Zdeňka Schejbalová, praktický lékař Praha

MUDr. Zdeňka Schejbalová

Praktický lékař Více

Mírového hnutí 2035, Praha

Ordinační hodiny: Po 8:00 - 13:00 Út 8:00 - 13:00 St 13:00-18:008:00 - 12:00 dopoledne jen objednaní pacieti Čt 8:00 - 14:00 Pá 8:00 - 13:00 O...

• všeobecný praktický lékař

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Ordinace Jiný

Chci poděkovat paní doktorce za velkou trpělivost kterou se mnou má, co by pacientem, který neumí přesně popsat své problémy a potřeby,ale vždy odcházím s pocitem že je o mne dobře postaráno

F
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je milá, ochotná, vychází vždy vstříc. Ordinační hodiny adekvátní, telefonický kontakt bezproblémový.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je skvělá. Vždy si mě vyslechne a snaží se pomoci. Nepatří mezi ty co automaticky napíší antibiotika a pošlou Vás domů a toho si vážím.

Pani doktorka Z.Schejbalova je dost dobra zenska :-) Pomohla mi mockrat.Zajisti nemocnici kdyz je potreba.Mam na tuto dámou jen a jen same chvalu.Diky bohu za ni :-) A sestricka to same -jsem rada ze chodim k nim :-) mam je rada obe :-)

Mila mlada pani , ktera s vami všechno probere, hodna sestřička, hezka ordinace a prostorna čekárna

• všeobecný praktický lékař