Všeobecná zdravotní pojišťovna

INR (test srážlivosti krve) +17 Více

Léčba akutních nemocí

Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty

Odběr krve a moče pro laboratorní testy

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Promovala jsem na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze Motole v roce 1996. Praxi jsem získala v nemocnici Kralupy N. Vltavou a v nemocnicích s...

CRP (C-reaktivní protein)

Ekg - elektrokardiografie

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

INR (test srážlivosti krve)

Léčba akutních nemocí

Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty

Odběr krve a moče pro laboratorní testy

Očkování

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Ošetření nepojištěných osob (hrazená péče)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Potvrzení o zdravotní způsobilosti k vydání zbrojního průkazu

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Pracovnělékařské prohlídky (např. vstupní prohlídka do zaměstnání)

Preventivní prohlídky

Telefonické konzultace

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Test okultního krvácení, pro screening rakoviny tlustého střeva

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Testy pro diagnostiku hepatitidy C bez nutnosti odběru krve - na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Testy pro diagnostiku HIV na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Unikátní systém internetového objednání na adrese https://oasys.young.co.cz

od 30 kč

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Vyšetření hladiny cukru v krvi

Vyšetření řidiče

Zasílání opakovaných receptů emailem

od 30 kč

Úsudek o zdravotním stavu

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Paní doktorka Youngová je velmi pozorná, profesionální, lidská, a snaží se hledat odpovědi na problémy svých pacientů i v souvislosti s celkovým stylem života, obdobím, prací, stresem. Jediné minus je, že MUDr. Youngová bohužel nemůže ordinovat častěji a je velmi složité se k ní objednat..

Vše na jedničku. Paní doktorka a celý tým jsou vždy dobře naladění. V hezky zařízené čekárně si moc nepočekáte, protože jste objednáni na čas a v ten čas taky jdete nařadu. Ve stejně příjemně zařízené ordinaci si pobydete déle, protože paní doktorka se opravdu zajímá o to, co vám je a jak vám nejlépe pomoci. Pokud chcete jen něco konzultovat bez návštěvy, ve vyhrazených hodinách můžete volat a opravdu se dovoláte. Dále oceňuji, že paní doktorku zajímá názor pacienta na jeho potíže a léčbu. A velmi jí děkuji za to, že přihlíží i k celkové situaci pacienta (pokud kvůli průjmu nemůžete na krok od WC a k tomu doma právě hlídáte malé děti, nemusíte se bát, že vás paní doktorka nechá na holičkách). Toto zařízení a paní doktorku rozhodně doporučuji!

Dobrý den,v ordinaci paní doktorky Youngové jsem registrována téměř od začátku fungování.Jsem velmi spokojena s přístupem celého kolektivu,ať už mluvím o lékařích,nebo sestřičkách.Vždy jsou všichni milí a příjemní a to jak při telefonním hovoru,tak osobně.Ještě se mi nestalo,abych dlouho čekala na ošetření a to ani pokud jsem přišla akutně,bez objednání.Líbí se mi i to,že ordinace pracuje se studenty.Svůj komentář uzavřu pochvalou příjemného interieru.Paní doktorce Youngové i všem jejím spolupracovníkům přeji do budoucna,ať se daří.

Určitě nesouhlasím s negativním hodnocením. Nechodím sice přímo k paní doktorce, ale do její ordinace a doposud jsem absolutně spokojený. Vše, co jsem kdy potřeboval, bylo vyřízené velice rychle a precizně, ordinace rozhodně nepřipomíná všelijaké ty z dávných dob přežívající čekárny s nepřehledným množstvím pacientů. Odtamdud jsem utekl (ačkoliv jsem si na kvalitu lékaře také nemohl stěžovat) jenomže čakat několik hodin v nevlídném a umolousaném prostředí s dalšími nervózními pacienty jsem opravdu už neměl sílu. Tady se mi individuální přístup a elegantní prostředí líbí.

O

fajn doktorka,velmi ústretová,milá a príjemná a taktiež celý jej tým..rád tam chodím...Eduard Olekšák

poctivá a zodpovědná, v neposlední řadě milá

Paní doktorka je milá, vstřícná, naslouchá pacientům a bere je jako rovnocenné partnery. Skvělé a vždy výborně naladěné sestřičky.Hezky zařízená ordinace. Vřele doporučuji všem!!!

ludsky pristup, pani doktorka nazera celkom triezvo na pouzivanie tabliet a nepredpisuje antibiotika pri kazdom zakaslani. velmi odporucam.
konecne ordinacia, ktora neposobi ako keby tam ludia chodili umierat.
sestricka je velmi prijemna a mila.

Výborný přístup, krásná ordinace.

Doporučuji na 300% a výše. První praktický lékař, u kterého jsem měla pocit, že se o pacienta upřímně zajímá, pozorně mu naslouchá a hledá co nejoptimálnější individuální řešení na jeho problémy.
Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a snaží se navodit co nejpohodovější atmosféru, k čemuž notně přispívá i moderní design ordinace a čekárny.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý deň, a v prahe nemám praktického lekára. Nakoľko som pred pár dňami ochorel tak som dnes navštívil pohotovosť. Pani doktorka mi predpísala antibiotiká a odporučila vyhľadať praktika z dôvodu že ona mi nemôže napísať PN. CHcel by som sa preto opýtať či váš tým lekárov naberá nových pacientov, či je nutná nejaká registrácia dopredu a či by som mohol v pondelok prísť. Zdravotnú poisťovňu mám VZP.
    Za odpoveď vopred ďakujem.

S pozdravom

Dobrý den, od začátku března provozujeme čekací seznam na registraci, protože jsme už nedokázali zájemce registrovat průběžně. Mohl byste být registrován u nás až někdy v létě (odhadl bych červenec), pokud se zapíšete na seznam teď (nejlépe online na adrese oasys.young.co.cz). Pokud nemůžete takto dlouho čekat, budete bohužel muset hledat někoho jiného. S pozdravem - Timothy Young, manažer ordinace

MUDr. Adriana Youngová

• Good evening! I look for my father doctor who speak english! Do you take new pacient? How I can oder him to you? He have czech VZP insurance!
    Thank you,

Dear Ms Berková, we have a waiting list to register with us which is currently about 4-5 months long. We also only register local patients. Please call reception during working hours if would like to put your father on the waiting list, you can find the number on our web pages. Kind regards Tim Young, Practice Manager

MUDr. Adriana Youngová

• všeobecný praktický lékař