MDDr.

Yuri Mimori

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

15 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 22 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Dentální hygiena

Paní Doktorku mohu jen velice doporučit. Pobyt v jejím křesle rozhodně nepřipomíná návštěvu ordinace, spíše se cítíte jako v příjemném relaxačním prostředí s krásnou hudbou a televizi. Je velice pečlivá a šetrná procedura z jejích rukou je naprosto bezbolestná, jsem nadšená! Lara.

• K
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Vstupni zubni prohlidka a dentalni hygiena s airflow

Pani zubarka je velice mila, trpeliva a profesionalni. Drive jsem mela spatne zkusenosti (bolest, velke mnozstvi krve, zarudle dasne) s dentalni hygienou, a po druhe uz jsem na zadnou radsi nesla, az do ted, kdy k pani zubarce budu rada chodit pravidelne. Naprosto bezbolestne a peclive. Absolvovala jsem dnes i vstupni prohlidku. Hned na zacatku byl proveden rentgen. Zatim naprosta spokojenost.

• D
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Pain in or around tooth #21

The clinic is excellent and well-equipped. MDDr. Yuri Mimori is professional; an expert dentist, who is also fluent in English and very kind. I highly recommend her!

Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

Odštípl se mi kus osmičky, nechtěl jsem ji zachraňovat a chtěl jsem vytrhnout i protilehlou, případne ještě jednu bezprizorní na druhé straně. Tyto informace jsem uvedl i do formuláře znamylekar.cz, přes který jsem se objednával. Nakonec ze zákroku sešlo.

• R
    Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

S tak pečlivou a milou paní doktorkou jsem se ještě nesetkala. i když můj komplikovaný stav vyžadoval delší ošetření, paní doktorka mi svůj čas věnovala s úplnou samozřejmostí.Budu k ní i nadále chodit a přála bych všem takto kvalitní péči! Ordinace je velmi moderně vybavená.

Umístění: Laila ClinicSlužby: extrakce zubu se zámětem

Výborná, velmi jemná, lékařka s úžasně empatickým přístupem k pacientovi. Pěkné moderní ordinace. Příjemná sestřička. Zákrok, ač byl strašný, tak díky paní doktorce vůbec nebolel. Mám ze zubařů děs a fobii, ale zde jsem byla v pohodě. Jen budova, ve které se hezké ordinace této milé zubařky nacházejí, působí depresivně. Procházeje tou barabiznou, ocitáte se v Rusku v r. 1958.

• V
    Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

Obrovská výhoda je, že se objednává po internetu a pak se nemusí čekat. Paní doktorka je velmi pečlivá a má velmi zkušeného kolegu. Hovoří česky, anglicky a japonsky.

• V
    Umístění: Laila ClinicSlužby: preventivní prohlídky

Paní doktorka je neskutečně jemná a citlivá, rentgeny jsou samozřejmostí, ordinace je krásně a moderně vybavená. Ceny jsou poněkud vyšší, nicméně myslím si, že ošetření je skutečně profesionální. Ihned se objednám na dentální hygienu, opravdu profesionální péče!

Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

Milá, príjemná pani doktorka. Všetko vysvetlila a vopred skonzultovala so mnou. Ambulancia je veľmi moderná a len kúsok od metra. Nemám, čo vytknúť.

• S
    Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

Paní doktorka byla velmi milá, pečlivá a trpělivá. S její prací jsem byla maximálně spokojená. Ráda se k ní znovu objednám. Olga S.

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, 1. lékařska fakulta - Praha, ČR (2010-2015)

Znalost jazyků

• angličtina
  • čeština
  • japonština
  • italština

Stáže

• Všeobecná Fakultní Nemocnice, oddělení záchovné stomatologie a endodoncie (Praha, ČR 2017)
  • Tokyo Medical University, oddělení ústní a maxilofaciální chirurgie (Tokyo, Japonsko 2014)

Certifikáty

• zubní kámen
  • Bělení zubů
  • onemocnění dásní
  • krvácení z dásní
  • pečetění fissur a jamek skloviny.