Adresa

Ostrovského 253/3, Praha
synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 5 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Jsem všeobecný praktický lékař pro dospělé, studoval jsem na druhé lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Vzhledem k zaměření mé specializace je v ordin...

Více

Léčené nemoci

 • arteriální hypertenze
 • diabetes 2. typu
 • kardiovaskulární prevence
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Změna praktického lékaře a později nemoc

Pan doktor je výborný jak z profesionálního hlediska tak llidského. Velice empatický a vždy hledí i na historickou anamnézu. Já nemám žádné výhrady a jen doporučuji.


Š
Ověřeny pacient
Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře celkové vyšetření

Pan doktor je absolutní profesionál,vynikající diagnostik!!! Umí poradit,je velmi lidský ,empatický a ochotný. Ovšem - pokud se mu něco u pacienta nelíbí ,řekne ne a nasměruje na správnou cestu... To jsem neznala. Sestřička je neuvěřitelná! Perfektně panu doktorovi sekunduje,je spolehlivá na 100% ohlídá ,aby pacient splnil co lékař řekl,komunikace je úžasná,srozumitelná, s velkou ochotou ,empatií a neudělá nic o čem lékař neví!!! Po dlouhé době si připadám jako člověk a jako člověk ,který neobtěžuje. Těžko se mi hledají výstižná slova .Hodnocení na lékaře a sestřičku píšu poprvé,protože to tak opravdu cítím . A také cítím velkou úctu a obdiv. Upřímně jim přeji zdraví a ať jsou v životě osobním i pracovním šťastní...Děkuji ! Š.


M
Ověřeny pacient
Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Pan doktor je velmi profesionální, zkušený a jeho diagnóza a následná léčba byla vždy rychlá a efektivní. Chodím k panu Ducháčkovi již 5 let.


M
Ověřeny pacient
Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Pan doktor je naprostá třída ve svém oboru. Mnoho lidí tvrdí, že praktičtí doktoři nic neumí a neřeší, což někdy může být pravda, ale každý máme právo se svobodně rozhodnout, komu se svěříme do rukou.

Dr. Ducháček Vás důkladně vyšetří a nemávne rukou i nad drobností, která vás tíží. Zároveň upozorní na věci, které by Vás osobně ani nenapadly, napíše doporučení v případě potřeby.

Zároveň působí velmi inteligentně a myslím, že se učí celý život - není to typ "jsem dr. a tím to končí, žádné další vzdělávání není potřeba...."

Také pan doktor nepůsobí fanaticky, co se týče léků, jde mu o komplexní uzdravení, takže rozumí i výživě a pohybu.

Děkuji za péči a sestřičce, která je moc milá a krásná dáma.


H
Ověřeny pacient

Dobrý den, právě jdu od pana doktora musím napsat ze s tímto jsem se ješte nesetkal, pan doktor je profesionál se zájmem o pacienta nic nenechává náhodě, mohu jen doporučit každému kdo hledá kvalitního lékaře, vše semnou důkladně probral a prohlédl me též důkladně, je mi potěšením byt Vašim pacientem. Sestřička u pana doktora tez velmi příjemná. Děkuji za vše kdyby to tak bylo všude hned by chodil člověk k lékaři s úsměvem na tvari.


Ověřeny pacient

Profesionální, vstřícný, usměvavý. Skvěle poradí, dá vám všechny možnosti jak problém léčit. Prostě profík, co víc dodat.
Děkuji Vám!! I. Brioussov.


A
Ověřeny pacient

Nejlepší praktický lékař, kterému skutečně záleží na tom pacienta vyléčit a ne ho pouze dlouhodobě léčit. K panu doktorovi chodí také dcera, která jako alergik získala cenné rady a informace. Pan doktor má mou důvěru a mohu ho jen doporučit.


K
Ověřeny pacient

Hrozně milej sympaťák. Pokud máte podobné špatné zkušenosti s doktory a přestali jsem věřit tomu, že jsou i exempláře bez syndromu vyhoření, kteří na Vás navíc působí pozitivně, tak mohu pana doktora jen doporučit a potvrdit všechna kladná hodnocení níže. Jsem velmi ráda za možnost volit si své doktory sami.


Ověřeny pacient

Pana doktora mohu jen doporučit. Snaží se na více než tisíc procent pacientovi pomoci a na každého má vyhrazen dostatek času. Jsme u něj zaregistrovaná celá rodina, a i když jezdíme přes celou Prahu, tak by nikdo z nás neměnil.


S
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla na vstupní prohlídce u pana doktora a cítím, že jsem tu "dobře." Strávil se mnou skoro celou hodinu, kdy pečlivě vyzvídal a zároveň vysvětloval vše, co jsem chtěla vědět, ani na moment jsem neměla onen pocit, jaký jsem téměř vždy u praktických lékařů mívala, že jsou moje otázky zbytečné a nesmyslné a jen jimi lékaře zatěžuji, stejně tak sestřička velmi milá. Za sebe můžu určitě doporučit, protože cítím, že je to lékař, kterému jde opravdu o to, aby pacientovi co nejvíce pomohl, lékař, kterému lze důvěřovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý večer, mám skoro 2 roky kožní problém a nedostal sem zatím léčbu, která by to plně vyléčila, poslední dobou je to slušně řečeno velmi otravné. Je možnost za Vámi přijít na konzultaci?
  Děkuji za odpověd

  Dobrý den, přijít samozřejmě můžete, nicméně nejsem specialista dermatolog. Uvidíme, co by se dalo dělat...

  MUDr. Aleš Ducháček

 • Hello,
  I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

  Hello,
  yes, you can register in our office. Seek contacts on web pages and call/send mail to plan the appointement. Best regards.

  MUDr. Aleš Ducháček

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Jsem všeobecný praktický lékař pro dospělé, studoval jsem na druhé lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Vzhledem k zaměření mé specializace je v ordin...

Více

Léčené nemoci

 • arteriální hypertenze
 • diabetes 2. typu
 • kardiovaskulární prevence
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • všeobecný praktický lékař