Umístění: Poliklinika Palackého Cokoli, kdykoli, vše!

Hodnotit paní doktorku si dovolím slovy: důvěra, perfektní diagnostika, úspěšné terapie, osobní přístup k pacientovi a ještě její půvab, který vše pozitivně umocňuje. PB

Na paní doktorce si velmi cením partnerského přístupu k pacientovi - nelpí na svém léčebném postupu, ale když pacient navrhne postup, který mu pomáhá, umožní mu jej praktikovat a zároveň ohlídá, jestli dobře zabral :-).

C

Výborná,svědomitá lékařka.Velmi příjemná.Pacienta léčí nejen dostupnou léčbou ,ale i velmi citlivým přístupem k jeho potížím.Jsem ráda,že mám v dnešní době lékaře s lidským přístupem a na kterého se mohu 100% spolehnout.

Vždy pečlivá velmi, nic neopomene, navíc i milá. Její odborné znalosti hodnotit neumím, ale vždy radši ochotně posílá ke specialistům, což u minulé mudr. bylo "obtěžovaní" stejně jako ráda zodpoví na případné dotazy ohledně léčby, léků,.. u jiných doktorů jsem se nejednou setkala s reakcí typu: ptáš se? = nedůvěřuješ!

Chodím k ní od jejího nástupu do praxe. Je ochotná, pečlivá, vždy laskavá. Tak si představuji doktora, kterému se dříve říkalo rodinný lékař.

Ochotná a pečlivá,výborný diagnostik!

výborná lékařka

Paní doktorka je pečlivá, oceňuji lidský přístup i příjemnou sestru. Neměnila bych.

Super přístup, pošle na vyšetření, vše co se dá udělat udělá a to velmi pečlivě!
Jsem dlouhodobý "pacient" cca 15 let a neměnil bych!

...je to nejlepsší doktorka, kterou jsem kdy měl, profík, milá, dnes mám jiného obvoďáka, bohužel:(