Adres

Sokolská 1662/35, Praha 2, Praha
Laila Clinic (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
732 20.....

Dentální hygiena

Zubní šperky

Endodontické konzultace + 15 Více

Estetická stomatologie

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.

• zubní kaz
  • nemoci zubů
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, 1. lékařska fakulta - Praha, ČR (2010-2015)

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Japonština, Italština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic zubní vyšetření

Moc milý, ochotný a citlivý přístup, cítila jsem se spíše jako klient, než jako pacient, což je obrovské plus.
Ze zubaře mám z dětství opravdu trauma, ale tady se tak nějak nebojím svěřit do jejich rukou. :)

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Přístup paní lékařky byl velmi profesionální a šetrný, nečekala jsem, že ošetření bude naprosto bezbolestné. Relaxační prostředí s hudbou bylo velmi příjemné, naprosto doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic preventivní prohlídky

Pani doktorka je velice mila, vysvetluje vsechno hezky a srozumitelne. Objednany cas byl presne dodrzeny, naprosta spokojenost.

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Velmi kvalitní ošetření a navíc bezbolestné, to oceňuji :) Vše mi bylo předem vysvětleno a názorně ukázáno.

Umístění: Laila Clinic

The doctor she is really careful. She is very patient describing all the steps and does care about how the patient feels during the appointment. First time in my life no fear no pain in dentist's chair. Tomas O.

Paní doktorka je velmi pečlivá. Trpělivě popisuje všechny úkony a opravdu se zajímá jak se pacient během návštěvy cítí. Poprvé v životě necítím strach ani bolest v zubařově křesle. Tomas O.

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Skvělá zubařka! :) Velmi milá a ochotná, vždy se zeptá jestli něco nebolí nebo není nepříjemné a opravdu se snaží člověku vyjít vstříc a pracovat důkladně a pokud možno bezbolestně :). Moje dentální hygiena proběhla naprosto bez bolesti a dostalo se mi mnoho užitečných informací ohledně stavu chrupu a následnou péči o zuby.
Všem, kteří se bojí zubaře mohu vřele doporučit MDDr. Yuri Mimori :)

Umístění: Laila Clinic Dentální hygiena

Paní Doktorku mohu jen velice doporučit. Pobyt v jejím křesle rozhodně nepřipomíná návštěvu ordinace, spíše se cítíte jako v příjemném relaxačním prostředí s krásnou hudbou a televizi. Je velice pečlivá a šetrná procedura z jejích rukou je naprosto bezbolestná, jsem nadšená! Lara.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Laila Clinic Vstupni zubni prohlidka a dentalni hygiena s airflow

Pani zubarka je velice mila, trpeliva a profesionalni. Drive jsem mela spatne zkusenosti (bolest, velke mnozstvi krve, zarudle dasne) s dentalni hygienou, a po druhe uz jsem na zadnou radsi nesla, az do ted, kdy k pani zubarce budu rada chodit pravidelne. Naprosto bezbolestne a peclive. Absolvovala jsem dnes i vstupni prohlidku. Hned na zacatku byl proveden rentgen. Zatim naprosta spokojenost.

Umístění: Laila Clinic Pain in or around tooth #21

The clinic is excellent and well-equipped. MDDr. Yuri Mimori is professional; an expert dentist, who is also fluent in English and very kind. I highly recommend her!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic ošetření zubního kazu

Odštípl se mi kus osmičky, nechtěl jsem ji zachraňovat a chtěl jsem vytrhnout i protilehlou, případne ještě jednu bezprizorní na druhé straně. Tyto informace jsem uvedl i do formuláře znamylekar.cz, přes který jsem se objednával. Nakonec ze zákroku sešlo.

Běžný termín

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic zubní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic preventivní prohlídky

Umístění: Laila Clinic

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Všem, kteří se bojí zubaře mohu vřele doporučit MDDr. Yuri Mimori :)

Umístění: Laila Clinic Dentální hygiena

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Laila Clinic Vstupni zubni prohlidka a dentalni hygiena s airflow

Umístění: Laila Clinic Pain in or around tooth #21

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic ošetření zubního kazu

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, můžete mi prosím poradit co mám dělat když mám neustálé bolesti dásní a otoky, úplně se mi "odchlipují" dásně i přes to že dodržují ústní higienu.Mám dělaný můstek je to asi 3roky a od té doby mám problémy.Když jsem měla provizorní bylo to v pořádku.Můstek mě bolel od začátku. Když jsem se dotkla jedné strany tak mě to bolelo na druhé straně. Prý je ale vše v pořádku a já trpím celou dobu. Začínám mít z toho deprese a bojím se chodit k zubaři.Přesto tam jdu a puls mám vždy přes sto tepů.Tak nevím zda by nebylo lepší všechny zuby vytrhat. Už takto dlouho nevydržím mít každý den bolesti několik let. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, děkuji za Vaši otazky. Rozumíme, že trpíte hodně kvůli zubům. Bez výšetření ale nemužeme poradit níc protože nevíme ktery problem Vý máte. Nebojíte se chodít u nás. Máme empatický a profesionalní týmu. Zavolej nám na naše tel. čislo a domluvíme Vám v nejbližším možném terminu navštěvu. Těším se na Váši návštěvu. S pozdravem Laila Clinic

MDDr. Yuri Mimori

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.

• zubní kaz
  • nemoci zubů
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, 1. lékařska fakulta - Praha, ČR (2010-2015)

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Všeobecná Fakultní Nemocnice, oddělení záchovné stomatologie a endodoncie (Praha, ČR 2017)
  • Tokyo Medical University, oddělení ústní a maxilofaciální chirurgie (Tokyo, Japonsko 2014)

Certifikáty

Znalost jazyků