Sokolská 1662/35, Praha 2 , Praha
Laila Clinic (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Kreditní karta, + 6 Více
732 20.....

Běžný termín

Dentální hygiena

Endodontické konzultace +15 Více

Estetická stomatologie

Fluoridace

Instruktáž domácí dentální hygieny

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.

• zubní kaz
  • nemoci zubů
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, 1. lékařska fakulta - Praha, ČR (2010-2015)

Znalost jazyků

Výběr vhodných pomůcek

Zubní vyšetření

Zubní šperky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Skvěle odvedená práce, všechen zubní kámen je pryč, paní doktorka krásně vyčistila i mezizubní prostory a ten pocit absolutní čistoty zubů po dentální hygieně byl skvělý. Zákrok byl bezbolestný a po celou dobu hrála relaxační hudba.
Jen ten začátek byl trochu rozpačitý - po mém příchodu paní doktorka dívala do počítače a až po několika minutách se otočila a teprve mi podala ruku. Ale to je jen detail, pak už byla milá a vysvětlila jak bude zákrok probíhat a kolik bude stát atd.
Ale popravdě jsem čekala, že zuby budou po pískování bělejší, rozdíl v barvě je téměř nepatrný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic ošetření zubního kazu

Paní doktorka Mimori je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi ochotně a sama od sebe mi vysvětlila postup ošetření a následující kroky. Paní doktorku doporučuji všem, kdo měl negativní zkušenost s předchozími zubaři.

Kamila Ježková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic zubní vyšetření

I have finally found my favorite dentist. Everything is done in nice atmosphere, gentle and professionally. Kind person who really cares about patients.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic preventivní prohlídky

Skvela simpaticka doktorka. Prijemna a usmevava. Jsem spokojena s Laila CLINIC. Pani doktorka je velmi pecliva. Venovala mi hodne casu, aby vyresit muj problem. Vrele ji doporucuji, je profesionalni a zodpovedna.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic Prevence

Paní doktorka je precizní, mimořádně pečlivá, jemná, ochotná a velice, velice sympatická. Byla to velmi příjemná návštěva.

Umístění: Laila Clinic Kontrola

Vstřícná, příjemná doktorka, znalá svého oboru. Kultura profesionálního přístupu k pacientovi je tady znát. Na rozdíl od různých poliklinik s nepříjemným personálem. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic zubní vyšetření

Moc milý, ochotný a citlivý přístup, cítila jsem se spíše jako klient, než jako pacient, což je obrovské plus.
Ze zubaře mám z dětství opravdu trauma, ale tady se tak nějak nebojím svěřit do jejich rukou. :)

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Přístup paní lékařky byl velmi profesionální a šetrný, nečekala jsem, že ošetření bude naprosto bezbolestné. Relaxační prostředí s hudbou bylo velmi příjemné, naprosto doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic preventivní prohlídky

Pani doktorka je velice mila, vysvetluje vsechno hezky a srozumitelne. Objednany cas byl presne dodrzeny, naprosta spokojenost.

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Velmi kvalitní ošetření a navíc bezbolestné, to oceňuji :) Vše mi bylo předem vysvětleno a názorně ukázáno.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, můžete mi prosím poradit co mám dělat když mám neustálé bolesti dásní a otoky, úplně se mi "odchlipují" dásně i přes to že dodržují ústní higienu.Mám dělaný můstek je to asi 3roky a od té doby mám problémy.Když jsem měla provizorní bylo to v pořádku.Můstek mě bolel od začátku. Když jsem se dotkla jedné strany tak mě to bolelo na druhé straně. Prý je ale vše v pořádku a já trpím celou dobu. Začínám mít z toho deprese a bojím se chodit k zubaři.Přesto tam jdu a puls mám vždy přes sto tepů.Tak nevím zda by nebylo lepší všechny zuby vytrhat. Už takto dlouho nevydržím mít každý den bolesti několik let. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, děkuji za Vaši otazky. Rozumíme, že trpíte hodně kvůli zubům. Bez výšetření ale nemužeme poradit níc protože nevíme ktery problem Vý máte. Nebojíte se chodít u nás. Máme empatický a profesionalní týmu. Zavolej nám na naše tel. čislo a domluvíme Vám v nejbližším možném terminu navštěvu. Těším se na Váši návštěvu. S pozdravem Laila Clinic

MDDr. Yuri Mimori

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.

• zubní kaz
  • nemoci zubů
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, 1. lékařska fakulta - Praha, ČR (2010-2015)

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Všeobecná Fakultní Nemocnice, oddělení záchovné stomatologie a endodoncie (Praha, ČR 2017)
  • Tokyo Medical University, oddělení ústní a maxilofaciální chirurgie (Tokyo, Japonsko 2014)

Certifikáty

Znalost jazyků