Sokolská 1662/35, Praha 2, Praha
Laila Clinic (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
732 20.....

Dentální hygiena

Zubní šperky

Endodontické konzultace +15 Více

Estetická stomatologie

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.

• zubní kaz
  • nemoci zubů
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, 1. lékařska fakulta - Praha, ČR (2010-2015)

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Japonština, Italština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic ošetření zubního kazu

Paní doktorka Mimori je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi ochotně a sama od sebe mi vysvětlila postup ošetření a následující kroky. Paní doktorku doporučuji všem, kdo měl negativní zkušenost s předchozími zubaři.

Kamila Ježková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic zubní vyšetření

I have finally found my favorite dentist. Everything is done in nice atmosphere, gentle and professionally. Kind person who really cares about patients.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic preventivní prohlídky

Skvela simpaticka doktorka. Prijemna a usmevava. Jsem spokojena s Laila CLINIC. Pani doktorka je velmi pecliva. Venovala mi hodne casu, aby vyresit muj problem. Vrele ji doporucuji, je profesionalni a zodpovedna.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic Prevence

Paní doktorka je precizní, mimořádně pečlivá, jemná, ochotná a velice, velice sympatická. Byla to velmi příjemná návštěva.

Umístění: Laila Clinic Kontrola

Vstřícná, příjemná doktorka, znalá svého oboru. Kultura profesionálního přístupu k pacientovi je tady znát. Na rozdíl od různých poliklinik s nepříjemným personálem. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic zubní vyšetření

Moc milý, ochotný a citlivý přístup, cítila jsem se spíše jako klient, než jako pacient, což je obrovské plus.
Ze zubaře mám z dětství opravdu trauma, ale tady se tak nějak nebojím svěřit do jejich rukou. :)

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Přístup paní lékařky byl velmi profesionální a šetrný, nečekala jsem, že ošetření bude naprosto bezbolestné. Relaxační prostředí s hudbou bylo velmi příjemné, naprosto doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic preventivní prohlídky

Pani doktorka je velice mila, vysvetluje vsechno hezky a srozumitelne. Objednany cas byl presne dodrzeny, naprosta spokojenost.

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Velmi kvalitní ošetření a navíc bezbolestné, to oceňuji :) Vše mi bylo předem vysvětleno a názorně ukázáno.

Umístění: Laila Clinic

The doctor she is really careful. She is very patient describing all the steps and does care about how the patient feels during the appointment. First time in my life no fear no pain in dentist's chair. Tomas O.

Paní doktorka je velmi pečlivá. Trpělivě popisuje všechny úkony a opravdu se zajímá jak se pacient během návštěvy cítí. Poprvé v životě necítím strach ani bolest v zubařově křesle. Tomas O.

Dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic Prevence

Umístění: Laila Clinic Kontrola

Umístění: Laila Clinic

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, můžete mi prosím poradit co mám dělat když mám neustálé bolesti dásní a otoky, úplně se mi "odchlipují" dásně i přes to že dodržují ústní higienu.Mám dělaný můstek je to asi 3roky a od té doby mám problémy.Když jsem měla provizorní bylo to v pořádku.Můstek mě bolel od začátku. Když jsem se dotkla jedné strany tak mě to bolelo na druhé straně. Prý je ale vše v pořádku a já trpím celou dobu. Začínám mít z toho deprese a bojím se chodit k zubaři.Přesto tam jdu a puls mám vždy přes sto tepů.Tak nevím zda by nebylo lepší všechny zuby vytrhat. Už takto dlouho nevydržím mít každý den bolesti několik let. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, děkuji za Vaši otazky. Rozumíme, že trpíte hodně kvůli zubům. Bez výšetření ale nemužeme poradit níc protože nevíme ktery problem Vý máte. Nebojíte se chodít u nás. Máme empatický a profesionalní týmu. Zavolej nám na naše tel. čislo a domluvíme Vám v nejbližším možném terminu navštěvu. Těším se na Váši návštěvu. S pozdravem Laila Clinic

MDDr. Yuri Mimori

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.

• zubní kaz
  • nemoci zubů
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, 1. lékařska fakulta - Praha, ČR (2010-2015)

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Všeobecná Fakultní Nemocnice, oddělení záchovné stomatologie a endodoncie (Praha, ČR 2017)
  • Tokyo Medical University, oddělení ústní a maxilofaciální chirurgie (Tokyo, Japonsko 2014)

Certifikáty

Znalost jazyků