči a sestřičce, která je moc milá a krásná dáma.

Děkuji Vám!! I. Brioussov.

Dobrý den,

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, mám skoro 2 roky kožní problém a nedostal sem zatím léčbu, která by to plně vyléčila, poslední dobou je to slušně řečeno velmi otravné. Je možnost za Vámi přijít na konzultaci?
    Děkuji za odpověd

Dobrý den, přijít samozřejmě můžete, nicméně nejsem specialista dermatolog. Uvidíme, co by se dalo dělat...

MUDr. Aleš Ducháček

• Hello,
    I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

Hello,
    yes, you can register in our office. Seek contacts on web pages and call/send mail to plan the appointement. Best regards.

MUDr. Aleš Ducháček

• arteriální hypertenze