synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře
Ostrovského 253/3, Praha

Přijímám: dospělí

Jsem všeobecný praktický lékař pro dospělé, studoval jsem na druhé lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Vzhledem k zaměření mé specializace je v ordin...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Arogantní doktor, nezájem jak se pacient cítí.....

Já rozhodně nedoporučuji.
Je mi líto, ale jedno velké ne, nikdy více!!!

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Tohoto lekare silne nedoporucuji. Jeho pristup byl velice arogantni a neempaticky. Komunikace s nim byla vzdy problem, dovolat se do ordinace bylo nemozne. Za me jedno velke ne.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Bylo mi ctí alespoň pár let docházet k tomuto skvělému lékaři do ordinace Ostrovského. Nikdy nic nenechal náhodě a vždy udělal všechna možná vyšetření, aby se doopravdy přišlo na to, co to je a mohla započít opravdu správná léčba. Mám strach, že takového praktického lékaře již nenajdu.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Pan doktor je výborný diagnostik a zkušený lékař. Obracela jsem se na něj vždy s důvěrou. Škoda, že není možné zjistit, kde pan doktor vykonává praxi dnes, protože v Synlabu na Ostrovského již nepracuje.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Supr příjemní lékař i sestřička. Pan doktor si na mě udělal čas a probral se mnou v klidu všechny problémy, které mi pomohl řešit. Co více si přát.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

V pátek 19. listopadu jsem přišla za panem "doktorem" s prosbou o konzultaci ohledně mé zdravotní situace. Velmi hlasitě mě z ordinace vykázal. Cítila jsem se velmi nepříjemně a odešla jsem z pláčem. Jsem starší žena a od lékaře jsem takový přístup vůbec nečekala. Samozřejmě si najdu jiného lékaře.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Úplná katastrofa, co se týče tohoto lékaře. Píši za mého otce kterému je již 85 let, je vážně nemocen, MUDr. Ducháček nezájem o pacienta, během půl roku, kdy otec byl v nemocnici několikrát, nejevil zájem i přes naší urgenci, ze by se přijel podívat, otec je nechodici, těžká hypertenze plic, bercovy vřed několik let. Posíláme mu vždy zprávu z nemocnice, na kterou nereaguje, např. poslední byla 2.9. a do dnešního dne se neozval, ač jsme ho o to v mailu opětovně prosili. O léky musí žádat několikrát, zapomene nebo i sestra, která na urgenci odpoví, že chybička se vloudi. Prostě už nechává starého človeka umřít a je mu to jedno. Takový je to lékař. Možná že léčí jen mladé a zdravé, ale ne staré a nemocné.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

K Dr. Ducháčkovi jsem šla na základě kvalitních referencí zde na Známém lékaři, ale bohužel, moje zkušenost nebyla tak dobrá, jako ostatních a je tam i cedulka, že je prý údajně nevyhnutelné nějakou dobu na lékaře čekat, ale mohu se zeptat proč? Když jiní lékaři umí objednat na čas, proč je tento tak důležitý, že nechá lidi tvrdnout v čekárně až tři hodiny??? V jeho čekárně se opravdu strašně dlouho čeká, třeba až tři hodiny. Jednou mi bylo lékařem po telefonické domluvě doporučeno, aby si osoba moje blízká vyzvedla recept (bylo to v době, kdy ještě nefungovali e-recepty), protože jsem musela zůstat s miminem doma. I přes to, že lékař předem slíbil, že si recept kdokoliv blízký může vyzvednout, dělal s tím pak obrovské obstrukce, říkal, že na dálku neordinuje (i přes to, že řekl, že tam nemohu v této situaci dojít), nechal tam osobu blízkou čekat cca tři hodiny a ještě vůči ní nebyl laskavý - asi zapomněl, co mi telefonicky předem slíbil. Zároveň jsem byla nespokojená s tím, jak řešil jeden zdravotní problém: jen je třeba dodat, že další lékař diagnostikoval avitaminózu jako důvod příznaků, za které mě Dr. Ducháček málem poslal na psychoterapii!!!! - protože působil, jako by si se mnou nevěděl rady a prostě ho nenapadlo udělat testy na nedostatek určitých vitamínů. Opravdu mi tento typ léčby, kdy se v podstatě bezradnost lékaře svede na pacienta, opravdu mi to vadí. Z pochopitelných důvodů nechávám recenzi anonymně.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Je velmi ochotný, empatický, a zároveň opravdu kvalitní odborník. Děkuji za jeho péči.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, mám skoro 2 roky kožní problém a nedostal sem zatím léčbu, která by to plně vyléčila, poslední dobou je to slušně řečeno velmi otravné. Je možnost za Vámi přijít na konzultaci?
Děkuji za odpověd

Dobrý den, přijít samozřejmě můžete, nicméně nejsem specialista dermatolog. Uvidíme, co by se dalo dělat...

MUDr. Aleš Ducháček

Hello,
I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

Hello,
yes, you can register in our office. Seek contacts on web pages and call/send mail to plan the appointement. Best regards.

MUDr. Aleš Ducháček