MDDr.

Yuri Mimori

verifiedCreated with Sketch.

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

17 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 27 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• T
    Umístění: Laila Clinic

The doctor she is really careful. She is very patient describing all the steps and does care about how the patient feels during the appointment. First time in my life no fear no pain in dentist's chair. Tomas O.

Paní doktorka je velmi pečlivá. Trpělivě popisuje všechny úkony a opravdu se zajímá jak se pacient během návštěvy cítí. Poprvé v životě necítím strach ani bolest v zubařově křesle. Tomas O.

• A
    Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

Skvělá zubařka! :) Velmi milá a ochotná, vždy se zeptá jestli něco nebolí nebo není nepříjemné a opravdu se snaží člověku vyjít vstříc a pracovat důkladně a pokud možno bezbolestně :). Moje dentální hygiena proběhla naprosto bez bolesti a dostalo se mi mnoho užitečných informací ohledně stavu chrupu a následnou péči o zuby.
    Všem, kteří se bojí zubaře mohu vřele doporučit MDDr. Yuri Mimori :)

• L
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Dentální hygiena

Paní Doktorku mohu jen velice doporučit. Pobyt v jejím křesle rozhodně nepřipomíná návštěvu ordinace, spíše se cítíte jako v příjemném relaxačním prostředí s krásnou hudbou a televizi. Je velice pečlivá a šetrná procedura z jejích rukou je naprosto bezbolestná, jsem nadšená! Lara.

• K
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Vstupni zubni prohlidka a dentalni hygiena s airflow

Pani zubarka je velice mila, trpeliva a profesionalni. Drive jsem mela spatne zkusenosti (bolest, velke mnozstvi krve, zarudle dasne) s dentalni hygienou, a po druhe uz jsem na zadnou radsi nesla, az do ted, kdy k pani zubarce budu rada chodit pravidelne. Naprosto bezbolestne a peclive. Absolvovala jsem dnes i vstupni prohlidku. Hned na zacatku byl proveden rentgen. Zatim naprosta spokojenost.

• D
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Pain in or around tooth #21

The clinic is excellent and well-equipped. MDDr. Yuri Mimori is professional; an expert dentist, who is also fluent in English and very kind. I highly recommend her!

• M
    Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

Odštípl se mi kus osmičky, nechtěl jsem ji zachraňovat a chtěl jsem vytrhnout i protilehlou, případne ještě jednu bezprizorní na druhé straně. Tyto informace jsem uvedl i do formuláře znamylekar.cz, přes který jsem se objednával. Nakonec ze zákroku sešlo.

• R
    Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

S tak pečlivou a milou paní doktorkou jsem se ještě nesetkala. i když můj komplikovaný stav vyžadoval delší ošetření, paní doktorka mi svůj čas věnovala s úplnou samozřejmostí.Budu k ní i nadále chodit a přála bych všem takto kvalitní péči! Ordinace je velmi moderně vybavená.

• M
    Umístění: Laila ClinicSlužby: extrakce zubu se zámětem

Výborná, velmi jemná, lékařka s úžasně empatickým přístupem k pacientovi. Pěkné moderní ordinace. Příjemná sestřička. Zákrok, ač byl strašný, tak díky paní doktorce vůbec nebolel. Mám ze zubařů děs a fobii, ale zde jsem byla v pohodě. Jen budova, ve které se hezké ordinace této milé zubařky nacházejí, působí depresivně. Procházeje tou barabiznou, ocitáte se v Rusku v r. 1958.

• V
    Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

Obrovská výhoda je, že se objednává po internetu a pak se nemusí čekat. Paní doktorka je velmi pečlivá a má velmi zkušeného kolegu. Hovoří česky, anglicky a japonsky.

• V
    Umístění: Laila ClinicSlužby: preventivní prohlídky

Paní doktorka je neskutečně jemná a citlivá, rentgeny jsou samozřejmostí, ordinace je krásně a moderně vybavená. Ceny jsou poněkud vyšší, nicméně myslím si, že ošetření je skutečně profesionální. Ihned se objednám na dentální hygienu, opravdu profesionální péče!

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, 1. lékařska fakulta - Praha, ČR (2010-2015)

Znalost jazyků

• angličtina
  • čeština
  • japonština
  • italština

Stáže

• Všeobecná Fakultní Nemocnice, oddělení záchovné stomatologie a endodoncie (Praha, ČR 2017)
  • Tokyo Medical University, oddělení ústní a maxilofaciální chirurgie (Tokyo, Japonsko 2014)

Certifikáty

• zubní kámen
  • Bělení zubů
  • onemocnění dásní
  • krvácení z dásní
  • pečetění fissur a jamek skloviny.