Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Stroupežnického 18, Praha

FAdent s.r.o.

Zkušenosti

O mně

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: FAdent s.r.o. Jiný

Paní doktorka Mimori je opravdu skvělá zubní lékařka a já jsem velmi vděčná, že mohu být v její péči. Mám již zkušenosti s více zubními lékaři, ale paní doktorce se žádný nevyrovná. Je velmi příjemná, empatická, ke klientovi má velmi uctivé jednání a co se týká lékařské péče tak je vše na jedničku. Naprosto bezbolestné ošetření, u paní doktorky se není vůbec čeho bát. Navíc vše vysvětlí, vše se mnou do detailů probere, vyzařuje z ní klid. Je to opravdu odborník na svém místě a pro mě je čest k této lékařce chodit. Vřele každému doporučuji a touto cestou za vše moc děkuji.

K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: FAdent s.r.o. Jiný

Paní zubařka je velmi sympatická a pečlivá. Dělá vždy to nejlepší a nejpohodlnější řeseni pro pacienta. Díky ní nemám strach z návštěvy zubaře, který mne až do dospělosti doprovázel u jiných zubařů. Její čeština sice neni perfektni, ale po profesní stránce ví moc dobře, co dělá a vždy vše předem vysvětlí.

L
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Skvěle odvedená práce, všechen zubní kámen je pryč, paní doktorka krásně vyčistila i mezizubní prostory a ten pocit absolutní čistoty zubů po dentální hygieně byl skvělý. Zákrok byl bezbolestný a po celou dobu hrála relaxační hudba.
Jen ten začátek byl trochu rozpačitý - po mém příchodu paní doktorka dívala do počítače a až po několika minutách se otočila a teprve mi podala ruku. Ale to je jen detail, pak už byla milá a vysvětlila jak bude zákrok probíhat a kolik bude stát atd.
Ale popravdě jsem čekala, že zuby budou po pískování bělejší, rozdíl v barvě je téměř nepatrný.


K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Laila Clinic ošetření zubního kazu

Paní doktorka Mimori je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi ochotně a sama od sebe mi vysvětlila postup ošetření a následující kroky. Paní doktorku doporučuji všem, kdo měl negativní zkušenost s předchozími zubaři.

Kamila Ježková


K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Laila Clinic zubní vyšetření

I have finally found my favorite dentist. Everything is done in nice atmosphere, gentle and professionally. Kind person who really cares about patients.


V
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Laila Clinic preventivní prohlídky

Skvela simpaticka doktorka. Prijemna a usmevava. Jsem spokojena s Laila CLINIC. Pani doktorka je velmi pecliva. Venovala mi hodne casu, aby vyresit muj problem. Vrele ji doporucuji, je profesionalni a zodpovedna.


K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Laila Clinic Prevence

Paní doktorka je precizní, mimořádně pečlivá, jemná, ochotná a velice, velice sympatická. Byla to velmi příjemná návštěva.


Z
Ověřený profil
Umístění: Laila Clinic Kontrola

Vstřícná, příjemná doktorka, znalá svého oboru. Kultura profesionálního přístupu k pacientovi je tady znát. Na rozdíl od různých poliklinik s nepříjemným personálem. Vřele doporučuji.


H
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Laila Clinic zubní vyšetření

Moc milý, ochotný a citlivý přístup, cítila jsem se spíše jako klient, než jako pacient, což je obrovské plus.
Ze zubaře mám z dětství opravdu trauma, ale tady se tak nějak nebojím svěřit do jejich rukou. :)


N
Ověřený profil
Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Přístup paní lékařky byl velmi profesionální a šetrný, nečekala jsem, že ošetření bude naprosto bezbolestné. Relaxační prostředí s hudbou bylo velmi příjemné, naprosto doporučuji :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, můžete mi prosím poradit co mám dělat když mám neustálé bolesti dásní a otoky, úplně se mi "odchlipují" dásně i přes to že dodržují ústní higienu.Mám dělaný můstek je to asi 3roky a od té doby mám problémy.Když jsem měla provizorní bylo to v pořádku.Můstek mě bolel od začátku. Když jsem se dotkla jedné strany tak mě to bolelo na druhé straně. Prý je ale vše v pořádku a já trpím celou dobu. Začínám mít z toho deprese a bojím se chodit k zubaři.Přesto tam jdu a puls mám vždy přes sto tepů.Tak nevím zda by nebylo lepší všechny zuby vytrhat. Už takto dlouho nevydržím mít každý den bolesti několik let. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, děkuji za Vaši otazky. Rozumíme, že trpíte hodně kvůli zubům. Bez výšetření ale nemužeme poradit níc protože nevíme ktery problem Vý máte. Nebojíte se chodít u nás. Máme empatický a profesionalní týmu. Zavolej nám na naše tel. čislo a domluvíme Vám v nejbližším možném terminu navštěvu. Těším se na Váši návštěvu. S pozdravem Laila Clinic

MDDr. Yuri Mimori

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.